reklama dla firmy

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Oczywiście uważam, że klient ucieszy się z długopisu, smyczy czy notatnika, ale dla mnie 'must have' to zwykła, tradycyjna ulotka reklamowa. Klient zawsze może do niej wrócić, kiedy będzie szukał kontaktu z Twoją firmą. Wydruk takich ulotek wcale nie nadszarpnie boleśnie Twojego budżetu. Współpracując z drukarnią internetową https://www.diamond-druk.pl/ możesz liczyć na korzystną ofertę cenową, a dodatkowo nie ponosisz żadnych kosztów związanych z przesyłką
Awatar użytkownika
wiśka
Posty: 54
Rejestracja: 25 lis 2019, 12:47

Re: reklama dla firmy

Post autor: wiśka »

W tym temacie działa dla mojej firmy agencja http://influeme.com/ która specjalizuje się w marketingu szeptanym. Wiedzą jak budować świadomość istnienia marki, dyskretnie ale i pomysłowo, nie prowokując przy tym konkurencji. Poznałam ich bardzo dobrze i wiem, że mnie nie zawiodą.
luśkaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: luśkaa »

Jeśli chodzi o odzież reklamową to jak najbardziej mogę ci polecić ofertę tej firmy GQB. Ma ona ogromny wybór odzieży dla pracowników! Znajdziesz w niej też ręczniki, szlafroki i kapcie dla hoteli. Taka odzież z haftowanym logo to moim zdaniem super pomysł na wypromowanie firmy!
ginamó

Re: reklama dla firmy

Post autor: ginamó »

Odkąd pamiętam, wykorzystujemy w tym celu odzież z nadrukami. Akurat rozwiązania z oferty https://shoperek.pl/pl/c/Odziez/87 najbardziej spełniają moje wymogi. Ubrania tego typu wyglądają bardzo oryginalnie i zadbanie, jakość przede wszystkim odgrywa tu znaczącą rolę. Na pewno i Wy znajdziecie w tym coś dla siebie. Lubię postawić na styl. :)
ODPOWIEDZ