Pierwszy taniec

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:15

Pierwszy taniec

Post autor: sopelek »

Pomocy! Muszę zaciągnąć pewnego opornego faceta do szkoły tańca, w dodatku przekonać go, że taniec nie jest katorgą, tylko całkiem przyjemnym zajęciem... Bardzo bym chciała, żebyśmy podczas wesela potrafili się zgrać i żeby przynajmniej pierwszy taniec wyszedł nam na "w miarę przyzwoitym" poziomie ;). Chodziliście na naukę tańca do tej szkoły https://sosalsa.pl/ ? Przez ile miesięcy? Kurs tańca towarzyskiego poprawia "jakość" tańca w czasie wesela, czy jest tylko stratą pieniędzy?
Awatar użytkownika
meridaW
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2020, 0:43

Re: Pierwszy taniec

Post autor: meridaW »

Ja przed weselem mojego narzeczonego namówiłam na kurs tańca i bardzo dobrze, bo dużo nam to dało. Chodziliśmy na kurs w Rybniku do CTO https://cto-taniec.pl/rybnik/kursy-tanc ... ywidualne/ i bardzo nam się tam podobało, to super studio, pracują tam świetni instruktorzy, którzy z każdej pary drewnianych nóg zrobią prawdziwego tancerza :D
TatiankaSówka

Re: Pierwszy taniec

Post autor: TatiankaSówka »

Ja też tak zrobiłam bo mój maż to w ogóle na umiał tańczyć wiec musieliśmy iść na taki kurs bo nic by z tego nie wyszło. Korzystaliśmy z oferty szkoły tańca https://salsasiempre.pl/ w Poznaniu i świetnie nas przygotowali....a mój maż nawet polubił tańczyć.
ODPOWIEDZ