Super kawa

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
sulaś

Super kawa

Post autor: sulaś »

Muszę się pochwalić jaką kawę ostatnio sobie kupiłam: https://upcafe.pl/produkt/ethiopia-sidamo/ - jest wyjątkowa, pełna aromatu i smaku. Super. Lubicie takie kawy? Czy wolicie rozpuszczalną? Albo jakąś zbożową? Ile kawy pijecie?
Danuśka

Re: Super kawa

Post autor: Danuśka »

Ja szukając kawy dla siebie trafilam na taką ofertę tu https://www.bee.pl/9047-kawa-ziarnista Kawa ziarnista, którą ja wolę od kawy mielonej. A że lubię poznawać nowe smaki to wybrałam Costa coffee, której jeszcze nigdy nie piłam. Zobaczcie tą propozycję - warto bo ceny sa promocyjne.
Awatar użytkownika
kolorowa
Posty: 39
Rejestracja: 24 sie 2020, 20:21

Re: Super kawa

Post autor: kolorowa »

U mnie kawa musi być obowiązkowo z pianką https://www.nescafe.com/pl/nasze-kawy/lungo . Tylko takie kawy mogą mnie postawić na nogi i oczywiście na inne sobie już nie pozwalam. Obecnie to głównie pracuję z domu, także sprawą obowiązkową było że sprawiłam sobie express.
AśkaW

Re: Super kawa

Post autor: AśkaW »

Uwielbiam pić kawę. Kawa ziarnista to dla mnie podstawa dobrego dnia. Piję kawę w przeróżnym wydaniu. Znalazłem fajną stronę z przepisami kawy ziarnistej https://czaskawy.pl/Przepisy-na-kawe-bl ... ol-11.html . Sami zobaczcie jakie dobre kawy można sobie samemu zrobić nie wychodząc z domu.
Izuś_55

Re: Super kawa

Post autor: Izuś_55 »

Czy znacie sklepy, w których znajdę kawy rozpuszczalne? Zależy mi na bogatej ofercie kaw i także herbat. Jak na razie znalazłam hurtownię Kaweo, która istnieje od 2008 roku. Czy kupowaliście już kawę w tym miejscu? Czekam na opinie http://www.kaweo.pl/pl/c/Kawa-Rozpuszczalna/16
ODPOWIEDZ