Badania prenatalne w Częstochowie

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
mamuska
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:18

Badania prenatalne w Częstochowie

Post autor: mamuska »

Witam wspaniałe panie. :) Postanowiłam założyć nowy wątek, żeby może kobitki z Częstochowy czy okolic podzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat lekarzy, którzy wykonują badania prenatalne. Ja na przykład chodziłam do pani doktor Wioletty Rozmus-Warcholińskiej na Kozielewskiego. Fajne jest to że oferuje ona nie tylko zdjęcia 3D ale także 4D, co jest dokładniejsze. ;)
Awatar użytkownika
sempiria
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Badania prenatalne w Częstochowie

Post autor: sempiria »

Moim zdaniem takie badania warto wykonać nawet jak nie ma do tego wskazań lekarza. Ja wykonywałam takie badania odpłatnie, jednak chciałam mieć pewność, że z moim nienarodzonym jeszcze dzieckiem wszystko jest w porządku. Badania robiłam tutaj http://serafinclinic.pl/badania-diagnostyka-prenatalna/ i na szczęście każde potwierdzało, że nie ma powodów do niepokoju. W razie innych wyników lekarze już na etapie życia płodowego są w stanie w wielu przypadkach zaradzić. Mamy wiele szczęścia, że obecnie medycyna jest już tak rozwinięta.
Awatar użytkownika
debra
Posty: 172
Rejestracja: 30 mar 2019, 12:17

Re: Badania prenatalne w Częstochowie

Post autor: debra »

W Częstochowie na pewno wykonasz test NIFTY. Cena badania i co ona dokładnie zawiera jest dostępna na tej stronie https://badanienifty.pl/test-nifty-pro-cena/ . NIFTY to badanie nieinwazyjne, bezpieczne dla mamy jak i dla maluszka bo do jego wykonania potrzebna jest tylko próbka krwi mamy, pobierana jak przy klasycznej morfologii. Badanie charakteryzuje się wysoką czułością, pozwala na wykrycie aż 94 chorób i tylko ten test posiada pełne ubezpieczenie wyniku.
pączek

Re: Badania prenatalne w Częstochowie

Post autor: pączek »

Ja się ciesze, że teraz są takie możliwości badań i leczenia. Sama zdecydowałam się na badania w Medicover - https://www.medistore.com.pl/nieinwazyj ... e-veragene Wykonują zaawansowane badania w nieinwazyjny sposób pobierając probkę wiec wszystko dla maluszka jest bezpieczne
mońka

Re: Badania prenatalne w Częstochowie

Post autor: mońka »

Ja robiłam badania prenatalne w Olmedical na Krynickiej. Tam lekarze mają odpowiednie certyfikaty i mają w klinice najnowszy sprzęt. Robią badania aparatem ultrasonograficznym GE Voluson E6 z opcją obrazowania 4HD Live - to jedyny taki sprzęt w Częstochowie. No i jak masz skierowanie z nfz to badania są za darmo.
ODPOWIEDZ