Reklama dla firmy

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
muśiński

Reklama dla firmy

Post autor: muśiński »

Oczywiście uważam, że klient ucieszy się z długopisu, smyczy czy notatnika, ale dla mnie 'must have' to zwykła, tradycyjna ulotka reklamowa. Klient zawsze może do niej wrócić, kiedy będzie szukał kontaktu z Twoją firmą. Wydruk takich ulotek wcale nie nadszarpnie boleśnie Twojego budżetu. Współpracując z drukarnią internetową https://www.diamond-druk.pl/ możesz liczyć na korzystną ofertę cenową, a dodatkowo nie ponosisz żadnych kosztów związanych z przesyłką
Awatar użytkownika
wiśka
Posty: 54
Rejestracja: 25 lis 2019, 12:47

Re: Reklama dla firmy

Post autor: wiśka »

Bez reklamy to zdecydowanie nie da się funkcjonować w dzisiejszym świecie, a interes bez promocji praktycznie nie ma szans się utrzymać. Dlatego też ja żeby zapewnić sobie ciągłość w zamówieniach to inwestuję w reklamę internetową. Zgłosiłam się nawet do agencji http://marketingdyskusji.pl/ która przygotowuje dla mnie kampanie i sprawnie je realizują.
Juluś

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Juluś »

Poszukuje firmy, która wykona dla mnie koszulki reklamowe Kraków. Zależy mi na oryginalnych wzorach,wysokiej jakości druku oraz koszulki. W Internecie wyszukałam firmę Grafihaft. Czy ktoś zamawiał u nich koszulki? https://grafihaft.pl/odziez-reklamowa/
Awatar użytkownika
powabna
Posty: 185
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:00

Re: Reklama dla firmy

Post autor: powabna »

Sama reklama dla firmy oczywiście jest bardzo istotna i ja myślę, że właśnie dzięki marketingowi internetowemu możemy zrobić bardzo dużo. Mi również bardzo pomogło przeczytanie artykułu https://mediatown.pl/10-wskazowek-w-jak ... spolpracy/ z którego dowiedziałam się w jaki sposób wybrać najlepszego influencera do współpracy.
hiczungł

Re: Reklama dla firmy

Post autor: hiczungł »

W ramach promocji zaczęliśmy wykorzystywać etykiety wydrukowane poprzez druk offsetowy. Realizacją tego projektu zajęli się http://tomexsc.pl/offset/ . Takie etykiety na produktach potrafią przyciągnąć uwagę, zarówno do produktu jak i naszej firmy. Jestem w pełni zadowolony z efektu końcowego.
falet
Posty: 139
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:06

Re: Reklama dla firmy

Post autor: falet »

W przypadku reklamy internetowej warto skorzystać z ofert jak najlepszych firm i porównać sobie ich reklamy. Ja tak zrobiłem i nie żałuję, jedna z firm niestety nie wywiązała się z umowy i teraz wiem, gdzie lepiej nie kupować takiej reklamy. Od jakiegoś czasu współpracuję z nową agencją marketingową i jestem zadowolony, teraz w swojej ofercie maja także marketing szeptany Facebook https://www.lartweb.pl/produkt/marketin ... 25-postow/ super opcja na większe zasięgi.
żabuka

Re: Reklama dla firmy

Post autor: żabuka »

Moim zdaniem reklama w sieci obecnie to już wręcz obowiązek. Jak nie można znaleźć nas w intrenecie to marna szansa na to, że nasza firma się wybije, zostanie zauważona. To właśnie w sieci mamy możliwość trafić do jak największej ilości odbiorców a tym samym potencjalnych klientów. Jednak taka reklama musi być odpowiednio prowadzona. Ja zdecydowałam się na fachowca, którego znalazłam na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-lodz/ .
Żąglista

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Żąglista »

Ogólnie sama reklama dla firmy jest czymś niezwykle ważnym i ja muszę przyznać, że jak najbardziej warto jest również co nieco wiedzieć na temat copywritingu. Jak dla mnie bardzo ciekawie tą kwestię poruszono w https://www.toolip.pl/copyrighting-co-z ... ac-wiecej/ i jestem zdania, że warto jest ją znać aby wiedzieć jak zarabiać więcej.
ODPOWIEDZ