jaka dodatkowa szkoła

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Zorda »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.Jka
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 132
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:41

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: sroka »

A co z wyborem liceum? Moja córka teraz stoi przed tym wyborem. Bierzemy pod uwagę Szkołę Europejską: https://szkolaeuropejska.pl/. Czy ktoś kojarzy tę placówkę?
Awatar użytkownika
Claryka
Posty: 21
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:27

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Claryka »

Jeżeli chodzi o licea w Warszawie to na pewno godne polecenia jest też Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. Znajduje się ono na Mokotowie. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Poziom tam mają wysoki, mają klasy dwujęzyczne, co jest moim zdaniem fajnym profilem, bo teraz znajomość języków jest najważniejsza.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Sara »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach bardzo ważna jest znajomość języków obcych, dlatego też warto się dodatkowo zapisać właśnie do jakieś szkoły językowej. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą szkoły ProfiLingua, która, jak widać, organizuje nawet kursy języka chińskiego on-line ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
magnolita
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2020, 11:22

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: magnolita »

Wielu młodych ludzi zaraz po skończonym liceum i zdanej maturze,nie jest zdecydowanych gdzie iść,jaki kierunek wybrać,kim w przyszłości chcą być i gdzie pracować.Dlatego też warto zacząć od kursów i szkoleń.Obecnie,z wiadomych przyczyn są one w większości przeprowadzane on-line,co czyni je wygodniejszą formą uczenia się.Na stronie https://eduedukacja.pl/ znajdziecie ofertę takich szkoleń i kursów,które mogą być dobrym początkiem dla młodego człowieka.
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Issa7 »

Aby dostać się do danej szkoły trzeba zdać dzisiaj bardzo dobrze ostatni i najważniejszy egzamin końcowy. Wiadomo, że wyniki mogą być różne. Wszystko zależy do przygotowania dziecka etc. Najważniejsze jest to, aby niezależnie od sytuacji odpowiednio zareagować. Dlatego poczytajcie sobie artykuł https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... -egzaminow .
ODPOWIEDZ