Sklepy z kosmetykami

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Miłka

Sklepy z kosmetykami

Post autor: Miłka »

W jaki sposób pielęgnujecie cerę tłustą? Niestety przez noszenie maseczki pogłębiły się moje problemy dermatologiczne i szukam nowości, czegokolwiek. Do dermatologa w tym momencie się nie dopcham u siebie w mieście. Podobno popularny problem. Jak możecie pomóc to zapraszam do dyskusji.
Pańa

Re: Sklepy z kosmetykami

Post autor: Pańa »

Regularnie stosuję maski algowe z https://e-naturalne.pl/pl/c/Maski/133 i widać, że mają tylko sprawdzone formuły kosmetyków. Tam normalnie możesz ocenić każdy kosmetyk i niczego nie usuwają, tylko starają się poszerzać ofertę o naprawdę ciekawe rozwiązania. Nie musisz nawet brać gotowych kosmetyków, tylko bazy i stworzyć sobie sama coś ciekawego, jakiś krem na dzień lub na noc. Takie podejście mi się bardzo spodobało.
morzeł32

Re: Sklepy z kosmetykami

Post autor: morzeł32 »

Łuszczyca jest chorobą skóry z którą boryka się wiele osób. Nie ma sprawdzonego leku dlatego trzeba zwalczać objawy . Na moją zaczerwieniącą skórę działają kosmetyki z kosmetyki Health & Beauty . Możesz skorzystać z różnych promocji, czasami oni wykonują różne specjalne okazje. Jeśli nie lubisz kupować online to nie ma sprawy bo ten sklep jest łatwy w obsłudze i ma szybką dostwę. Zobacz sobie gdzie je znajdziesz
bałka

Re: Sklepy z kosmetykami

Post autor: bałka »

Naturalne kosmetyki cieszą się dużą popularnością i nic dziwnego, bo właśnie takie nie podrażniają skóry i delikatnie o nią dbają. Także tutaj https://eranatura.pl/produkt/superlekki ... 4-szpakow/ można znaleźć olejek do ciała, dzięki któremu uda się zadbać o nawilżenie skóry.
Baśka

Re: Sklepy z kosmetykami

Post autor: Baśka »

Łuszczyca jest chorobą przewlekłą i nieuleczalną. Jednak przy zastosowaniu odpowiedniego leczenia, kosmetyków oraz diety, można złagodzić jej objawy i skutki. Sporo informacji na temat tej choroby i jej leczenia znajdziecie na stronie https://www.centrumluszczycy.pl/blog-pol.phtml
friśka

Re: Sklepy z kosmetykami

Post autor: friśka »

Niestety Łuszczyca leczona domowymi sposobami będzie i tak wracać, tak to niestety bywa... Najlepiej zastosowac tylko i wyłacznie konkretne i profesjonalne środki, które ładnie usuwają łuskę. ja korzystam z http://hermzlabs.pl Mają świetne produkty zwaszcza szampon z ozywka, jest genialny :)
okiś9433

Re: Sklepy z kosmetykami

Post autor: okiś9433 »

Na pewno słyszeliście o tym, że na przetłuszczające się włosy świetnie działa pokrzywa. Ja próbowałam domowych sposobów, ale niestety nie działają tak, jak trzeba. Na szczęście moja znajoma pracuje w aptece i od razu poleciła mi szampon z wyciągiem z organicznej pokrzywy od Klorane. Problem przetłuszczających się włosów zniknął po krótkim czasie stosowania.
ODPOWIEDZ