Tłumacz przysięgły

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
ola.ć01

Tłumacz przysięgły

Post autor: ola.ć01 »

Poszukuję tłumacz przysięgły ukraiński. Mam do przetłumaczenia kilka dyplomów i świadectw. Zależy mi, aby usługa nie była zbyt droga. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Mircuś

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: Mircuś »

Mam spore doświadczenie w tłumaczeniu z angielskiego na polski i odwrotnie. Jestem tłumaczem przysięgłym już od kilku lat i uważam, że to świetna praca. Kocham ją i robię wszystko, aby klienci byli zadowoleni. Polecam http://www.tlumacze-warszawa.pl/tlumacz ... angielski/ gdzie można się dowiedzieć więcej.
Tłumaczka1

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: Tłumaczka1 »

Jeśli jeszcze szukasz tłumacza, warto skorzystać z usług biura tłumaczeń Skrivanek. W naszym zespole jest tłumacz polsko ukraiński, a także inni specjaliści, m.in. tłumacz angielsko polski czy tłumacz polsko-rosyjski. Koszt jest ustalany indywidualnie do specyfiki danego zlecenia, ale na pewno da się dogadać.
hiczungł

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: hiczungł »

Tłumaczenia języka hiszpańskiego były nam potrzebne natychmiast. Z polecenia znajomego skierowałem się do https://tlumacz.katowice.pl/oferta/ , w końcu to oni przetlumaczyli dla mnie wszelkie dokumenty. Najwiekszy plus za to, iz wykonali to bardzo predko.
Beata Młynarska

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: Beata Młynarska »

Rozważałam czy tłumacz przysięgły jest najlepszą decyzją w mojej sytuacji i trafiłam na artykuł https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... ego-,12824. W moim wypadku wybór biura tłumaczeń jest wręcz koniecznością, warto sprawdzić na co powinniśmy zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji.
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: abenda »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.belingua.pl/krs-tlumaczenia/
kórtka

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: kórtka »

Całe szczęście, kłopot z tłumaczeniami mamy dawno rozwiązany, od kiedy postanowiliśmy o zawiązaniu współpracy z https://effekt-szczecin.pl/biuro-tlumaczen/ . Okazali się całkowitymi fachowcami na tym polu a do tego tłumaczenia wykonali niezmiernie fachowo. To jest dokładnie to, co nazywam znakomitą jakością usług.
Awatar użytkownika
powabna
Posty: 185
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:00

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: powabna »

Ogólnie chyba najczęściej korzystamy z tłumaczeń przysięgłych i ja jestem zdania, że właśnie przy takich tłumaczeniach nie ma już miejsca na pomyłki. Zdecydowanie również każdemu polecam doskonałe tłumaczenia dokumentów od https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczenia-dokumentow/ ponieważ sama wiem jak szybko i dobrze są one wykonywane.
ODPOWIEDZ