Kurier

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Kurier

Post autor: pomelo »

Orientujecie się jak wygląda sprawa przesyłek zagranicznych? Jakie są ceny i jak długo idą?
Awatar użytkownika
Iskierka
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:51

Re: Kurier

Post autor: Iskierka »

Przede wszystkim szukaj w internecie. Dużo tego typu informacji można znaleźć.
Zwykle, kiedy jakaś osoba ma nieskalaną opinię, reszta tylko czeka wypatrując okazji, by nie zostawić na niej suchej nitki.
Awatar użytkownika
trista
Posty: 217
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

Re: Kurier

Post autor: trista »

Jeśli o to chodzi to na pewno warty uwagi jest cennik DPD https://www.szybkikurier.eu/cennik-kuriera-dpd , kurier ma niskie ceny i jest terminowy. Działa na terenie kraju, jak i zagranicą, więc można powiedzieć, że ma kompleksowe usługi. W ofercie są też opcje dodatkowe typu ubezpieczenie - gdybyś wysyłała coś cennego i wolała mieć pewność że nic się nie stanie, ale generalnie kurier jest solidny wiec nie powinnaś się obawiać
Awatar użytkownika
Dzena
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2019, 12:44

Re: Kurier

Post autor: Dzena »

Spróbuj odwiedzić ParcelABC. Wszystko jest jasno określone: ​​jakie wymagania, jakie warunki i tak dalej. A ceny przesyłki kurierskie też nie są złe
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Kurier

Post autor: Juliaa »

Zdecydowanie wolę korzystać z usług brokera, mam wtedy możliwość wyboru kuriera, porównania sobie cen między nimi. Na stronie Sendit wszystko zawsze sprawdzam, łącznie z kosztami wysyłki. Nadaję również online, szybko i wygodnie.
Awatar użytkownika
bella91
Posty: 148
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:07

Re: Kurier

Post autor: bella91 »

Ja od siebie mogę polecić tą firmę kurierską https://www.europaczka.pl/ Dostarcza paczki do wszystkich krajów Unii Europejskiej i ma bardzo przystępne ceny. Ja chyba zacznę korzystać z usług tej firmy, bo często wysyłam paczki do UK i Niemiec.
Awatar użytkownika
natka3105
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 14:02

Re: Kurier

Post autor: natka3105 »

Ja na twoim miejscu zaczęła bym współpracę z firmą sendit, jest to porządna firma, która od wielu miesięcy ani razu mi nie podpadła. Kontakt jest za każdym razem szybki. Jeżeli ktoś lubi nadawać paczki z domu to myślę, że będzie to dla niego odpowiednia forma :)
Awatar użytkownika
Kikki
Posty: 156
Rejestracja: 06 kwie 2020, 20:23

Re: Kurier

Post autor: Kikki »

Zdecydowanie jedna z lepszych firm w kwestii przesyłek międzynarodowych to www.eupaco.pl. Ceny konkurencyjne, a przesyłki docierają w miejsce docelowe ekspresem. Uprzejmi i życzliwi w kontakcie. Jestem zadowolona z obsługi i korzystam często.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Kurier

Post autor: melka92 »

Jeżeli będziecie chcieli przesłać paczki kurierskie do Bułgarii w hurtowych ilościach, to ja do współpracy serdecznie polecam https://czechlogistic.pl/oferta-dla-biznesu/cennik-bg/ Jest to firma, która zajmuje się organizowaniem takich przesyłek. Dla mnie w ich usługach najważniejsze było to, że posiadają gotowe integracje z wieloma platformami e-commerce (w tym z popularną platformą BaseLinker).
graża

Re: Kurier

Post autor: graża »

Skoro już o kurierach mowa, to polecam wam ten artykuł https://terazlipno.pl/pl/648_materialy- ... paczk.html , gdzie znajdziecie 4 rzeczy, o których należy pamiętać nadając paczkę. Jest to między innymi odpowiednie opakowanie.
gienka

Re: Kurier

Post autor: gienka »

Według mnie jeżeli zastanawiacie się nad tym, jak wybrać najlepszą firmę kurierską do współpracy, to warto poczytać artykuły w sieci na ten temat. Jeden z artykułów dotyczący nadawania paczek można znaleźć pod tym linkiem https://www.clarkluxcity.com/pl/zycie/n ... zliwe.html
border

Re: Kurier

Post autor: border »

Jeśli natomiast chodzi o wybór opcji przesyłkowych z punktu widzenia sklepu internetowego to podstawą jest dostęp do jak największej ilości usług. Aby to osiągnąć, warto skorzystać z narzędzia Innoship na stronie https://innoship.com/pl/korzysci/wiele-opcji-dostawy/, które umożliwia dostęp do szerokiej gamy firm kurierskich na rynku. Prowadzenie własnego biznesu e-commerce wymaga uproszczenia dostaw i zapewnienia klientom dostępu do różnorodnych usług kurierskich, aby zapewnić im satysfakcję - należy o tym pamiętać
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Kurier

Post autor: babeczka90 »

Wybierając kuriera, wcześniej warto dowiedzieć się więcej na temat tego np. co oznacza magazynowanie przesyłki w oddziale, tutaj znajdziecie artykuł https://gminakornik.pl/2023/02/09/przes ... ym-polega/ który bardzo dokładnie to zagadnienie porusza. Warto zorientować się w tym temacie.
Zejneb

Re: Kurier

Post autor: Zejneb »

Pozwolę sobie zostawić Wam link do tego artykułu - https://portalsremski.pl/pl/704_oglosze ... sylek.html . Alternatywne sposoby pakowania przesyłek kurierskich to świetna odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku. Wybór konkretnego rozwiązania zależy od rodzaju zawartości paczki oraz oczekiwań co do ochrony przesyłki. Zawsze warto zapoznać się z wytycznymi dostawcy kurierskiego przed nadaniem paczki, aby upewnić się, że wybrany sposób pakowania jest zgodny z ich z wymaganiami.
lejlall

Re: Kurier

Post autor: lejlall »

A zdarza wam się wysyłać przesyłki paletowe? Ja natknęłam się jakiś czas temu na artykuł, w którym wspomniano, kiedy taką paczkę należałoby wysłać https://www.tczewska.pl/artykul/23068,k ... sie-oplaca . Co o tym sądzicie?
niedzwiedzz

Re: Kurier

Post autor: niedzwiedzz »

Firma kurierska, która oferuje elastyczne rozwiązania logistyczne, może również dostarczyć dodatkowe ręce do pracy w okresie wzmożonej sprzedaży - https://poznaninfo.pl/elastyczne-rozwia ... sprzedazy/ Warto sprawdzić, czy operator logistyczny na którego się decydujemy ma możliwość dostarczenia pracowników tymczasowych do obsługi fizycznych procesów związanych z przygotowywaniem paczek i konfekcjonowaniem zamówień.
Safeee

Re: Kurier

Post autor: Safeee »

Kurierem można nadawać różne przedmioty, również meble. Dzięki szerokiemu zakresowi usług oferowanych przez firmy kurierskie, wysyłka mebli staje się coraz bardziej popularna i dostępna dla klientów. Wystarczy odpowiednio zabezpieczyć mebel i wybrać odpowiedniego przewoźnika, aby cieszyć się bezproblemowym transportem i dostarczeniem mebli w wyznaczone miejsce. Tutaj https://www.tv-wschod.pl/publikacje/258 ... e-kurierem można szerzej na ten temat poczytać.
ODPOWIEDZ