Jaka emerytura?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
emedrd

Jaka emerytura?

Post autor: emedrd »

Oszczędzacie jakoś czy liczycie na ZUS?
kaya

Re: Jaka emerytura?

Post autor: kaya »

Nie no jak tu https://www.mojeppk.pl/kalkulator.html sobie przeliczyłam ile zaoszczędzę na emeryturę z ppk no to jestem już o nią spokojna, nie muszę dodatkowo oszczędzać :)
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Jaka emerytura?

Post autor: Sara »

A czym zajmujecie się będąc na emeryturze? Ja ostatnio szukałam inspiracji na takie zajęcia w internecie i trafiłam na całkiem ciekawy, inspirujący artykuł na stronie internetowej https://porady.pila.pl. Tak więc jeśli Wy również jeszcze nie macie na to pomysłu, to polecam zajrzeć :)
bożena

Re: Jaka emerytura?

Post autor: bożena »

Dzień dobry. Ostatnio czytałam bardzo ciekawy i przydatny artykuł, w którym dowiecie się na temat możliwości jaką jest dodatkowy fundusz emerytalny . Moim zdaniem warto skorzystać z czegoś takiego i odpowiednio zabezpieczyć się na późniejsze lata, także polecam bliżej zapoznać się z tym artykułem.
Awatar użytkownika
Alicja789
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:27

Re: Jaka emerytura?

Post autor: Alicja789 »

Nie oczekuję cudów po tym jak widzę jaką emeryturę mają moi dziadkowie. Przez to boję się swojej starości, że nie będzie mi starczać na leki i wyżywienie. Ciągle też zastanawiam się jak obliczyć emeryturę? Ciekawy artykuł na ten temat można znaleźć na stronie generali.
ODPOWIEDZ