Ginekolodzy w Kołobrzegu

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
ostrowa

Ginekolodzy w Kołobrzegu

Post autor: ostrowa »

Hej, witam was serdecznie. Rozpoczynam ten wątek, ponieważ Kołobrzeg zdecydowanie nie jest stolicą Polski, przez co mamy mniejsze zainteresowanie na przykład na forach. ;) No ale może uda mi się tutaj jeszcze kogoś znaleźć z moich okolic. :) Może wymienimy się informacjami o ginekologach. :) Ja na przykład dopiero niedawno trafiłam do doktor Barbary Blicharczyk, która przyjmuje przy ulicy Szpitalnej. Wcześniej miałam cały czas pecha do lekarzy. ;)
Awatar użytkownika
Bebina

Re: Ginekolodzy w Kołobrzegu

Post autor: Bebina »

Dziś dobry lekarz jest na wagę złota ze tak powiem. Sam fakt doboru antykoncepcji czasem lekarzy przerasta. A jednak to antykoncepcja musi być dla nas i to my mamy sie dobrze czuć. Ja też przykładowo nie od razu trafiłam na odpowiednie pigułki. Teraz biorę belarę ale mój lekarz zrobił mi odpowiednie badania i też za trzecim razem dopiero mi dobrał mi odpowiednie pigułki. ale z tego co wiem od koleżanek to niektórzy lekarze bagatelizują niektóre skutki uboczne związane z antykoncepcją.Więc warto szukac lekarza z polecenia.
Awatar użytkownika
ivona

Post autor: ivona »

ale w Kołobrzegu też są świetni ginekolodzy, w mojej przychodni też, byłam na wizycie pod koniec roku z podejrzeniem hpv, lekarz kazał mi kupić żel papilocare który jest dostępny bez recepty i to wystarczyło żeby pozbyć się tego wirusa z szyjki macicy. Jak tylko będzie można robić znów badania dla pewności powtórzę cytologię
Awatar użytkownika
Issa7

Post autor: Issa7 »

A kto z was spodziewa się już dzidziusia ;)? Pamiętajcie o wykonywaniu wszystkich niezbędnych badań- jest to naprawdę bardzo ważne. Warto śledzić to jak rozwija się maluszek. Dlatego warto zdecydować się na badania prenatalne, które odbywają się w określonym czasie. Tutaj https://www.neomedica.pl/2019/04/04/bad ... y-wykonac/ możecie poczytać sobie na ten temat.
Klauduś

Post autor: Klauduś »

ostrowa pisze: ↑29 sty 2020, 18:26 Hej, witam was serdecznie. Rozpoczynam ten wątek, ponieważ Kołobrzeg zdecydowanie nie jest stolicą Polski, przez co mamy mniejsze zainteresowanie na przykład na forach. ;) No ale może uda mi się tutaj jeszcze kogoś znaleźć z moich okolic. :) Może wymienimy się informacjami o ginekologach. :) Ja na przykład dopiero niedawno trafiłam do doktor Barbary Blicharczyk, która przyjmuje przy ulicy Szpitalnej. Wcześniej miałam cały czas pecha do lekarzy. ;)
Opieka ginekologiczna jest w najwyższym poziomie w tej nowoczesnej klinice klinikastonava.cz
ODPOWIEDZ