Pijecie yerba mate?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
mamuśka17

Pijecie yerba mate?

Post autor: mamuśka17 »

Od jakiegoś czasu na wielu stronach czytam, że picie yerba mate jest bardzo zdrowe. Zastanawiam się więc nad zakupem i piciem jej w biurze zamiast kawy. Czy możecie podpowiedzieć gdzie yerbe najlepiej kupić? No i wiem, że do picia są potrzebne tykwy, czy znacie się na tym i możecie doradzić jaką kupić?
oliś94943

Re: Pijecie yerba mate?

Post autor: oliś94943 »

Ja uwielbiam yerba mate, no ale to herbata nie dla każdego. Jeśli jednak chcielibyście spróbować to polecam zerknąć na stronę https://teaverso.pl/YERBA-MATE/ . Tu można kupić świetna yerbę. Warto na początek kupić kilka odmian yerby, bo smaki sa naprawdę przeróżne więc trzeba popróbować kilku.
Śnieżka

Re: Pijecie yerba mate?

Post autor: Śnieżka »

Oczywiście próbowałam. Jednak chyba sama w domu nie potrafię przygotować takiej dobrej. Poza tym uwielbiam kawę oraz herbatę. Do kawy używam specjalnej kawiarki do jej zaparzania https://home-you.com/pl/kuchnia/kawa-herbata/kawiarki . Właśnie taka kawa smakuje mi najlepiej. A może polecicie jakąś yerba mate?
Piłką

Re: Pijecie yerba mate?

Post autor: Piłką »

Oczywiście, że praktykuję picie yerby. Idealnie mnie pobudza a jednocześnie uspakaja i motywuje. Lubię jej smak i aromat pomimo, że nie każdemu przypada do gustu. Jak wiemy o gustach się nie dyskutuje. Smacznego! https://gazetaolsztynska.pl/olsztyn/739181,Czy-oplaca-sie-interesowac-kryptowalutami.html
ODPOWIEDZ