Portale informacyjne

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 86
Rejestracja: 26 wrz 2019, 0:54

Portale informacyjne

Post autor: madame »

Jakie są wasze ulubione portale informacyjna, z których czerpiecie wiedzę o otaczającym świecie? Zostawiam wam namiar na mój ulubiony portal https://nowepomorze.pl/, gdzie znajdziecie sprawdzone info pomorze to region, na którym się skupiają. Miło by było gdybyście podzielili się swoimi miejscówkami. Dzisiaj wiele serwisów zajmuje się plotkowaniem zamiast dostarczaniem informacji.
Awatar użytkownika
DorotkaQ5
Posty: 9
Rejestracja: 29 lip 2019, 22:25

Re: Portale informacyjne

Post autor: DorotkaQ5 »

Czytam ten blog z wiadomościami, a także czytam blog z poradami domowymi https://zycie.news/category/porady-domowe, ten blog bardzo mi pomaga i jest przydatny, ponieważ jestem młodą żoną i wciąż niewiele wiem, ale naprawdę wiele pouczających informacji.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Portale informacyjne

Post autor: Juliaa »

Są teraz ciekawe portale.
Awatar użytkownika
karsa
Posty: 100
Rejestracja: 25 mar 2019, 22:15

Re: Portale informacyjne

Post autor: karsa »

Szczerze, to ja nawet w dużej mierze zrezygnowałam z kupowania gazet. Dzięki temu , że jest internet i różne portale można wiele rzeczy się dowiedzieć. Każdy też ma inne zainteresowania, co innego go ciekawi. Dlatego takie portale jak https://www.infotrendy.pl/ mogą być przydatne dla wielu osób. A to dlatego, że jest tam wiele artykułów z różnych kategorii jak: książki, moda, kariera, filmy, dom, motoryzacja i wiele wiele innych. Tak jak mówię, dla każdego coś. Można oprócz informacji na dany temat, znaleźć też przydatne porady.
ODPOWIEDZ