Psychiatra online

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 66
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:00

Psychiatra online

Post autor: magdap »

Psychiatra online - korzystał ktoś z Was z pomocy w takiej formie?
księżniczka

Re: Psychiatra online

Post autor: księżniczka »

Coraz więcej lekarzy proponuje swoje usługi w ten sposób. Sama uczęszczam do psychiatry w Psychomedicu w Katowicach (ich nr 32 555 04 04) i wiem, że jest u nich możliwość konsultacji oraz terapii online poprzez wideokonferencję. Klinika ta jest juz przeze mnie dobrze sprawdzona i gdybym nie miała jej na miejscu, nie wahałabym się przed skorzystaniem z terapii online u nich.
mashaa

Re: Psychiatra online

Post autor: mashaa »

Choć i teleporady i konsultacje internetowe zyskują na popularności ja zdecydowanie wolę tradycyjne wizyty u lekarzy i psychoterapeutów. Postanowiłam więc skorzystać z pomocy psychologa udając się do poradni Harmonia- Luxmed. Z perspektywy czasu (po upływie 5 miesięcy) uważam, że była to świetna decyzja. Otrzymałam fachowe wsparcie oraz mnóstwo wyrozumiałości. Zaczynam inaczej postrzegać teraz swoje życie, nie skupiam się na przeszłości, idę śmiało do przodu, pomału osiągam swoje cele. Obyło się bez leczenia psychiatrycznego i leków, co również bardzo doceniam.
olivia

Re: Psychiatra online

Post autor: olivia »

Wizyty online są naprawdę wygodną opcją, jeżeli z jakiegoś powodu nie da się korzystać ze stacjonarnych spotkań. Oczywiście stały kontakt z lekarzem jest kluczowy, dlatego warto wybrać miejsce, gdzie można połączyć oba rodzaje wizyt. Zdecydowanie polecam w Warszawie https://psychiatrzy.pl, gdzie pracują świetni i doświadczeni specjaliści. Terapia dorosłych i dzieci przebiega w komfortowych warunkach, niezależnie od tego czy jest na miejscu, czy online. Zdecydowanie warto skorzystać z ich pomocy
Joanna35

Re: Psychiatra online

Post autor: Joanna35 »

Terapia, wraz z odpowiednim wsparciem i narzędziami diagnostycznymi, może być kluczowa dla poprawy jakości życia osób borykających się z różnymi problemami emocjonalnymi czy poznawczymi. Dzięki testom, takim jak test uwagi i spostrzegawczości, terapeuci mogą lepiej zrozumieć potrzeby swoich pacjentów i dostosować terapię, aby pomóc im osiągnąć zdrowsze funkcjonowanie psychiczne.
Gość

Re: Psychiatra online

Post autor: Gość »

Psychiatra online może być skutecznym sposobem uzyskania wsparcia i pomocy w radzeniu sobie z różnymi problemami zdrowia psychicznego. Dla niektórych osób może to być wygodniejsza opcja ze względu na łatwiejszy dostęp, większą dyskrecję czy też brak konieczności osobistego udania się do gabinetu psychiatry. Jednak skuteczność takiej formy terapii może zależeć od indywidualnych preferencji i potrzeb pacjenta, a także od rodzaju i stopnia problemów. Dla niektórych pacjentów, zwłaszcza tych z poważnymi zaburzeniami, może być konieczne bezpośrednie spotkanie z lekarzem psychiatrą. Osobom, które szukają pomocy psychiatrycznej i psychologicznej strona https://psychologuj.pl/specjalisci/ umożliwia bezpośredni kontakt z wybranymi specjalistami.
aśkaaa

Re: Psychiatra online

Post autor: aśkaaa »

Bardzo dużo osób zachwalało sobie też jednak rozwiązanie jak centrum psychologiczne warszawa . Z tego co słyszałam to można tutaj otrzymać naprawdę wielką pomoc, ogólnie obsługa posiada wielkie doświadczenie i co ważne terminy wizyt nie są też wcale jakieś odległe.
bieniu

Re: Psychiatra online

Post autor: bieniu »

Jeśli szukacie odpowiednich specjalistów od psychoterapii, to warto zajrzeć pod ten link https://passion4life.pl/zespol/ . Znajdziecie tam spory wachlarz ofertowy na różnorakie terapie czy konsultacje psychologiczne. Ich gabinety oferują nawet trening umiejętności społecznych czy mediacje rodzinne.
ODPOWIEDZ