Rozwoj osobisty

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Rozwoj osobisty

Post autor: Zorda »

Najlpeszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnać a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.
Awatar użytkownika
aero
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:46

Re: Rozwoj osobisty

Post autor: aero »

Oczywiście, takich tematów jest pełno w necie. Jednak szanuję każde sugestie i propozycje.
Żaden mężczyzna nie miał tak mało czasu i nie dał mi tak wiele.
Awatar użytkownika
wakobka
Posty: 65
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:51

Re: Rozwoj osobisty

Post autor: wakobka »

Dodatkowe umiejętności zawsze się przydadzą i na każdym etapie swojej kariery można się dokształcać, robić szkolenia i kursy. Także w Beauty Lux w Warszawie kobiety mogą kończyć szklenia. Widziałam kurs stylizacji paznokci, który trwa 160h i można na nim nauczyć się dobrze robić paznokcie różnymi metodami.
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Rozwoj osobisty

Post autor: tormund93 »

Jeżeli zależy wam na rozwoju osobistym, to zachęcam do korzystania z różnego rodzaju szkoleń. Ja ostatnio trafiłam na taki profil na facebooku : https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ który należy do Pani Renaty Imbierowicz. Organizuje ona spotkania coachingowe i zawodowo zajmuje się szkoleniami. Mam zamiar wybrać się na jakieś szkolenie, może zabiorę przyjaciółkę ze sobą :)
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Rozwoj osobisty

Post autor: Sara »

Moim zdaniem warto dbać o swój rozwój osobisty i zapisywać się na różnego rodzaju szkolenia i kursy. Ostatnio widziałam całkiem atrakcyjne oferty takich szkoleń na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak sami widzicie, są tam do wyboru szkolenia z naprawdę rozmaitych dziedzin, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 132
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:41

Re: Rozwoj osobisty

Post autor: sroka »

Polecam też zajrzeć na stronę https://www.sdps.com.pl/ . Znajdziecie tam ofertę profesjonalnej firmy szkoleniowej. Warto się z nią bliżej zapoznać.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Rozwoj osobisty

Post autor: debramorgan »

Osobiście uważam, iż naprawdę wartościowymi szkoleniami biznesowymi (rzecz jasna nie tylko) są te, dostępne pod tym linkiem: https://www.altkomakademia.pl/. W swojej ofercie prezentują naprawdę świetny pakiet szkoleniowy. Polecam zajrzeć każdemu, kto chce się rozwijać w odpowiednim kierunku. Naprawdę świetna firma.
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: Rozwoj osobisty

Post autor: septa »

a kojarzycie wydawnictwo branżowe Wiedza i Praktyka ? Jeśli nie to koniecznie zerknijcie na ich ofertę. Posiadają ciekawe publikacje w firmie czasopism, mają też specjalne serwisy. rzetelne i aktualne informacje, korzystne ceny, sprawna obsługa. Najlepsza inwestycja w siebie :)
Elą

Re: Rozwoj osobisty

Post autor: Elą »

Rozwój osobisty jest dla mnie bardzo ważną kwestią. wiele razy korzystałam ze szkoleń, ale poza nimi warto też sięgać po książki. Ja mogę polecić książkę "Bogaty ojciec, biedny ojciec". Ja zdecydowałam się sięgnąć po nią, po trafieniu na tą stronę https://www.ksiazkawminute.pl/7-lekcji- ... ny-ojciec/ . Polecam przeczytać, ja po przeczytaniu tej recenzji wiedziałam, że muszę mieć tą książkę, także warto sprawdzić, może Tobie też się spodoba.
ODPOWIEDZ