Wyjazd integracyjny

Praca, rozwój, finanse. Dyskusje o karierze, szkoleniach i biznesie.
Awatar użytkownika
Borzywoj_86
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2023, 1:01

Wyjazd integracyjny

Post autor: Borzywoj_86 »

Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś wyjazd integracyjny hotel? Nie ukrywam, że mam kilka wytycznych, które koniecznie ten hotel musi spełniać. Koniecznie musi znajdować się niedaleko Krakowa, żebyśmy nie zmarnowali czasu na dojazd, dodatkowo musi znajdować się tam salka konferencyjna. No i dodatkowa sprawa, ale to już mniej istotne - fajnie, jakby był to hotel z basenem :)
sajmon

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: sajmon »

Osobiście szukam miejsca na wyjazd we wrześniu, chodzi mi o kilkudniową wycieczkę gdzieś na terenie Polski. Może co pozwiedzać albo jakas inna propozycja, koncert albo cos w ten deseń. Mam trochę wolnego czasu i resztę urlopu. Fajnie byłoby ten czas ciekawie spędzic.
Awatar użytkownika
Bebina
Posty: 97
Rejestracja: 30 lip 2019, 21:59

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: Bebina »

A może zainteresuje cię wyjazd na wydarzenie EuroSkills? Wpierw należy się zarejestrować na stronie https://euroskills2023.org/pl/zarejestruj-sie/ Oczywiście rejestracja jest bezpłatna. To naprawde ciekawa impreza. Młodzi ludzie rywalizują w konkursach i pokazach, w różnych umiejętnościach i zawodach. Odwiedzający będą mogli obserwować zawodników w akcji, a także wypróbować umiejętności związane z zawodem podczas licznych pokazów „Try-a-Skill” W wolnym czasie możesz pozwiedzać Gdańsk :)
ODPOWIEDZ