Własna firma

Praca, rozwój, finanse. Dyskusje o karierze, szkoleniach i biznesie.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Własna firma

Post autor: Zorda »

Niestety, ale własna firma to nie tylko przyjemnosci iliczenie zysków ale też ciężka praca i załatwianie wiele spraw prawnych. Samemu ciezko poradzić sobie z wieloma sprawami,dlatego też lepiej postawić na pomoc specjalistów z http://erzecznikpatentowy.pl/ . Przynajmniej mamy pewność , że wszystko bedzie odpowiednio i zgodnie z prawem załatwione.
Awatar użytkownika
uan
Posty: 112
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:27

Re: Własna firma

Post autor: uan »

Jeśli w ramach prowadzonej działalności występuje sprzedaż produktów lub usług to należy zadbać także o dostawce kompleksowych rozwiązań w zakresie technologii sprzedaży. Urządzenia wspomagające pracę handlu, usług, logistyki i gastronomii znacznie ułatwiają pracę. Mogę polecić firmę https://www.pckf.pl/ od której zamawiałam kasy fiskalne i potrzebne oprogramowanie. Podczas zakupów miałam zapewnione wsparcie we wszystkich kwestiach, dowóz a nawet instalację urządzenia.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Własna firma

Post autor: Sara »

A czy będziecie zatrudniali w Waszych firmach jakiś pracowników? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę http://akta-osobowe.pl/#rodzaje-akt. Dowiecie się z niej, jak prowadzić dokumentację pracowniczą, jakie są rodzaje akt osobowych i jak powinny być one podzielone. Każdemu pracodawcy taka wiedza na pewno się przyda ;)
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Własna firma

Post autor: debramorgan »

Jeżeli macie własną firmę, to na pewno znany jest wam temat RODO. Czy wiecie zatem jaka jest różnica w współadministrowaniu, a powierzeniu danych osobowych? Ja nie wiedziałam, ale odpowiedź znalazłam przypadkiem na stronie: https://www.poradyodo.pl/aktualnosci-ro ... -9158.html Z tego co się dowiedziałam, to jeżeli podmioty wspólnie decydują o wspomnianych danych, będziemy mogli mówić o zjawisku współadministrowania, w innym przypadku, będziemy mieć do czynienia z powierzeniem przetwarzania danych osobowych. Czy dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
corsa
Posty: 65
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:28

Re: Własna firma

Post autor: corsa »

Zamów sobie też do tej firmy identyfikatory, na pewno się przydadzą. Zajrzyj na stronę firmy http://www.laminars.pl/, która specjalizuje się w ich produkcji. Jestem pewna, że Ci się spodobają.
Awatar użytkownika
Mariola85
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:18

Re: Własna firma

Post autor: Mariola85 »

Od przyszlego roku ZUS 1500pln. Witam
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Własna firma

Post autor: babeczka90 »

Pomyśl, niemal od razu o profesjonalnej stronie internetowej. Dziś wszyscy wszystko sprawdzają w internecie, więc nie można od tego uciec. Zerknij na http://stronazatysiac.pl/ i zobacz ich bogate portfolio. Dzięki nim zyskasz estetyczną stronę z odpowiednimi parametrami SEO, a nawet całą obsługą techniczną (teksty, zakładki). To wszystko za tysiąc złotych netto!
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Własna firma

Post autor: zenka »

My mam swoją restauracje. Nie powiem na strat sporo było potrzebne, trochę zaoszczędziliśmy bo sprzęt kupiliśmy tutaj http://www.cedor.pl/k-41-zmywarki_uzywa ... ronomiczne. Ma się bardzo dobre pomimo, ze używany. Warto było.
Awatar użytkownika
Kolendra
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2019, 11:08

Re: Własna firma

Post autor: Kolendra »

Kiedy z mężem zakupiliśmy nową obrabiarkę do firmy, dość długo poszukiwaliśmy operatora z uprawnieniami CNC.
W końcu zamieściliśmy bezpłatne ogłoszenie na http://www.bielszczak.pl
I to był przełom w działalności firmy.
Awatar użytkownika
Knaga
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:48

Re: Własna firmaWarto też zadbać o odpowiednie zabezpieczenie obiektu, w którym prowadzimy działalność gospodarczą. Pole

Post autor: Knaga »

Warto też zadbać o odpowiednie zabezpieczenie obiektu, w którym prowadzimy działalność gospodarczą. Polecam więc namiar na agencję ochrony: https://saippsecurity.pl/. Myślę, że może się przydać.
Awatar użytkownika
Joanka44
Posty: 14
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:40

Re: Własna firma

Post autor: Joanka44 »

Myślę, że warto pomyśleć o usprawnieniu zarządzania danymi pracowników. Bardzo często bowiem akta pracownicze w formie papierowej zamieniane są na wersję elektroniczną. Takie rozwiązanie zapewnia większe bezpieczeństwo danych, szybsze ich przetwarzanie, łatwiejszy dostęp do potrzebnych informacji oraz obniżenie kosztów przechowywania dokumentów. Na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/aktualn ... j,229.html rozwiązanie to zostało bardziej szczegółowo opisane. ;)
Awatar użytkownika
kakashi23
Posty: 44
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:57

