lekarz pulmonolog

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
Ludmiła-62

lekarz pulmonolog

Post autor: Ludmiła-62 »

Hej dziewczyny, czy byłyście kiedykolwiek u pulmonologa Rybnik? Pytam, ponieważ wydaje mi się, że ja powinnam zapisać się na konsultację. Od jakiegoś czasu faktycznie odczuwam objawy, które powinnam skonsultować ze specjalistą. Szczególnie że w mojej rodzinie jest historia różnych chorób układu oddechowego. Jak przygotować się do pierwszej wizyty? :)
vivioo

Re: lekarz pulmonolog

Post autor: vivioo »

Wiele osób umawiając się na wizytę do specjalisty narzeka na kolejki do lekarzy. Należy jednak pamiętać, że jednym z powodów długiego oczekiwania jest fakt, iż część z nich nie odwołuje wizyty na którą nie może przyjść. Każdy chciałby by była taka opcja jak lekarz bez kolejek Będzie to możliwe, jeśli będziemy pamiętali o odwoływaniu odpowiednio wcześnie wizyt na których nie możemy się pojawić.
Awatar użytkownika
Kotwica

Post autor: Kotwica »

Oczekiwałem z żoną na termin wizyty, a kolejki do lekarzy były przerażające. Ostatnio dowiedziałem się o kampanii - odwołuję, nie blokuję - lekarz bez kolejek i muszę przyznać, że popieram tę inicjatywę. Jeśli ktoś ma pewność, że nie pojawi się na umówionej wizycie, apeluję do wszystkich o odwoływanie jej.
ankaa

Post autor: ankaa »

Czy ktoś zna sposób, jak odwołać wizytę ? Ostatnio odkryłam interesującą stronę internetową, na której znalazłam wiele wartościowych wskazówek dotyczących procedury odwoływania się od ustalonych spotkań z lekarzem. Ta wiedza może być przydatna również dla innych osób.
Pacjent

Post autor: Pacjent »

Dostęp do specjalistycznych badań i terapii jest jednym z kluczowych atutów prywatnej opieki medycznej. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ daje pacjentom możliwość zapoznania się z różnorodnością usług, które mogą znacząco przyczynić się do poprawy ich stanu zdrowia oraz jakości życia.
ODPOWIEDZ