najlepszy psycholog

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
małgorzata_64
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2022, 2:53

najlepszy psycholog

Post autor: małgorzata_64 »

Hej dziewczyny, liczę na wasze rady, bo to dla mnie trudny temat. Chciałabym się niedługo wybrać do takiego specjalisty jak psycholog Łódź, ale nie do końca wiem, czym się powinien charakteryzować dobry psycholog. Poradni jest wiele, więc tym bardziej trudno jest mi wybrać. Może wy chciałybyście podzielić się swoimi doświadczeniami i mnie wesprzeć?
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 382
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:03

Re: najlepszy psycholog

Post autor: amelia »

Ile ludzi tyle opinii na ten temat. Jednakże moim zdaniem, pod szczególną uwagę należy wziąć ofertę przygotowaną przez http://www.centrum-terapii.pl/promitis-oferta/ Tutaj pomoc otrzymają nie tylko dorośli, ale również dzieci.
donna

Re: najlepszy psycholog

Post autor: donna »

Jak kosztowna będzie terapia indywidualna dla młodzieży warszawa ? Nie powiem, żebym po prostu nie szukała opcji na pomoc dziecku, ale po prostu mogę przeznaczyć określoną kwotę z całości środków. Stąd pod wieloma względami mam świadomość, że konieczne będzie przeliczenie funduszu, jaki mam.
Awatar użytkownika
Kotwica
Posty: 115
Rejestracja: 09 lip 2020, 13:04

Re: najlepszy psycholog

Post autor: Kotwica »

Jeśli chcielibyście skorzystać z usług dobrego centrum psychologicznego, to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://goodlifepsycholog.pl/terapia-be ... podejscie/. Znajdziecie tam szeroki wachlarz ofertowy związany z różnorakimi formami terapii. Zainteresowała mnie ichniejsza terapia behawioralna dla dzieci. Moim zdaniem posiadają świetną i szeroką ofertę.
Gość

Re: najlepszy psycholog

Post autor: Gość »

Z pewnością można powiedzieć jakie cechy powinien mieć dobry psycholog- zdecydowanie powinien cechować się umiejętnością słuchania, starać się nie oceniać swoich klientów, wykazywac empatią, zrozumieniem dla przezywanych problemów i ich istorności w życiu pacjenta. Powinien też cechować się doświadczeniem oraz właściwymi kwalifikacjami przekładającymi się między innymi na umiejętność diagnozowania problemów psychologicznych. Dla osób poszukujących specjalistów z dziedziny psychologii polecam odwiedzić stronę https://psychologuj.pl
arek799

Re: najlepszy psycholog

Post autor: arek799 »

Cieszę się, że coraz więcej osób dba o swoje zdrowie psychiczne. Wybierając specjalistę dla siebie, warto zwrócić uwagę na opinie innych pacjentów, ale najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest po prostu umówienie się na wizytę. Dzięki temu można sprawdzić, czy ma się z nim vibe. Ja w ten sposób trafiłem na Dariusza Rudasia. Przyjmuje w Krakowie. Czułem, że to jest "to" od pierwszego spotkania. Bardzo mi pomógł. Dzięki niemu stoję dziś na nogach, więc szczerze polecam każdemu.
kami93932

Re: najlepszy psycholog

Post autor: kami93932 »

Sprawdzaliście już takie miejsce, jak psychoterapia-skawinska.pl? Jeśli jeszcze nie, to zainteresujcie się dostępną ofertą, ponieważ możecie wybrać terapię, która najbardziej Was interesuje lub dobór terapii można pozostawić profesjonalistom, którzy zadbają o nasze zdrowie.
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 67
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:14

Re: najlepszy psycholog

Post autor: joanna »

Myślę, że warto rzucić okiem na Poradnię Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . U nich możecie skorzystać także z psychoterapii online. Moim zdaniem jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób z mniejszych miejscowości.
Awatar użytkownika
debra
Posty: 180
Rejestracja: 30 mar 2019, 12:17

Re: najlepszy psycholog

Post autor: debra »

Również poszukując specjalisty dla dziecka trzeba szukać tego najlepszego z doświadczeniem. Najczęściej psycholog rozpoczyna od przeprowadzenia diagnozy https://sensusmed.pl/oferta/diagnostyka ... ensnusmed/ . Pozwala ona ocenić z jakimi problemami zmaga się dziecko, jaka ścieżka terapii może pomóc je pokonać i dzięki temu ułatwić funkcjonowanie dziecka w jego naturalnym środowisku.
ODPOWIEDZ