najlepszy psycholog

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
małgorzata_64
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2022, 2:53

najlepszy psycholog

Post autor: małgorzata_64 »

Hej dziewczyny, liczę na wasze rady, bo to dla mnie trudny temat. Chciałabym się niedługo wybrać do takiego specjalisty jak psycholog Łódź, ale nie do końca wiem, czym się powinien charakteryzować dobry psycholog. Poradni jest wiele, więc tym bardziej trudno jest mi wybrać. Może wy chciałybyście podzielić się swoimi doświadczeniami i mnie wesprzeć?
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 362
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:03

Re: najlepszy psycholog

Post autor: amelia »

Ile ludzi tyle opinii na ten temat. Jednakże moim zdaniem, pod szczególną uwagę należy wziąć ofertę przygotowaną przez http://www.centrum-terapii.pl/promitis-oferta/ Tutaj pomoc otrzymają nie tylko dorośli, ale również dzieci.
donna

Re: najlepszy psycholog

Post autor: donna »

Jak kosztowna będzie terapia indywidualna dla młodzieży warszawa ? Nie powiem, żebym po prostu nie szukała opcji na pomoc dziecku, ale po prostu mogę przeznaczyć określoną kwotę z całości środków. Stąd pod wieloma względami mam świadomość, że konieczne będzie przeliczenie funduszu, jaki mam.
Awatar użytkownika
Kotwica
Posty: 112
Rejestracja: 09 lip 2020, 13:04

Re: najlepszy psycholog

Post autor: Kotwica »

Jeśli chcielibyście skorzystać z usług dobrego centrum psychologicznego, to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://goodlifepsycholog.pl/terapia-be ... podejscie/. Znajdziecie tam szeroki wachlarz ofertowy związany z różnorakimi formami terapii. Zainteresowała mnie ichniejsza terapia behawioralna dla dzieci. Moim zdaniem posiadają świetną i szeroką ofertę.
Gość

Re: najlepszy psycholog

Post autor: Gość »

Z pewnością można powiedzieć jakie cechy powinien mieć dobry psycholog- zdecydowanie powinien cechować się umiejętnością słuchania, starać się nie oceniać swoich klientów, wykazywac empatią, zrozumieniem dla przezywanych problemów i ich istorności w życiu pacjenta. Powinien też cechować się doświadczeniem oraz właściwymi kwalifikacjami przekładającymi się między innymi na umiejętność diagnozowania problemów psychologicznych. Dla osób poszukujących specjalistów z dziedziny psychologii polecam odwiedzić stronę https://psychologuj.pl
ODPOWIEDZ