Pomóżmy dzieciom - przekaż 1% na dzieci

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:24

Pomóżmy dzieciom - przekaż 1% na dzieci

Post autor: kasiunia »

Sezon na rozliczenia Pit za rok ubiegły - w pełni.Nie wszyscy jednak wiedzą jak to zrobić, nie wszyscy także wiedzą ,że przy okazji rozliczenia PIT można pomóc dzieciom.Fundacja na rzecz dzieci wspomaga dzieci z rodzin biedniejszych i niewydolnych wychowawczo. Aktualnie prowadzi zbiórkę funduszy na remont Świetlicy Środowiskowej "Garaż" w Opolu oraz zbiórkę funduszy na kolonie wakacyjną dla podopiecznych.Na te i inne cele, które realizuje fundacja potrzebne są środki finansowe - warto więc przy okazji rozliczenia deklaracji dorzucić się do pomocy.
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:15

Re: Pomóżmy dzieciom - przekaż 1% na dzieci

Post autor: sopelek »

Na pewno każdego roku chętnie przekazujecie 1% swojego podatku na wartościowe organizacje. Zachęcam do zapoznania się z działalnością Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która wspiera i pomaga chorym dzieciom. Nie bądźmy obojętni i pomagajmy, na ile możemy. Dzieki nim dzieci otrzymają pomoc w leczeniu.
Awatar użytkownika
monikaq
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 10:59

Re: Pomóżmy dzieciom - przekaż 1% na dzieci

Post autor: monikaq »

Niekoniecznie zgadzam się z tym co napisałeś. Takie jest moje zdanie.
Na kamienistej plaży mężczyzna patrzy na ziemię i widzi jeden kamień, a potem drugi i trzeci. Kobieta patrzy na ziemię i widzi... kamienie.
Awatar użytkownika
andie
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:43

Re: Pomóżmy dzieciom - przekaż 1% na dzieci

Post autor: andie »

monikaq pisze: ↑29 kwie 2019, 13:24 Niekoniecznie zgadzam się z tym co napisałeś. Takie jest moje zdanie.
Z czym się nie zgadzasz bo nie rozumiem... ja także wspomagam fundację Szlachetny Gest.
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: Pomóżmy dzieciom - przekaż 1% na dzieci

Post autor: Halinka »

sopelek pisze: ↑27 kwie 2019, 8:48 Na pewno każdego roku chętnie przekazujecie 1% swojego podatku na wartościowe organizacje. Zachęcam do zapoznania się z działalnością Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która wspiera i pomaga chorym dzieciom. Nie bądźmy obojętni i pomagajmy, na ile możemy. Dzieki nim dzieci otrzymają pomoc w leczeniu.
Działalność Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ zrobiła na mnie tak duże wrażenie, że naprawdę nie trzeba mnie zachęcać do wspierania ich. Jak tylko mogę, to przekazuję choćby małą kwotę na rzecz leczenia tych cierpiących dzieci.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Pomóżmy dzieciom - przekaż 1% na dzieci

Post autor: Kamilla36 »

A rozliczacie się przez internet czy normalnie? Ja zawsze zanosiłam wszystkie papiery do księgowych i one wszystkim się zajmowały, ale w tym roku chcę spróbować rozliczyć się sama. Na stronie: https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_37/ znalazłam instrukcję jak wypełnić PIT-37, dzięki której na pewno wypełnię ją poprawnie :)
ODPOWIEDZ