Naprawa laptopa

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Naprawa laptopa

Post autor: Zorda »

No nie ze wszystkimi usterkami jesteśmy sobie w stanie poradzić sami, dlatego najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów. Wydaje mi się, ze ten serwis komputerowy https://technet-media.pl/ poradzi sobie z problemem jaki masz z laptopem.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Naprawa laptopa

Post autor: Juliaa »

Można też śmiało polegać na wrocław serwis laptopów http://hilfe.pl . Nie dość, że zajmują się naprawą laptopów, to jeszcze współpracują z firmami, na zasadzie stałej obsługi informatycznej. Oni nie mają niezadowolonych klientów.
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: Naprawa laptopa

Post autor: septa »

Ja juz też kilka razy korzystałam z pomocy serwisu komputerowego, u siebie w Gdańsku. Tu szczerze polecam firmę DRLAPTOP. Działają sprawnie i co najwazniejsze skutecznie. Można zrobić wstępną diagnoze online i poznac orientacyjne koszta danej naprawy ( u mnie zawsze pokrywa się to z ostatecznym rachunkiem). Uczciwa i profesjonalna firma.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 134
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:49

Re: Naprawa laptopa

Post autor: pieknyolek »

Moim zdaniem szkoda pieniędzy na naprawę. Warto kupić nowy. Polecam laptopy ze strony https://vobis.pl/laptopy/notebooki
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Naprawa laptopa

Post autor: renia »

iMac to ciekawe rozwiązanie. Wiele osób decyduje się na taki sprzęt, ponieważ jest funkcjonalny. Tutaj https://idream.pl/serwis/cennik/imac/zmiana-ram/ warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem namiar na serwis, który oferuje kompleksowy zakres usług. Poza tym jest tam cennik, dzięki czemu można dowiedzieć się ile zapłacimy np. za wymianę ram.
Awatar użytkownika
oo00oo
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:47

Re: Naprawa laptopa

Post autor: oo00oo »

Jeżeli stwierdzicie, że jednak naprawa już nie ma sensu to radzę zajrzeć do sklepu https://hanzo.com.pl/ z komputerami. Także co prawda można tam znaleźć same podzespoły do wymiany w obecnym komputerze, ale czasami to już nie mam sensu.
ODPOWIEDZ