Skuteczna terapia

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
rajna
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2021, 20:21

Skuteczna terapia

Post autor: rajna »

Cześć. Zdecydowałam, że powinnam wreszcie zapisać się na terapię, bo przyda mi się profesjonalna pomoc. Jak sądzicie, lepsza będzie psychoterapia grupowa czy psychoterapia indywidualna w Łodzi? Może któraś z was ma w tym zakresie jakieś doświadczenie albo chociaż większą wiedzę. Nie ukrywam, że wasze rady i wskazówki będą mile widziane.
juwenją

Re: Skuteczna terapia

Post autor: juwenją »

czasami bywa tak w życiu, że bez pomocy sie nie ruszy i nie ma się czego wstydzić. Sama szukam teraz jakiegoś terpeuty który pomoże mi poukładać to co mam w głowie. Póki co znalazłam namiary na http://psychoterapeutawejherowo.pl/ będę niedługo tam dzwonić i się umawiac, czy może ktoś z was korzystał z ich usług?
filuś8u

Re: Skuteczna terapia

Post autor: filuś8u »

Witam,co sądzicie o tym,aby zaproponowac osobie chorej terapie? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/le ... koholizmu/ Co o tym sądzicie ? PZalezy mi,by rozwiązać uciazliwy problem w rodzinie, ktory niszczy mi zycie, Proszę o opinie.
uzależnienie32

Re: Skuteczna terapia

Post autor: uzależnienie32 »

Terapia która daje naprawdę dobre efekty przeciw uzależnieniom bardzo mi pomogła bo teraz mogę się skupic na swojej rodzinie. Uzaleśnienie od alkoholu niestety kiepsko się skończyło i nie radziłem sobie sam z tym kłopotem. Dzięki intensywnemu miesięcznemu pobytowi na nowo zbudowałem swoją motywację do utrzymania abstynencji. Polecam leczenie narkomanii Kraków
rótynka

Re: Skuteczna terapia

Post autor: rótynka »

W przypadku naszej rodziny najrozsądniejsza okazała się psychoterapia grupowa, jaka została przeprowadzona u http://psychoterapeutabytom.pl/oferta/psychoterapia/ . Właściwe podejście, kilka spotkań poprowadzonych w odpowiedni sposób pozwoliło nam na znaczną poprawę więzi rodzinnych.
móranowska

Re: Skuteczna terapia

Post autor: móranowska »

Skuteczną psychoterapią okazało się leczenie zastosowane w https://jolantagolik.pl/ . Pozwoliło mi to na zmianę siebie, pójście o krok do przodu a przede wszystkim ogarnięcie własnego życia. Bardzo mi to odpowiada! Uczęszczanie na terapię, chęć leczenia a przede wszystkim konsekwentna praca potrafią postawić na nogi.
ODPOWIEDZ