Gdzie wczasy nad morzem z wyżywieniem?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 388
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:59

Gdzie wczasy nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: Linda »

Kojarzycie takie miejsca?
Gdzie waszym zdaniem warto zaplanować sobie takie wczasy nad morzem z wyżywieniem?
Tutaj https://herbalsglamping.eu/kuchnia/ znalazłam jedną ciekawą miejscówkę.
Podoba mi się, ale chętnie porównam tę z innymi.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Gdzie wczasy nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: Sara »

A czy byliście kiedykolwiek w Mrzeżynie nad polskim morzem? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.hotelzalewski.pl/, że jest tam bardzo fajny hotel Zalewski, przy którym jest również elegancka restauracja. W hotelu natomiast można spotkać strefę spa oraz basen, więc bez względu na pogodę, można się tam naprawdę świetnie zrelaksować. Jak sądzicie, czy jest to dobre miejsce na taki wakacyjny wyjazd?
Bożena_Nowak

Re: Gdzie wczasy nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: Bożena_Nowak »

Nie zawsze trzeba mieć wczasy z wyżywieniem. Wystarczy, zapytać w jakieś restauracji w pobliżu naszego ośrodka czy posiadają pakowaczkę próżniową do żywności i już można, nie musząc przebywać w tłumie, na swoim własnym tarasie czy w pokoju spożywać posiłki na wynos zapakowane próżniowo. Ja mam taką maszynę w swojej knajpie i korzystamy z niej codziennie, zaopatrzyliśmy się w nią w tym sklepie https://www.gastrosilesia.pl/pakowarka- ... 18,2,15828.
Nella Łucja

Re: Gdzie wczasy nad morzem z wyżywieniem?

Post autor: Nella Łucja »

Jeżeli ktoś jest na urlopie w Kołobrzegu, chce spokojnie zjeść, odpocząć, zrelaksować się, po prostu żyć pełnią życia, zdecydowanie tu polecam kontakt z http://domekkata.pl/. Jedzenie po prostu świetne, można zaspokoić swój gust, zjeść zdrowo i smacznie. Bez problemu jest również obsługa, która zna się dobrze na swojej pracy. To się przekłada na miłą atmosferę
ODPOWIEDZ