konto walutowe

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Liwi7
Posty: 73
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:30

konto walutowe

Post autor: Liwi7 »

Proszę o informację Czy jest bank w którym można założyć konto walutowe na które będą wpłacane korony norweskie i z którego można wypłacać pieniądze również w koronach norweskich ? Sprawdzałem porównanie kont walutowych w euro , ale nie wiem jakie najlepiej wybrać ? Co radzicie ?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 234
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:15

Re: konto walutowe

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli szukacie dobrej ofert to polecam zajrzeć na stronę konto 360 uważam że bardzo fajne konto. Ogólnie znajdziecie tam wszystkie informacje i oferty więc zajrzyjcie i poczytajcie.
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

Re: konto walutowe

Post autor: Timon »

Wybór konta bankowego, to dosyć trudny wybor bo ofert jest przecież tak dużo. Czytałam, że to konto https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , jest fajną propozycją bo obsługuje też wymianę na kryptowaluty a teraz jest to bardzo popularna waluta.
moniamu12

Re: konto walutowe

Post autor: moniamu12 »

ja polecam wymianę walut na www.dollarro.com :) szybko i bezpiecznie wymienisz swoje pieniądze na walutę, którą chcesz po bardzo dobrym, konkurencyjnym kursie :)
Ćma

Re: konto walutowe

Post autor: Ćma »

Wiele osób przenoszących się na Litwę stoi przed wyzwaniem otwarcia konta bankowego, co jest kluczowe dla codziennego zarządzania finansami. Na szczęście, banki na Litwie są przyjazne dla obcokrajowców, oferując konta w wielu walutach i z łatwym dostępem do bankowości internetowej. Kluczowe informacje na temat tego, jak otworzyć konto i jakie dokumenty są potrzebne, znajdują się na stronie https://praktyczna-wiedza.pl/biznes-i-f ... krajowcow/ co jest dobrym punktem wyjścia do zaplanowania tej procedury. Ważne jest, aby przed wyborem banku porównać opłaty za prowadzenie konta oraz dostępne usługi.
ODPOWIEDZ