Gdzie na in vitro?

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
Patrycjas
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2020, 11:17

Gdzie na in vitro?

Post autor: Patrycjas »

Zbieram informacje o różnych klinikach leczących bezpłodność, teraz chciałabym spytać czy znacie może Gyncentrum z Krakowa, choć wiem, że mają też oddziały w innych częściach Polski? Muszę podjąć gdzieś leczenie i wiem jak ważne, żeby trafić od początku do najlepszych, szczególnie w tej kwestii.

Czytałam na ich stronie https://www.gyncentrum.pl/krakow-1 , że stosują zpałodnienie in vitro nie tylko metodą klasyczną ale też w inny sposób, dostosowany do rodzaju problemów poszczególnych par. Czy któraś z was korzystała może z ich pomocy?
Awatar użytkownika
szykulska
Posty: 28
Rejestracja: 15 lip 2020, 13:27

Re: Gdzie na in vitro?

Post autor: szykulska »

W Warszawie korzystałam z programu in vitro w klinice https://oviklinika.pl/ w ramach którego wizyta kwalifikacyjna była zupełnie darmowa, a późniejsze leczenie w profesjonalnym wymiarze i przyniosło oczekiwane rezultaty więc warto próbować :)
xenia_jałko

Re: Gdzie na in vitro?

Post autor: xenia_jałko »

Ja korzystałam z programu in vitro organizowanego przez klinikę leczenia niepłodności Angelius - https://klinikanieplodnosci.pl/informac ... estochowy/. Bardzo byłam zadowolona, świetnie mi pomogli, wszystko rzetelnie wyjaśnili i dzięki temu nie miałam żadnych obaw co do zabiegu. Teraz jestem w ciąży i czekam na szczęśliwe narodziny mojego malucha:)
tristaś

Re: Gdzie na in vitro?

Post autor: tristaś »

Super, że polecacie kliniki, na pewno wielu parom się te namiary przydadzą. A skoro jesteśmy już przy temacie ciąży i dzieci to ja zostawię namiar na test NIFTY https://badanienifty.pl/ . Jak pewnie część z was już wie, jest to nieinwazyjne badanie prenatalne, do którego pobierana jest tylko próbka krwi matki. Ten test dzięki wysokiej czułości może pomóc zyskać spokój o zdrowie dziecka, tak ważny w czasie ciąży, a także uniknąć amniopunkcji.
Klussy

Re: Gdzie na in vitro?

Post autor: Klussy »

Jest pewnie więcej miejsc, ale ja ze swojej strony polecam Centrum Leczenia Niepłodności Angelius w Katowicach Fabrycznej 13D. U nas mieliśmy odbytą długą rozmowę, a następnie poddano nas wnikliwym badaniom hormonalnym ogólnym komórek jajowych i plemników. Potem zostałam poddana embriotransferowi. Po tym zabiegu stosowałam się ściśle do wskazań lekarza i przyjmowałam odpowiednie leki. Gdy zobaczyłam dwie kreski na teście myślałam, że oszaleję. Szczęśliwie donosiłam córeczkę.
BeataE0020

Re: Gdzie na in vitro?

Post autor: BeataE0020 »

W klinice Parens w Krakowie mają nowoczesny sprzęt i własne laboratorium. Personel bardzo zaangażowany, panie zawsze miłe i pan Mateusz też ;) polecam dr Janeczko, bardzo rzeczowy i cierpliwy facet bez owijania w bawełne wszystko mówi. Możecie przygotować sobie wcześniej przed wizytą pytania na pewno wam odpowie. Na ich stronie możecie też poczytać jakie badania trzeba zrobić pprzed pierwszą wizytą. Aha i tam się umawia tylko telefonicznie ;) https://bit.ly/klinika_parens
ODPOWIEDZ