Gdzie po tłumaczenia?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
merlina
Posty: 109
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:57

Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: merlina »

Hej muszę oddać do przetłumaczenia dość ważny dla mnie dokument. Nigdy nie miałam do czynienia z takimi tematami. Gdzie najlepiej udać się po pomoc?
Awatar użytkownika
renulqa
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:10

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: renulqa »

Najlepiej, jak udasz się po pomoc do biura tłumaczeń. Wtedy będziesz mieć pewność, że dokument zostanie przetłumaczony prawidłowo i bez konieczności nanoszenia korekt. Możesz zajrzeć chociażby tutaj https://supertlumacz.pl/ . To biuro, z którego ja korzystam jak mam taką potrzebę. Znajdziesz tam naprawdę świetnych fachowców.
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: renia »

Możecie sobie też na spokojnie sprawdzić to https://tlumaczenia.lodz.pl biuro tłumaczeń. Zakres usług mają naprawdę szeroki. Oprócz usług związanych z tłumaczeniami pisemnymi oferują również tłumaczenia ustne, które bardzo dobrze się sprawdzają np. podczas spotkań biznesowych czy też szkoleń.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2020, 0:46 przez renia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: Kamilla36 »

Właśnie wybór odpowiedniego biura, a nawet tłumacza nie jest taki prosty. Wydawać by się mogło, że wystarczy wybrać najkorzystniejszą opcję spośród dostępnych, ale w ten sposób łatwo trafić na niesolidne biuro. Na stronie: http://atlumaczenia.pl są artykuły, wśród których na pewno znajdziesz wskazówki, na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobrego tłumacza. Na pewno po przeczytaniu tych artykułów nie popełnisz błędu, a przy okazji dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat tłumaczeń i pracy tłumacza :)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 152
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: kozi44 »

Widzę, że znacie się trochę na temacie, więc byłbym wam bardzo wdzięczny za pomoc i poradę, gdzie znajdę jakieś sprawdzone biuro tłumaczeń Lublin. Jeśli znacie takie, które możecie mi polecić, będę wam bardzo wdzięczny za podanie na nie namiarów
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: pomelo »

w tym temacie mogę powiedzieć jedno - jakiekolwiek by to nie były tłumaczenia to należy oddać je w ręce profesjonalisty. nie ma w ogóle innej opcji, temat tłumaczeń jest tak delikatny, że każdy błąd może prowadzić do dużych nieporozumień, a jak wiadomo nikt by tego nie chciał. bardzo fajne porady odnośnie poszukiwania biura tłumaczeń można znaleźć na blogu https://alonline.com.pl/ - koniecznie poczytajcie. dzięki nim nie popełnicie błędów i będziecie się cieszyć wysoką jakością tłumaczenia :)
ODPOWIEDZ