Gdzie chromować metal?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Fabbiano
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 18:07

Gdzie chromować metal?

Post autor: Fabbiano »

Szukam firmy, która podejmie się chromowania elementów. Potrzebuję je zabezpieczyć przed rdzą dlatego takie rozwiązanie będzie chyba dobre? Co powiecie mi pod tym względem? Szukając czegoś w tym kierunki natknąłem się na ofertę https://obex.pl/ . Wygląda to dosyć solidnie i profesjonalnie, nie uważacie?
Nie wybiera się przecież swojego czasu. I żaden czas nie dostosuje się do człowieka. To człowiek musi się dostosować. W przeciwnym przypadku ginie.
Awatar użytkownika
rina
Posty: 79
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:01

Re: Gdzie chromować metal?

Post autor: rina »

Jeżeli chodzi o ochronę przed rdzą, to polecam również skorzystać z farb antykorozyjnych, które fajnie będą zabezpieczać powierzchnie. My nasze mamy od producenta Carboline Polska z Wiślina https://www.carbolinepolska.pl/ochrona-przeciwkorozyjna. Wystarczy się z nimi skontaktować, a mają szeroki zakres produktów antykorozyjnych, farby termoodporne, epoksydowe, akrylowe oraz ogniochronne farby na stal i beton, wszystkie działają świetnie, a cenowo się opłaca.
Awatar użytkownika
ostrowa
Posty: 86
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:55

Re: Gdzie chromować metal?

Post autor: ostrowa »

Jak najbardziej warto u nich spróbować. A jeżeli zajmujecie się jakąś obróbką metalu, to skąd zamawiacie sam metal? Jak cos to w sklepie https://ncd-metale-kolorowe.pl/ można kupić metale kolorowe.
Maręk09

Re: Gdzie chromować metal?

Post autor: Maręk09 »

Ja dobrej jakości i gotowe częsci kupuje na stronie http://europol.wroclaw.pl/index.php/kontakt-top.html Ja jestem bardzo z niej zadowolony ponieważ mają tam wszytko czego zawsze potrzebuje. Dzięki temu nie musze tracić na szukanie w nowych miejscach. Polecam poniewaz jest to świetna opcja
ODPOWIEDZ