jakie okna dachowe

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

jakie okna dachowe

Post autor: Zorda »

Jakbyście poszukiwały okien dachowych to warto zerknąć tutaj https://dachy-okna.pl/okna-dachowe-fakro.html. Wiele osób rezygnuje z takich okien. Jest to ogromny błąd. My zdecydowaliśmy się na okno dachowe w łazience i powiem wam, że to jest super sprawa. Po pierwsze można wietrzyć, a po drugie to duże oszczędności na oświetleniu.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: jakie okna dachowe

Post autor: betinka »

Jeśli chodzi o okna to ja stawiam tylko na polskiego producenta i lidera czyli firmę https://www.drutex.pl/ Mają szeroki wybór okien z PVC, drewna i aluminium. Oprócz tego oferują kilka inteligentnych rozwiązan dla domu więc warto się zainteresować ich ofertą.
Awatar użytkownika
Dowile
Posty: 126
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:30

Re: jakie okna dachowe

Post autor: Dowile »

A na okno dachowe jakie rolety sprawdzają się najlepiej? Przeglądam sobie różne rolety Warszawa Mokotów ale nie wiem jakie najlepiej wybrać na okno dachowe. Doradzi mi ktoś? Byłabym naprawdę wdzięczna za wszelkie porady na ten temat :)
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: jakie okna dachowe

Post autor: Issa7 »

Z roletami bywa różnie, nieprawdaż? Jedne są mocniejsze i dłużej można z nich korzystać, a niektóre szybciej się psują. Wobec tego warto wiedzieć jaki serwis rolet wrocław ma i gdzie można zgłosić się w razie awarii. Ja słyszałam, że serwis-okien24.pl jest niezawodny. Myślę, że warto to sprawdzić.
Awatar użytkownika
Ivi
Posty: 120
Rejestracja: 17 mar 2019, 7:02

Re: jakie okna dachowe

Post autor: Ivi »

Jeżeli posiadamy w domu takie okna, na pewno warto dokupić do nich także plisy bądź rolety dachowe. Fajne produkty tego rodzaju możemy znaleźć na https://www.karnix.pl/rolety-marki-karn ... uktow.html . Co najważniejsze, w razie konieczności ograniczmy dzięki nim dopływ zbyt intensywnych promieni słonecznych do domu, a mogą one być, wiem z własnego doświadczenia:) dość uciążliwe:).
ODPOWIEDZ