Zaufany ginekolog w Warszawie

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
emma_86

Zaufany ginekolog w Warszawie

Post autor: emma_86 »

Hej, jakiego polecacie ginekologa w Warszawie? Szukam prywatnego gabinetu z doświadczonymi lekarzami z powołania :)
Awatar użytkownika
keira

Re: Zaufany ginekolog w Warszawie

Post autor: keira »

Jakiś czas temu przestałam leczyć się na fundusz i w tym samym czasie znalazłam gabinet antykoncepcja24.com. Jakość obsługi jest nieporównywalna. Lekarze, którzy pracują w tym gabinecie są bardzo empatyczni i, co najważniejsze, budzą zaufanie u pacjentki. Śmiało możesz umówić się na wizytę, a zapewniam, że będziesz zadowolona ;)
Awatar użytkownika
ivona

Post autor: ivona »

Mam bardzo dobrą opiekę ginekologiczną w szpitalu medicover, choruję na endometriozę i dopiero tu zostałam zdiagnozowana i mam możliwość właściwego leczenie tej choroby
Awatar użytkownika
Juliaa

Post autor: Juliaa »

Ja z mojego ginekologa też jestem zadowolona, taki naprawdę z powołania. Dobrał mi belarę, dzięki której też o pms zapomniałam. A co najważniejsze zawsze wszystkich badań pilnuje, jest bardzo dokładny.
LidddkaA

Post autor: LidddkaA »

Moim zaufanym ginekologiem jest Pan doktor Marcin Duda, przyjmuje w centrum Babka Medica na ulicy Słomińskiego. Mam do niego zaufanie, bo prowadził moją pierwszą ciążę i wszystko poszło wzorcowo. Teraz jestem na początku drugiej (12 tydzień dopiero) i też zdecydowałam się na prowadzenie jej u Pana doktora. Wizyty u niego mnie nie stresują, jest delikatny i bardzo uprzejmy. To dla mnie ważne, myślę, że dla każdej kobiety, w końcu stres dotyczący dziecka jest ogromny, więc bez sensu jeszcze chodzić do lekarza, który go potęguje swoim niemiłym zachowaniem. A uwierzcie mi, takich lekarzy jest wielu. Ja chodzę do doktora Dudy i nie mam zamiaru póki co czegokolwiek w tym temacie zmieniać.
Awatar użytkownika
debra

Post autor: debra »

Ja też szukałam zaufanego ginekologa bo potrzebowałam zmienić tabletki... bardzo tyłam na tych co miałam, do tego cera w złym stanie i jakieś stany depresyjne się u mnie pojawiały... Ewidentnie wina źle dobranych hormonów. Ale się udało! I specjalistę znaleźć i odpowiednio zmienić tabletki. Teraz mam drovelis i mogę każdemu polecić w 100%, mój organizm bardzo dobrze je toleruje, nie mam problemów ani z cerą, plamieniami i humorek mi dopisuje. No i libido wysokie.
Jolllkaa

Post autor: Jolllkaa »

Moim ginekologiem jest Pani doktor Jagoda Dembowiecka-Ochman, która przyjmuje w Gabinety Łucka. To kobieta złoto. Serio. Ma super podejście do pacjentek, nie straszy, zawsze konkretnie informuje ale jest przy tym bardzo miła. badania są delikatne, bez stresu. Wcześniej jak chodziłam do innej ginekolożki to było średnio przyjemnie, a teraz chodzę tutaj i jestem bardzo zadowolona. Jednak lekarz lekarzowi nie jest równy. Sprzęt do USG też ma nowoczesny. Naprawdę niczego jej zarzucić nie można.
ODPOWIEDZ