Co robicie dla siebie po pracy? Relaks i luzik?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
AnastazjaŁabaz

Co robicie dla siebie po pracy? Relaks i luzik?

Post autor: AnastazjaŁabaz »

Co robicie dla siebie po pracy? Tak typowo dla relaksu?
Jakie formy odprężenia się pozwalają wam się autentycznie zrelaksować i złapać w płuca trochę czasu dla siebie, radości? Ja chodzę na basen, w ogóle lubię pływać, czytam sporo książek, staram się wychodzić z psami na spacer bo wiadomo że zwierzęta odprężają, no a wieczorem lubię zerknąć tu na forum czy na forum https://rozmowy.dobrodziecka.pl/ i właśnie pogadać z ludźmi, czas miło spędzić. dowiedzieć się czegoś ciekawego itd.
Czasem też coś dobrego sobie do pogaduszek wypiję, ale soczki, nie procenty.

A Wy? Co robicie po pracy tak tylko dla siebie?
JoAsiaK

Re: Co robicie dla siebie po pracy? Relaks i luzik?

Post autor: JoAsiaK »

Kocham zieleń i rośliny doniczkowe do niedawna je uprawiałam tradycyjnie, ale od ponad pół roku robię zamknięte ogrody w szkle. Świetna sprawa, mega relaksuje i trzeba poszerzać wiedzę a to mi odpowiada. Taka uprawa to jak hodowla zwierząt, wymaga więcej cierpliwości i kontroli. Od umiejętności dobrania roślin, ułożenia ich i najfajniejsze - zahartowania. Gdy zrobi się to właściwie, zamknięty ogród będzie samowystarczalny. Łatwo nie jest bo kupne rośliny czasem słabej jakości i trzeba najpierw je doprowadzić do porządku.
Gość

Re: Co robicie dla siebie po pracy? Relaks i luzik?

Post autor: Gość »

Ja to po pracy relaksuję się w swoim ogrodzie o który cały czas dbam bo to moja pasja. Chcę nowe meble do niego zamówić i tutaj https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-t ... -balkonowe chyba cos wybiorę bo mają nowoczesne takie jakich szukam.
ODPOWIEDZ