Aromatyczne przyprawy

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
ferdynanda_70
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 15:39

Aromatyczne przyprawy

Post autor: ferdynanda_70 »

Cześć wam :)
Czy wy też sądzicie, że przyprawy, które kupujemy w marketach, są mało wyraziste? Może znacie jakiś sklep online, w którym można kupić aromatyczne przyprawy? Słyszałam, że warto je zamawiać z hurtowni rafex.eu. Wiecie coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
arnolda-85
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020, 14:16

Re: Aromatyczne przyprawy

Post autor: arnolda-85 »

Ja w tej hurtowni regularnie uzupełniam zapasy, bo bardzo sobie chwalę jakość ich przypraw i w zasadzie wszystkich produktów. Mają na przykład świetnie mieszanki ziołowe do kąpieli, które serdecznie polecam wypróbować. No i ceny zdecydowanie zachęcają do zrobienia większych zakupów.
Awatar użytkownika
dariaWo
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:13

Re: Aromatyczne przyprawy

Post autor: dariaWo »

Ja wam mogę doradzić przyprawy od dobrego polskiego producenta, czyli od firmy POLSMAKI. Tu macie ich stronę internetową https://polsmaki.com.pl/mieszanki-przyp ... 14,pl.html Mają super aromatyczne, pyszne przyprawy, bardzo ciekawe mieszanki, także zdecydowanie je polecam.
Aluśka_33

Re: Aromatyczne przyprawy

Post autor: Aluśka_33 »

Poszukuje sklepu internetowego, który posiadaj duży wybór zdrowych przypraw. Głównie interesuje mnie przyprawa do kurczaka i biały pieprz. Jak na razie znalazłam sklep Agnex. Więcej informacji o sklepie na stronie https://sklepagnex.pl/pl/p/Przyprawa-do ... -1-kg/1076
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Aromatyczne przyprawy

Post autor: Sara »

A czy ktoś z Was używa może w swojej kuchni kozieradki? Ja ostatnio widziałam taką przyprawę na stronie internetowej https://jawo2008.pl/224-kozieradka i zastanawiam się, do czego mogłabym jej użyć... macie może jakieś pomysły? Do jakich potraw i dań Wy używacie takiej przyprawy?
Nakło

Re: Aromatyczne przyprawy

Post autor: Nakło »

Nie ukrywajmy, najbardziej aromatyczne i najwięcej smaku to dają te świeże. Takie jak rozmaryn, bazylia, pietruszka to ja sobie sadzę w systemie Verdeat - https://verdeat.com/pl/ i mam zawsze w domu, pod ręką :) kuchnia nabrała dzięki temu zupełnie nowego wymiaru
Filsebś74

Re: Aromatyczne przyprawy

Post autor: Filsebś74 »

W trakcie gotowania, bardzo pomocny okazał się zestaw do przypraw. Kupiłem jeden tutaj https://gastromarket.pl/zestawy-do-przypraw/ i nawet moi goście zwrócili uwagę, że bardzo funkcjonalne akcesorium do kuchni jednocześnie dobrze się prezentuje na blacie. Wygodne zawsze pod ręką.
baśku

Re: Aromatyczne przyprawy

Post autor: baśku »

U mnie podstawą jeśli chodzi o takie mieszanki przypraw, to jest przyprawa do kurczaka. Już od jakiegoś czasu przyprawy zamawiam raczej online i sprawdzoną tą mieszankę mam tutaj - https://sklepagnex.pl/pl/p/Przyprawa-do ... -1-kg/1076. Zawsze kupuje w takich większych paczkach na zapas :)
Awatar użytkownika
bate
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:11

Re: Aromatyczne przyprawy

Post autor: bate »

Przyprawy i gotowe mieszanki przypraw kupuję wyłącznie ze sklepu Kaczor POLsmaki https://polsmaki.com.pl/sprzedaz-detaliczna,20,pl.html ze Środy Wielkopolskiej. U nich znajdziecie wiele różnych produktów, są one aromatyczne, świeże, mają wysoka jakość i doskonale sprawdzają się w naszej kuchni. Prowadza nie tylko sprzedaż detaliczna, ale także zaopatrujemy u nich w mieszanki naszą firmę cateringową. Ceny mają atrakcyjne, polecam.
ODPOWIEDZ