Re: Własna firma

Post autor: kakashi23 »

We własnej firmie trzeba też zadbac o wyposażenie biura i artykuły biurowe. Dla przykładu by dbac o dokumenty to można zamówic np. u Cuddruk takie rzeczy jak chociażby teczka a5 . Dzięki temu dokumenty firmowe będą bezpieczne.
Awatar użytkownika
uan
Posty: 112
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:27

Re: Własna firma

Post autor: uan »

Prowadząc własną firmę warto nieustannie inwestować w jej rozwój. Przy obecnej konkurencji na rynku nie można pozostawać w tyle. Jednym z narzędzi, którego wdrożenie warto sobie przemyśleć będzie oprogramowanie. Dobrze dopasowane do branży, jak i potrzeb firmy pozytywnie wpłynie na jej funkcjonowanie oraz kontrolę nad nią. Z takim rozwiązaniem można spotkać się obecnie nawet w przychodniach lekarskich, gdzie program do gabinetu ginekologicznego medchart daje wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy w takim miejscu. Umawianie wizyt według kalendarza, wystawienie elektronicznych recept czy korzystanie z aktualnej bazy leków to tylko niektóre z zalet.
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Własna firma

Post autor: tormund93 »

Wspanialakobieta.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Wspanialakobieta.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Wspanialakobieta.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Wspanialakobieta.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Wspanialakobieta.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2022, 13:09 przez tormund93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Własna firma

Post autor: betinka »

Z tego co mi wiadomo dla większości firm największym problemem jest prowadzenie księgowości. A to wcale nie musi być trudne, gdy korzysta się z dobrych oprogramowań. Liderem aktualnie jest https://wfirma.pl/ Która udostępnia programy do prowadzenia samodzielnej księgowości np do wystawiania faktur, zarządzania magazynem, róznice kursowe itp. Ich uslugi sa tanie, a dodatkowo wspierać będą was wysokiej klasy eksperci od prawa pracy, księgowości i podatków.
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 63
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:14

Re: Własna firma

Post autor: joanna »

Jeśli prowadzicie własną firmę to koniecznie zainteresujcie się też terminalami płatniczymi. Bardzo dobrą ofertę ma firma Polskie ePłatności: https://www.pep.pl/ . To rzetelna i sprawdzona firma, jedna z największych tego typu w Polsce.
Awatar użytkownika
martusia85
Posty: 28
Rejestracja: 10 wrz 2019, 11:03

Re: Własna firma

Post autor: martusia85 »

Własna firma to niezależność zarówno czasowa jak i finansowa. Musimy jednak pamiętać o wielu różnych rzeczach, cała księgowość, reklama, wszelkiego rodzaju opłaty za rachunki,lokal i pracownicy. Dużo tego, wydaje mi się, że najważniejsze jest znalezienie dobrego biura rachunkowego aby trochę odciążyć się. Mi udało się znaleźć takie, które ma bardzo szeroki zakres usług dzięki czemu w jednym miejscu załatwiam wiele spraw. Moje biuro zajmuje się profesjonalnymi rozliczeniami niemieckimi Bolesławiec, tłumaczeniem dokumentów, pomocą prawną oraz księgowością niemiecką. Jeśli ktoś z Was szuka biura o podobnym kierunku pracy z miłą chęcią podzielę się namiarami.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Własna firma

Post autor: Zdzisiek78 »

Jestem właścicielem firmy zajmującej się hurtową sprzedażą różnych artykułów spożywczych. Od lat wiem, że biznes nie może obyć się bez dobrej bazy potencjalnych klientów. Od lat korzystam z fajnej bazy https://www.bnf.pl/katalog/baza/baza-re ... -lodziarni, która stale przynosi mi nowych klientów.
Awatar użytkownika
marta910
Posty: 39
Rejestracja: 19 wrz 2019, 20:47

Re: Własna firma

Post autor: marta910 »

Polecam zaczać od strony internetowej, bo dzisiaj to podstawa. Powinna jednak być łatwa w nawigacji, jak tu
http://naczynia.olkusz.pl/patelnie-do-nalesnikow
http://naczynia.olkusz.pl/patelnie-zeliwne
Jeśli ktoś nie wie jak tworzyć strony internetowe to polecam zajrzeć na tą stronę
https://webwavecms.com/blog/tworzenie-stron-www
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Własna firma

Post autor: Kamilla36 »

Polecam Ci stronę: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... enia-ppoz/ dzięki której możesz zorganizować szkolenie on-line z zakresu PPOŻ dla swoich pracowników. To na prawdę korzystna oferta ze względu na to, że można je podzielić na krótsze sesje.
Awatar użytkownika
kasiamal
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:43

Re: Własna firma

Post autor: kasiamal »

