Kurier

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Kurier

Post autor: pomelo »

Orientujecie się jak wygląda sprawa przesyłek zagranicznych? Jakie są ceny i jak długo idą?
Awatar użytkownika
Iskierka
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:51

Re: Kurier

Post autor: Iskierka »

Przede wszystkim szukaj w internecie. Dużo tego typu informacji można znaleźć.
Zwykle, kiedy jakaś osoba ma nieskalaną opinię, reszta tylko czeka wypatrując okazji, by nie zostawić na niej suchej nitki.
Awatar użytkownika
trista
Posty: 218
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

Re: Kurier

Post autor: trista »

Jeśli o to chodzi to na pewno warty uwagi jest cennik DPD https://www.szybkikurier.eu/cennik-kuriera-dpd , kurier ma niskie ceny i jest terminowy. Działa na terenie kraju, jak i zagranicą, więc można powiedzieć, że ma kompleksowe usługi. W ofercie są też opcje dodatkowe typu ubezpieczenie - gdybyś wysyłała coś cennego i wolała mieć pewność że nic się nie stanie, ale generalnie kurier jest solidny wiec nie powinnaś się obawiać
Awatar użytkownika
Dzena
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2019, 12:44

Re: Kurier

Post autor: Dzena »

Spróbuj odwiedzić ParcelABC. Wszystko jest jasno określone: ​​jakie wymagania, jakie warunki i tak dalej. A ceny przesyłki kurierskie też nie są złe
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Kurier

Post autor: Juliaa »

Zdecydowanie wolę korzystać z usług brokera, mam wtedy możliwość wyboru kuriera, porównania sobie cen między nimi. Na stronie Sendit wszystko zawsze sprawdzam, łącznie z kosztami wysyłki. Nadaję również online, szybko i wygodnie.
Awatar użytkownika
bella91
Posty: 148
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:07

Re: Kurier

Post autor: bella91 »

Ja od siebie mogę polecić tą firmę kurierską https://www.europaczka.pl/ Dostarcza paczki do wszystkich krajów Unii Europejskiej i ma bardzo przystępne ceny. Ja chyba zacznę korzystać z usług tej firmy, bo często wysyłam paczki do UK i Niemiec.
Awatar użytkownika
natka3105
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 14:02

Re: Kurier

Post autor: natka3105 »

Ja na twoim miejscu zaczęła bym współpracę z firmą sendit, jest to porządna firma, która od wielu miesięcy ani razu mi nie podpadła. Kontakt jest za każdym razem szybki. Jeżeli ktoś lubi nadawać paczki z domu to myślę, że będzie to dla niego odpowiednia forma :)
Awatar użytkownika
Kikki
Posty: 156
Rejestracja: 06 kwie 2020, 20:23

Re: Kurier

Post autor: Kikki »

Zdecydowanie jedna z lepszych firm w kwestii przesyłek międzynarodowych to www.eupaco.pl. Ceny konkurencyjne, a przesyłki docierają w miejsce docelowe ekspresem. Uprzejmi i życzliwi w kontakcie. Jestem zadowolona z obsługi i korzystam często.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Kurier

Post autor: melka92 »

Jeżeli będziecie chcieli przesłać paczki kurierskie do Bułgarii w hurtowych ilościach, to ja do współpracy serdecznie polecam https://czechlogistic.pl/oferta-dla-biznesu/cennik-bg/ Jest to firma, która zajmuje się organizowaniem takich przesyłek. Dla mnie w ich usługach najważniejsze było to, że posiadają gotowe integracje z wieloma platformami e-commerce (w tym z popularną platformą BaseLinker).
graża

Re: Kurier

Post autor: graża »

Skoro już o kurierach mowa, to polecam wam ten artykuł https://terazlipno.pl/pl/648_materialy- ... paczk.html , gdzie znajdziecie 4 rzeczy, o których należy pamiętać nadając paczkę. Jest to między innymi odpowiednie opakowanie.
gienka

Re: Kurier

Post autor: gienka »

Według mnie jeżeli zastanawiacie się nad tym, jak wybrać najlepszą firmę kurierską do współpracy, to warto poczytać artykuły w sieci na ten temat. Jeden z artykułów dotyczący nadawania paczek można znaleźć pod tym linkiem https://www.clarkluxcity.com/pl/zycie/n ... zliwe.html
border

Re: Kurier

Post autor: border »

Jeśli natomiast chodzi o wybór opcji przesyłkowych z punktu widzenia sklepu internetowego to podstawą jest dostęp do jak największej ilości usług. Aby to osiągnąć, warto skorzystać z narzędzia Innoship na stronie https://innoship.com/pl/korzysci/wiele-opcji-dostawy/, które umożliwia dostęp do szerokiej gamy firm kurierskich na rynku. Prowadzenie własnego biznesu e-commerce wymaga uproszczenia dostaw i zapewnienia klientom dostępu do różnorodnych usług kurierskich, aby zapewnić im satysfakcję - należy o tym pamiętać
ODPOWIEDZ