rehabilitacja

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
gość

rehabilitacja

Post autor: gość »

Witam. Mam takie pytanie. Szukam na chwile obecną jakiegoś dobrego gabinetu, gdzie mogłabym przeprowadzić rehabilitację tzn dokłądnie terapię bólową kręgosłupa w Krakowie. Bardzo wiele dobrego słyszałam na temat gabinetu RehaExpert https://rehaexpert.pl Chodził ktoś tutaj może? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fufka
Posty: 35
Rejestracja: 26 sie 2019, 11:58

Re: rehabilitacja

Post autor: fufka »

W temacie rehabilitacji polecam szpital Damiana https://www.damian.pl/rehabilitacja-warszawa/ , gdzie pomogli mi z moim kolanem. Mają doskonałych specjalistów którzy indywidualnie ocenią sytuację i odpowiednio dopasowali ciąg zabiegów, by przywrócić sprawność stopniowo ale stabilnie.
łokietek1989

Re: rehabilitacja

Post autor: łokietek1989 »

Zrealizowanie rehabilitacji wolałem powierzyć doświadczonym i sprawdzonym fachowcom. Odpowiedniej pomocy na tym polu udzielili nam https://www.revita-dukla.pl/personel-doroslych.html , dzieki ktorym rehabilitacja wypalila sprawnie i nalezycie. Powrot do zdrowia okazal sie mozliwy.
igła4

Re: rehabilitacja

Post autor: igła4 »

A co powiecie na rehabilitację online? Ja długo nie miałam pojęcia, że to jest w ogóle możliwe. A jednak! Odsyłam do oferty tej sprawdzonej i polecanej kliniki https://kregoslup.carolina.pl/baza-wied ... gi-online/ . Zapewniam, że nawet ćwicząc w domu ze wsparciem fizjoterapeuty online można osiągać zadowalające efekty.
ODPOWIEDZ