Taksówki we Wrocławiu

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Anastazja_62
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2020, 11:58

Taksówki we Wrocławiu

Post autor: Anastazja_62 »

Hej, czy zdarza się wam dziewczyny jeździć taksówkami? Pytam, bo szukam najtańszej firmy zajmującej się przewozami na terenie Wrocławia. Dużo dobrego słyszałam o Royal Taxi. Polecacie ich?
Awatar użytkownika
Waclawa-83
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 15:43

Re: Taksówki we Wrocławiu

Post autor: Waclawa-83 »

Dość często wybieram przejazd taksówką i zawsze stawiam na Royal Taxi. Mają najlepsze ceny i świetnych kierowców, którzy dobrze znają miasto. Nie raz korzystałam z ich usługi transferu na lotnisko. Inną zaletą są też komfortowe samochody.
Gość

Re: Taksówki we Wrocławiu

Post autor: Gość »

Bardzo często korzystam z opti taxi, nie mam prawka więc muszę sobie inaczej radzić. To dobre przejazdy, auto można wygodnie zamówić przez aplikację. Nieraz się z imprez z nimi wracało.
Awatar użytkownika
hariett
Posty: 56
Rejestracja: 20 sie 2020, 19:18

Re: Taksówki we Wrocławiu

Post autor: hariett »

Jeśli z kolei chodzi o Katowice to moim zdaniem najlepsza firma taksówkarska to Tele-Taxi https://tele-taxikatowice.pl/ Ja głównie z ich usług korzystam. Mają w porządku ceny, są punktualni i kierowcy są u nich bardzo mili, także ja mogę ich zdecydowanie doradzić.
Ryyśka

Re: Taksówki we Wrocławiu

Post autor: Ryyśka »

Anastazja_62 pisze: ↑05 lis 2020, 17:04 Hej, czy zdarza się wam dziewczyny jeździć taksówkami?
Cześć. Jeżdżę bardzo często. Jak mam wracać wieczorem, to zawsze dzwonię to taksówkę. Bezpieczniej się czuję. Przystanek mam bardzo daleko od domu, a taxi podjeżdża pod same drzwi. Jak nie znam miasta, to mam w pogotowiu tą https://zlaptaryfe.pl/taxi/oswiecim/ porównywarkę taxi. Dla mnie najważniejsze są opinie klientów. Wtedy wiem, że na pewno będę z zamówionego kursu zadowolona.
ODPOWIEDZ