Szkolenia

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Szkolenia

Post autor: Zorda »

Nie od dziś wiadomo, ze jak posiadamy własną firmę, to musimy rowijać się my i nasza firma oraz pracownicy. Od jakiego czasu zastanawiam sie nad zorganizowaniem rożnego rodzaju szkoleń, takich jak prowadzi ta firma https://wartoszkolic.pl/category/ostatnie-realizacje/ by pokazac moim pracownikom jak można osiagać jeszcze lepsze efekty. Sama chyba mogłabym też z tego skorzystać.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Szkolenia

Post autor: Sara »

Szkolenia dla pracowników są bardzo ważne w każdej firmie. Na pewno należy zadbać o to, aby pracownicy zostali przeszkoleni z zakresu RODO i ochrony danych osobowych. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych możecie zapoznać się z ofertą firmy, która właśnie takie szkolenia organizuje, polecam :)
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Szkolenia

Post autor: tormund93 »

Myślę, że szkolenia z zakresu ochrony danych są bardzo potrzebne, ze względu na fakt, iż później wiemy jak postępować w razie złamania takich zasad ochrony. Tutaj: https://www.poradyodo.pl/porady-ekspert ... -9222.html Znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat oraz wiele innych porad prawnych, jak rozwiązywać dane problemy w firmie.
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Szkolenia

Post autor: renia »

Tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ są ciekawa szkolenia prawne przeznaczone dla przedsiębiorców. Warto się szkolić, aby pozyskiwać wiedzę i ją wykorzystywać w swojej firmie. Jest to ważne, bo dzięki temu można uniknąć problemów i kar. Prawda jest taka, że warto wybierać szkolenia prowadzone przez praktyków, ponieważ w ten sposób można się wiele dowiedzieć.
ODPOWIEDZ