Jakie gadżety?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
karolagrzywa
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 14:07

Jakie gadżety?

Post autor: karolagrzywa »

Jakie gadżety na imprezę? Chcę żeby była jak najbardziej udana, a co za tym idzie śmieszna! Tutaj znalazłem ciekawą ofertę sklep z gadżetami na imprezy , lecz potrzebuję potwierdzenia przez Was. Liczą się tylko wartościowe opinie!
Należy znaleźć sposób wyrwania się spod władzy wszelkiego rodzaju prawd.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Jakie gadżety?

Post autor: lila87 »

Ja fajne takie gadżety widziałam ostatnio na https://4gift.pl . Myślę,że takie właśnie propozycje spodobały by Ci się pod wieloma względami. Każdy znajdzie coś szczególnego dla kogoś jest wybór bardzo szeroki.
Awatar użytkownika
lawenia
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:37

Re: Jakie gadżety?

Post autor: lawenia »

Jest to jak najbardziej osobista kwestia. To jest Twoja własna decyzja.
Ludzie nie czytają tego, co ich nie interesuje, a jeśli coś ich interesuje, to znaczy, że są wystarczająco dojrzali, by o tym czytać.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Jakie gadżety?

Post autor: Sara »

Wszystko oczywiście zależy od charakteru imprezy. Jeśli na przykład miałby to być wieczór panieński, to warto zainwestować w jakieś fajne, zabawne przebrania. Co powiecie na przykład na świecące rogi diabła, takie jak na stronie https://happenings.pl/swiecace-rogi-diabla? Dużo nie kosztują, a mogą bardzo taką imprezę uatrakcyjnić :)
Awatar użytkownika
pomorzanka
Posty: 35
Rejestracja: 17 maja 2019, 23:36

Re: Jakie gadżety?

Post autor: pomorzanka »

A po co komu gadżety w tych czasach. Wszystko jest kwestią ludzi i miejsca. Zobacz tutaj w venus planet jest muza jest zabawa https://www.youtube.com/watch?v=lBoJoCk ... EvDcsixpX4
Awatar użytkownika
Ivi
Posty: 120
Rejestracja: 17 mar 2019, 7:02

Re: Jakie gadżety?

Post autor: Ivi »

Fajne gadżety przy takiej okazji to niewątpliwie dobry pomysł. Przy czym warto zwrócić na pewno uwagę na taką opcję jak wieczór panieński w Krakowie , oczywiście w Klubie Diament. Atmosfera tego miejsca jest świetna, a do tego bilard, rzutki i wyśmienite drinki. Czegóż chcieć więcej:) .
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 355
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Jakie gadżety?

Post autor: tormund93 »

W sumie my w firmie dostaliśmy fajne dyplomy drewniane w ramach wdzięczności za naszą pracę: https://www.grawernia.pl/k56,dyplomy-po ... rewna.html i przyznam szczerze, że kilku osobom zrobiłem już taki prezent. Są naprawdę bardzo fajnie wykonane i spoko się prezentują, więc nie było to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Myślę, że takie gadżety spodobają się pracownikom.
Awatar użytkownika
wakacka
Posty: 119
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:51

Re: Jakie gadżety?

Post autor: wakacka »

Absolutnie to muszą się znaleźć dekoracje, przecież te balony, girlandy i wszelkie konfetti to jest element obowiązkowy każdej imprezy! Wiem co mówię, bo na kilku już tak naprawdę byłam i wiem co sprawia największą radość i uciechę. Jeśli nie wiesz gdzie dostać balony, czy girlandy to wejdź na stronę https://godanparty.pl/ gdzie bez problemu dostaniesz takie i inne elementy
ODPOWIEDZ