Polskie seriale

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Arielkaa

Polskie seriale

Post autor: Arielkaa »

Szukałam szukałam i znalazłam. Chodzi o moje ulubione seriale made in Poland oraz córki, która podczas tej złej kwarantanny musiała coś robić. Polecam Wam polskie seriale online gdzie jest szeroka gama seriali z całego świata. Wiem może wolicie bardziej popularne serwisy ale tam nie ma wglądu na to co jest lub co się pojawi więc trzeba szukać na zewnętrznych stronach. Może Wy coś macie ciekawego do pokazania w sensie filmowo serialowym? A może dodatkowo jakiś fajny serial polecicie nie musi być polski.
filip...

Re: Polskie seriale

Post autor: filip... »

WItam,

Ostanio znalazłem taką stronę w internecie filmydlakazdego-24.pl, na której są nowości serialowe, które są popularne ale też znajdują się mniej popularne perełki i każdy może znaleść serial odpowiedni dla siebie :D. Również znajdą się tam wiele najnowszych premier filmowych i wszystko na stronie jest bardzo dobrze opisane, recenzje są napisane bardzo zrozumiałym językiem i nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem tego tekstu. Serdecznie polecam każdemu kogo interesuje taka tematyka.
filipp

Re: Polskie seriale

Post autor: filipp »

WItam,

Ostanio znalazłem taką stronę w internecie https://filmydlakazdego-24.pl/ na której są nowości serialowe, które są popularne ale też znajdują się mniej popularne perełki i każdy może znaleść serial odpowiedni dla siebie :D. Również znajdą się tam wiele najnowszych premier filmowych i wszystko na stronie jest bardzo dobrze opisane, recenzje są napisane bardzo zrozumiałym językiem i nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem tego tekstu. Serdecznie polecam każdemu kogo interesuje taka tematyka.
ODPOWIEDZ