Swędząca plamka na dłoni

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
Dagna
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2019, 5:40

Swędząca plamka na dłoni

Post autor: Dagna »

Kobietki! Ostatnio pojawiła mi się różowa i swędząca plamka na dłoni. Co robić? Jak najlepiej ją zasłonić? Może znacie dobrego dermatologa w Gdyni, który mógłby mi pomóc?
Awatar użytkownika
Szejma
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 11:50

Re: Swędząca plamka na dłoni

Post autor: Szejma »

Hmm… Może lepiej jej nie zasłaniaj, tylko jak najszybciej idź do lekarza. Miałam kiedyś podobną zmianę skórną, to okazało się, że to grzybica. Więc lepiej nie zwlekaj z wizytą u lekarza. Dobry dermatolog z Gdyni to Dr. Olsztyński. Polecam!
Awatar użytkownika
mirka
Posty: 38
Rejestracja: 20 kwie 2019, 9:19

Re: Swędząca plamka na dłoni

Post autor: mirka »

Również byłam u Dr. Olsztyńskiego na konsultacji dermatologicznej i jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo mi pomógł – dzięki niemu teraz czuję się dużo lepiej.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Swędząca plamka na dłoni

Post autor: Zdzisiek78 »

Swędzące plami na dłoniach mogą okazać się egzemami, z którymi koniecznie trzeba udać się do specjalisty. Jeśli chcesz porównać swoje plamki do prawdziwych egzem, to odsyłam na https://www.febumed.com.pl/Egzema-na-dl ... 77693.html. Dodatkowo opisują tam też sposoby leczenia, więc jeśli to egzemy, to od razu możesz się trochę o tym dowiedzieć.
Awatar użytkownika
dariaWo
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:13

Re: Swędząca plamka na dłoni

Post autor: dariaWo »

Jeśli jakieś problemy się utrzymują to na pewno trzeba iść do dermatologa. Jakbyście potrzebowały sprawdzonego dermatologa w Bielsku-Białej to z kolei mogę doradzić Centrum Medyczne Ultramedic https://www.ultramedic.com.pl/ Tam przyjmuje doktor Magdalena Wolny, to bardzo dobra lekarka i miła osoba, także na na bank będziecie zadowolone z wizyty.
ODPOWIEDZ