Poradnia ortopedyczna Kraków

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
Kwietosława_94
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 2:51

Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: Kwietosława_94 »

Hej. Szukam opinii na temat różnych poradni ortopedycznych w Krakowie. Gdzie waszym zdaniem najlepiej umówić się na wizytę? Macie swoich zaufanych lekarzy?
Awatar użytkownika
sarina-77
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 23:48

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: sarina-77 »

Ja uważam, że najlepszy ortopeda przyjmuje w poradni Jedyne Zdrowie. To lekarz z powołania, który stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Poza nim pracuje tam też fizjoterapeuta i kręgarz, jeśli takich specjalistów też byś szukała.
Awatar użytkownika
ela199
Posty: 44
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:52

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: ela199 »

Mój ulubiony ortopeda warszawa prywatnie działa właśnie na terenie stolicy, niestety na terenie Krakowa nie moge nikogo polecić.
Awatar użytkownika
tash
Posty: 43
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:42

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: tash »

Ja z moja kostką (kontuzjowana wielokrotnie) poszłam do ortopedy w Klinice Krakowskiej (w Krakowie) https://klinika.krakow.pl/ortopeda-traumatolog/. Ta mam świetną opiekę, w końcu zajął się mną prawdziwy specjalista, który powiedział mi co i jak, dokładnie mi ją zbadał i zdiagnozował. Dzięki niemu już nie obawiam się, że kostka może mi się na każdym kroku wykręcić i złamać. Bardzo serdecznie tę klinikę polecam.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 44
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:17

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: Eliza111 »

Ja znam i polecam ortopedę ze Szczecina ortopedia.org.pl tutaj na stronie macie potrzebne i ważne informacje dotyczące tego czym zajmuje się ortopeda oraz kontakt do najlepszego specjalisty w mieście. Polecam serdecznie.
doris69

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: doris69 »

Moim zdaniem nie powinno się oszczędzać na zdrowi. Dlatego ja zanim zdecyduję się na wizytę ze specjalistą, szukam o nim opinii. Niedawno przeczytałam sporo pochlebnych komentarzy na temat ortopedy z Rzeszowa, którego ofertę znajdziecie na stronie ortopedarzeszow.pl. Konsultacja nie jest droga, a lekarze mają doświadczenie w leczeniu różnych urazów.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: kasiakowa06 »

Kwietosława_94 pisze: ↑03 lip 2020, 8:28 Hej. Szukam opinii na temat różnych poradni ortopedycznych w Krakowie. Gdzie waszym zdaniem najlepiej umówić się na wizytę? Macie swoich zaufanych lekarzy?
Dla mnie najlepszy ortopeda jest w klinice https://ortho-expert.pl/ - warto przyjechać do Szczecina, uwierz mi!

Obrazek
Żubr

Re: Poradnia ortopedyczna

Post autor: Żubr »

Powiem wam, że w Krakowie nie znam nikogo, natomiast w Warszawie mogę wam polecić świetną placówkę jaką jest CM Gamma na Żoliborzu. Pracują tam prawdziwi specjaliści, którzy doskonale znają się na ortopedii, więc bez problemu będą w stanie postawić poprawną diagnozę.
Justynka87

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: Justynka87 »

Centrum iMed24 dąży do innowacji w rozwiązaniach i usługach elektronicznych. Wprowadzili między innymi możliwość rejestracji wizyt online oraz usług telemedycznych: CardioVest, Teleholter oraz Opaska Życia, która jest monitorowana w Centrum Zdalnej Opieki Medycznej iMed24 przez wykwalifikowanych ratowników medycznych, którzy w każdej chwili udzielą pomocy, a w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia zaalarmują odpowiednie służby ratunkowe. Polecam. Pozdrawiam.
KRYSTIAN K.

