Dobre studia

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Knaga
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:48

Dobre studia

Post autor: Knaga »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami : http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 86
Rejestracja: 26 wrz 2019, 0:54

Re: Dobre studia

Post autor: madame »

Wybór odpowiedniego kierunku studiów jest bardzo ważny. Miałam kilku znajomych, którzy rzucali naukę już pod koniec pierwszego roku. Głównie dlatego, że zgodzili się wybrać to o co prosili rodzice. Nie warto się męczyć. Mi na szczęście nikt nie suszył głowy, bo akurat wybrałam kierunek przyszłościowy - zarządzanie. Ciągle się dokształcam. Obecnie jestem na podyplomowych studiach MBA https://studia-mba.pl/. Po ich skończeniu mam ambitne plany związane z dużym awansem.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Dobre studia

Post autor: babeczka90 »

Dobre studia to takie, które pozwalają Ci rozwijać się na wielu płaszczyznach. Jeśli więc marzysz o tym, aby stawiać przede wszystkim na jakościowe wykształcenie to studia zarządzanie zasobami ludzkimi Warszawa, które znajdziesz na http://wwsb.edu.pl to doskonały pomysł na przyszłość. To kierunek ciekawy, rozwojowy i bardzo dobrze prosperujący więc na pewno warto się nad nim zastanowić.
ODPOWIEDZ