Nauka języka niemieckiego

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Liwi7
Posty: 73
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:30

Nauka języka niemieckiego

Post autor: Liwi7 »

Planuję zapisać sie na kurs niemieckiego tak by pogłębić swoja wiedze bo mam zamiar wyjechać na wakacje do pracy za granicą . Mam do Was prośbę byście doradziły mi gdzie mogę zrobić najlepiej taki kurs bym zyskała wiedzę a nie tylko papierek ? Dużo dobrego czytałam o https://niemiecki-koscierzyna.info/kursy-dla-doroslych/ może ktoś z was robil u nich kurs? Co mi radzicie ?
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2020, 13:49

Re: Nauka języka niemieckiego

Post autor: malutka_alutka »

Polecam coś dopasowanego do wieku. Np kursy dla dorosłych niemiecki Kraków ;) ;)
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Nauka języka niemieckiego

Post autor: Sara »

A czy ktoś z Was uczył się może języka niemieckiego w Szkole Językowej ProfiLingua? Widziałam ostatnio ofertę organizowanych przez ta szkołę kursów na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Jak sądzicie, warto się u nich na taki kurs zapisać?
Awatar użytkownika
soma
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:47

Re: Nauka języka niemieckiego

Post autor: soma »

Niemiecki jest pięknym i niedocenianym językiem. Wielu z nas kojarzy sie on z nieprzyjemnymi lekcjami w szkole. Dobra szkoła języka niemieckiego Kraków sprawi, że zapomnisz o nich raz na zawsze. Polecam uczęszczanie na tego typu zajęcia, ponieważ są bardzo rozwojowe :)
Awatar użytkownika
lilla
Posty: 125
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:11

Re: Nauka języka niemieckiego

Post autor: lilla »

Z tego co wiem niemieckiego i rosyjskiego możesz uczyć się tutaj https://www.deru.pl/ Dostępne są też inne języki. Sama myślę o skorzystaniu z oferty i nauce online. Od dawna myślę o rosyjskim i hiszpańskim. Jakiś czas temu uczyłam się angielskiego i jestem zadowolona z efektów.
Awatar użytkownika
sempiria
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Nauka języka niemieckiego

Post autor: sempiria »

Moim zdaniem warto uczyć się języków obcych. Dla niektórych później to codzienna praca. Mnie pasjonuje ten temat i od jakiegoś czasu sama zastanawiam się nad zawodem tłumacza. Póki co śledzę różne artykuły poświęcone temu tematowi. Tutaj http://www.language-services.pl/ można znaleźć ich naprawdę sporo. Wiem, że praca tłumacza jest bardzo odpowiedziała, ale zarazem ciekawa a ja lubię wyzwania.
Awatar użytkownika
Filemonka
Posty: 17
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:18

Re: Nauka języka niemieckiego

Post autor: Filemonka »

Każdy wybiera sobie szkołę, która uważa za sluszną. ja polecam szkolę Katarina w Warszawie. Przede wszystkim szkoła ma na prawde wiele lat doswiadczenia. zajęcia sa w małych grupacj - 6 osób. poza tym ja dzięki nauce tutaj zdobyłam wymarzona prace ;)
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Nauka języka niemieckiego

Post autor: tormund93 »

Pomimo koronowirusa i tak trzeba zaopatrzyć dzieci w podręczniki do nauki do szkoły podstawowej. Ja skorzystałam z księgarni internetowej tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola. Książki są o wiele tańsze niż w sklepach stacjonarnych czy księgarniach
Hanś

Re: Nauka języka niemieckiego

Post autor: Hanś »

Ja, Sie haben recht. Die deutsche Sprache ist sehr wichtig, genauso wie der Erfolg im Internet. Man kann zum Beispiel Instagram Follower kaufen. Das hilft uns, den Erfolg zu erreichen und unseres Instagram-Konto sieht professionell aus. ;) ;) ;) ;) Das ist auch die schnellste Methode, Instagram Follower zu bekommen.
ODPOWIEDZ