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: KRYSTIAN K. »

W iMed24 w Krakowie wprowadzili możliwość rejestracji pacjentów online. Jest to duże ułatwienie. Zauważyłem, że placówka dąży do nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają wizyty pacjentów. Jest to jedno z lepiej wyposażonych centrum medycznych. Duży wybór specjalistów i bardzo miła obsługa. Dzięki opcji możliwości zapisania się na wizytę online można skorzystać z teleporady lub wizyty stacjonarnej. Serdecznie polecam tą placówkę. Pozdrawiam serdeczenie.
Aleksandra88

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: Aleksandra88 »

Centrum Medyczne iMed24 to nowoczesna placówka medyczna 2w1. Przyjmują pacjentów lokalnie oraz funkcjonują również zdalnie jako Centrum Zdalnej Opieki Medycznej, które monitoruje pacjentów z całej Polski. Jestem pozytywnie zaskoczona funkcjonowaniem tej placówki. Posiadają najnowszy sprzęt oraz najnowsze rozwiązania, m.in. wprowadzono możliwość zapisywania się online na wizyty stacjonarne i teleporady. Serdecznie polecam tą placówkę medyczną. Pozdrawiam.
Robert89

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: Robert89 »

Jeśli tak jak ja jesteś zapracowany i nie masz czasu, aby rejestrować się telefonicznie i czekać w kolejkach do lekarza to polecam stronę mojezdrowie24 z dostępem do wielu specjalistów. Strona posiada również dostęp do szybkiego podglądu wolnych terminów oraz możliwości umówienia się z lekarzem na wizytę online lub stacjonarnie. Bardzo lubię takie fajne i nowoczesne rozwiązania, które są dla mnie bardzo wygodne. Polecam serdecznie. Pozdrawiam gorąco :)
FilipO.

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: FilipO. »

Dzięki stronie internetowej mojezdrowie24.pl mój dziadek, który od dłuższego czasu ma problemy z chodzeniem może z łatwością zapisać się na wizytę online z domu. Jest to dla niego jedno z najlepszych rozwiązań. Na pewno lepsze niż podróżowanie komunikacją miejską i oczekiwanie w kolejkach, a dzięki tej stornie jest w stałym kontakcie z lekarzem specjalistą. Długo poszukiwałem takie rozwiązana, które usprawni życie mojemu kochanemu dziadkowi i trafiłem w dziesiątkę. Gorąco polecam.
Teresa758

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: Teresa758 »

Ostatnio jestem bardzo zapracowana i nie mam totalnie na nic czasu. Musiałam jednak pilnie skonsultować mój obecny stan zdrowia z lekarzem - specjalistą. Dobra znajoma/koleżanka poleciła mi wizytę online na stronie mojezdrowie24 i naprawdę muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona i zaskoczona, że tak w ogóle można. W trakcie wizyty lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad. Myślę, że pewno skorzystam z wizyty online jeśli zajdzie taka potrzeba. Pozdrawiam.
PawełGajos

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: PawełGajos »

iMed24 w Krakowie wprowadził możliwość rejestracji online. Jest to bardzo duże ułatwienie, gdyż nie trzeba stać w kolejkach do rejestracji. Placówka ta jest jedną z lepiej wyposażonych. Mają najnowszy sprzęt medyczny. Jest to dla mnie ważne, gdyż niestety niektóre inne kliniki posiadają stary sprzęt, który nie jest wiarygodny. Nie raz otrzymywałem złe wyniki. Placówka posiada wielu specjalistów, pomocną i uśmiechniętą obsługę. Serdecznie polecam tą placówkę. Pozdrawiam.
Hania78

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: Hania78 »

Jestem nową mieszkanką Krakowa. Poszukiwałam placówki medycznej. Zarejestrowałam się do imed24. Piszę o tym, ponieważ dużo jest studentów i osób przyjezdnych, którzy pewnie stają przed takim samym wyborem jak ja. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt oraz inne udogodnienia. Dzięki dokładnym badaniom lekarz postawił dokładną diagnozę i wyleczyłam chorobę, której żaden inny lekarz nie potrafił wykryć. Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam.
Kazamat

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: Kazamat »

Przy wyborze prywatnej opieki zdrowotnej, warto również zwrócić uwagę na dodatkowe usługi, takie jak wsparcie psychologiczne czy programy zdrowotne. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ oferuje szeroki zakres takich usług, co jest istotne dla osób poszukujących kompleksowej opieki zdrowotnej.
kadera

Re: Poradnia ortopedyczna Kraków

Post autor: kadera »

Jeśli możesz się wybrać do Warszawy, nawet przy okazji, to pytaj o dostępność doktora Marcina Pietrzaka w Renort. Pomógł mi poradzić sobie ze ścięgnami, co próbowało zrobić kilku innych specjalistów. Tylko on sobie poradził. Na pewno wrażenie robi nowoczesny gabinet, te wszystkie rozwiązania do badań. Pozytywny człowiek, ale najważniejsze, że działa skutecznie.
ODPOWIEDZ