Dobry psycholog łódź

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
Bogumila-99
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2020, 3:30

Dobry psycholog łódź

Post autor: Bogumila-99 »

Jak znaleźć dobrego psychologa? Czym się kierować przy wyborze? Jakieś rady? Jeśli znacie kogoś sprawdzonego z łodzi, to chętnie sprawdzę.
Awatar użytkownika
emma_86
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:23

Re: Dobry psycholog łódź

Post autor: emma_86 »

Hmm. Moim zdaniem najlepiej zrobić research w sieci i sprawdzić jego wykształcenie i jakieś opinie ludzi. Dobry psycholog w łodzi jest w Poradni Rodzinnej Salomon, sama chodzę tam na terapię i bardzo ci polecam. Konkretnego specjalistę musisz wybrać sama, ale generalnie warto iść do Salomona.
Paulinaś

Re: Dobry psycholog łódź

Post autor: Paulinaś »

Moim zdaniem warto skontaktować się z kliniką psychomedic.pl/psychiatra-lodz. Zatrudnia ona bardzo dobrych specjalistów, którzy z pewnością pomogą Pani uporać się z problemem. Ja także korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć, że terapia przebiegła pomyślnie. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest przyjemna atmosfera, która zachęca do rozmowy ze specjalistą.
Awatar użytkownika
trista
Posty: 217
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

Re: Dobry psycholog łódź

Post autor: trista »

Mogę polecić bardzo dobrą poradnię psychologiczną dla dorosłych Warszawie - https://cbt.pl/poradnie/ . Siostra po rozwodzie tam chodziła na sesje i bardzo sobie je chwaliła, dużo jej dały, przede wszystkim stanęła na nogi. Prowadzone oprócz terapii indywidualnych, tam są także treningi i warsztaty czy terapie grupowe
Małgosia

Re: Dobry psycholog łódź

Post autor: Małgosia »

Mnie pomogła terapia dla osób współuzależnionych we Wrocławiu. Zajęcia są bezpłatne, dzięki temu nie trzeba się przejmować, że nie stać nas na poradzenie sobie z problemami. Osobiście uważam, że taka terapia jest konieczna, jeżeli żyjemy z osobą uzależnioną.
Rafał

Re: Dobry psycholog łódź

Post autor: Rafał »

Tak, to bardzo ważny aspekt. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, byście już teraz zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i zastanowili się, w jaki sposób moglibyście leczyć się właśnie w tym miejscu. To ważny aspekt, dlatego też koniecznie weźcie to już teraz pod uwagę.
Eluńka

Re: Dobry psycholog łódź

Post autor: Eluńka »

Na szczęście w Łodzi nie powinniście mieć problemów ze znalezieniem dobrego psychologa. Moim zdaniem kluczem będzie tutaj na pewno postawienie na najlepszych ekspertów. Właśnie taką opiekę możecie znaleźć w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ dlatego też już teraz tam zajrzyjcie i sami się przekonajcie, dlaczego warto właśnie u nich wybrać się w celu zwalczenia własnych problemów.
ODPOWIEDZ