Psycholog

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Psycholog

Post autor: betinka »

Jaką poradnie psychologiczną możecie mi polecić? szukam akceptacji i zrozumienia, potrzebuję się komuś porządnie wygadać. Znalazłam niedawno poradnie http://poradniasalomon.com.pl i chciałabym poznać opinie osób które leczyły sie tutaj.
Awatar użytkownika
Tatiana7
Posty: 83
Rejestracja: 20 lis 2019, 18:36

Re: Psycholog

Post autor: Tatiana7 »

Ja miałam dość duży problem z "rozwinięciem skrzydeł" jeżeli chodzi o swoje życie prywatne i zawodowe i przeżywałam wieczny lęk, że czegoś nie umiem, że się nie nadaję. Zdecydowałam, że odwiedzić gabinet psychologiczny i już jest o wiele lepiej z moją wiarą w siebie. Jeżeli ktoś z was tak jak ja zmaga się z tego typu problemami to terapia to jedyne lekarstwo i ja chodzę do https://osrodeksukces.pl/.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 152
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Psycholog

Post autor: kozi44 »

Tatiana7 pisze: ↑16 maja 2020, 22:07 Ja miałam dość duży problem z "rozwinięciem skrzydeł" jeżeli chodzi o swoje życie prywatne i zawodowe i przeżywałam wieczny lęk, że czegoś nie umiem, że się nie nadaję. Zdecydowałam, że odwiedzić gabinet psychologiczny i już jest o wiele lepiej z moją wiarą w siebie. Jeżeli ktoś z was tak jak ja zmaga się z tego typu problemami to terapia to jedyne lekarstwo i ja chodzę do https://osrodeksukces.pl/.
Ja miałam podobnie ale trafilam do dobrego psychologa - p. Oli Mroczko. To świetny specjalista, który potrafi słuchać i rozumie doskonale drugiego człowieka. Nauczyła mnie praktyka wdzięczności ktora jest świetnym sposobem do odnalezienia ścieżki życia i pokonania własnych słabości i problemów.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Psycholog

Post autor: Juliaa »

Pomoc psychologa jest często wręcz niezbędna, warto z takiej korzystać. Zawsze łatwiej uporać się ze swoimi problemami. Można też liczyć na bardzo profesjonalną pomoc psychologów z https://www.centrumdobrejterapii.pl/spe ... ychologia/ . Jest to ośrodek, gdzie terapie odbywają się online. Wygodnie prawda? Na stronie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Psycholog

Post autor: melka92 »

Myślę, że możesz też rzucić okiem na takie rozwiązanie jak terapia dzieci i młodzieży w Warszawie https://psychoterapiacotam.pl/psycholog ... -warszawa/ Maja wiele do zaoferowania, pomagają w różnych problemach i przede wszystkim mają świetnych i sprawdzonych specjalistów, którzy w każdym momencie służą pomocą.
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 53
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:16

Re: Psycholog

Post autor: motylek »

Sama uczestniczyłam w terapii u psychologa dlatego mogę Wam polecić świetne miejsce z własnego doświadczenia. Mam na myśli poradnię psychologiczno-psychiatryczną Empatio we Wrocławiu: https://psycholog-ms.pl/ . Tam na pewno uzyskacie niezbędną pomoc.
Awatar użytkownika
trista
Posty: 217
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

Re: Psycholog

Post autor: trista »

Skoro mowa o pomocy dla dzieci to w https://cbt.pl/bezplatne-porady-dla-dzi ... ntrum-cbt/ można otrzymać bezpłatną pomoc psychologa lub psychoterapeuty. O pomoc mogą ubiegać się dzieci i młodzież borykający się z różnymi zaburzeniami zarówno zachowania, jak i emocjonalnymi
ODPOWIEDZ