Jaka pralnia?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
sandruś

Jaka pralnia?

Post autor: sandruś »

Cześć! Jaką pralnię w Warszawie możecie mi polecić, która nie zniszczy mi materiału, bo chciałabym oddać delikatne rzeczy? Niestety już jedna pralnia zniszczyła mi ubrania, oczywiście koszty pokryli, ale tych samych ulubionych rzeczy już nigdzie nie kupiłam. Dlatego teraz jestem ostrożna.
tołka

Re: Jaka pralnia?

Post autor: tołka »

Hm ja sobie myślę, że spokojnie możesz zobaczyć co oferują w https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-mokotow/ . Osobiście często korzystałam z takich usług i byłam zadowolona. Fajne jest to, że wypiorą Ci praktycznie wszystko bez zniszczenia danej rzeczy. Niezależnie od tego czy jest to koc, narzuta czy dywan.
makiś0303

Re: Jaka pralnia?

Post autor: makiś0303 »

Korzystam z usług pralni. Mam dwa bardzo duże dywany w domu i do tego dwa psy, więc dywany strasznie szybko się brudzą, poza tym mają po jakimś czasie nieprzyjemny zapach. W https://www.pralnia-warszawianka.pl/ można zamówić pranie dywanów bez wychodzenia z domu.
Pączek

Re: Jaka pralnia?

Post autor: Pączek »

Raz na jakiś czas można zgłosić się do firmy, która zajmuje się czyszczeniem, dywanów, wykładzin i czy mebli tekstylnych. W Warszawie można odezwać się również do https://www.emka-warszawa.pl/. Fachowe czyszczenie równa się świetny efekt na dłużej. Ta firma ma w swojej ofercie także się czyszczeniem balkonów i elewacji, piorą dywany i tapicerki https://www.emka-warszawa.pl/oferta/, więc warto się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