Co do wyposażenia do biura, to zdecydowanie warto zainwestować w koperty firmowe z nadrukiem :) Dzięki nim można podkreślić swoje profesjonalne podejście do biznesu i wyróżnić się na tle konkurencji - naprawdę niskim kosztem. Ja korzystam z usług tej drukarni kopert https://kopertafirmowa.pl/koperty. Mają bardzo duży wybór rodzajów kopert, a zlecenia realizują ekspresowo :)
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Własna firma

Post autor: lila87 »

Moim zdaniem własna firma to spore wyzwanie. Warto jednak próbować swoich sił w biznesach. Jak nie jeden to drugi uda się. Przyda się na pewno w własnym biznesie dobry sprzęt drukujący, bo firma to sama papierologia, z którą trzeba się zmierzyć. Warto szukać ciekawych rozwiązań.
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: Własna firma

Post autor: oktawia »

A ja myślę, że najważniejsza jest jakość i zaufanie klientów. Obie te rzeczy łatwo zdobyć dysponując certyfikatem ISO. Wdrożenie może wymagać zmian, ale czego się nie robi dla sukcesu. My skorzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia pana Adama Sznajdera z http://www.adees.net/. To świetny fachowiec i ma ogromną wiedzę na temat certyfikatów. Z jego doświadczenia korzystało już bardzo wiele firm.
Awatar użytkownika
carmel
Posty: 105
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:00

Re: Własna firma

Post autor: carmel »

Koniecznie musicie pamiętać o tym, że prowadzenie własnej działalności to też również zajmowanie się księgowością i kadrami oraz płacami. Możecie oczywiście zdecydować się na samodzielne prowadzenie księgowości, ale online, bo to jest dużo łatwiejsze z tego względu, że można znaleźć wiele podpowiedzi. Moim zdaniem pomoc dodatkowych specjalistów można znaleźć tutaj https://wfirma.pl/kadry-i-place Z jednego miejsca rozliczamy pracowników oraz podatki i nie jest do tego potrzebny żaden podpis elektroniczny.
Awatar użytkownika
tracja
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:15

Re: Własna firma

Post autor: tracja »

Na pewno warto też pamiętać o takich rzeczach jak benefity dla pracowników. Teraz modne są pakiety medyczne, prawie każda duża firma je oferuje swoim pracownikom a dzięki Medicover mogą je mieć także małe firmy bo oni mają także dla nich bardzo korzystną ofertę
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: Własna firma

Post autor: Issa7 »

Własna firma to naprawdę świetna sprawa. Jednakże, żeby wszystko dobrze w niej prosperowało i przynosiła ona zyski trzeba zadbać o wiele aspektów. Załóżmy prowadzimy firmę produkcyjną, czy sklep potrzebne będzie nam miejsce na towar. Jeżeli nie dysponujemy własną powierzchnią. Można zgłosić się do firmy http://ejko.com.pl/ , która oferuje magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe. Taka opcja też jest całkiem dobrym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:15

Re: Własna firma

Post autor: sopelek »

Mi się zamarzyło, żeby otworzyć własną restaurację. Porobiłam kilka kursów kucharskich, dobrze opłacę też porządnego kucharza, ja będę jego pomocnikiem , na początku na pewno. I myślę też nad menadżerem, ale będę szukać tylko osoby po szkoleniu w HorArt HoReCa Academy Poland http://www.horart.com/ . Żadna inna szkoła nie prowadzi takich szkoleń, a wiem, że tylko osoby naprawdę zaanagżowane, właśnie tam wybierają się na naukę.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2019, 10:05 przez sopelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
georgia
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2019, 20:22

Re: Własna firma

Post autor: georgia »

Ja stosunkowo niedawno dowiedziałam się, że obecnie bez elektronicznego obiegu dokumentów ciężko jest sprawnie prowadzić firmę. Zamiast dymać co chwilę po dokumenty do swojego biura rachunkowego można je bezpiecznie przechowywać na serwerze np. za pośrednictwem takich firm jak https://primesoft.pl/. Co najważniejsze, takiego typu usługi dają nam szybki dostęp do najważniejszych kartotek potrzebnych nam "na już".
Awatar użytkownika
Iga
Posty: 19
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:37

Re: Własna firma

Post autor: Iga »

Otwierając własną działalność gospodarczą trzeba pamiętać o wielu kwestiach. Jedną z nich jest obowiązek prowadzenia księgowości. W tym celu warto zaopatrzyć się w odpowiedni program księgowy umożliwiający wygenerowanie pliku JPK dla Ministerstwa Finansów. O tym, czym jest JPK przeczytasz na stronie http://jednolityplikkontrolny.tekcities.com/
Awatar użytkownika
orichea
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:46

Re: Własna firma

Post autor: orichea »

Ja to planuję w przyszłym roku założyć własną restaurację, na razie jednak wciąż zbieram na to fundusze. Mogłabym wystartować w czerwcu, tuż przed sezonem letnim, żeby szybko zebrać klientelę i mieć od razu duże zyski. Od jakiegoś czasu przeglądam już w MM Gastro sprzęt restauracyjny. Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało.
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Własna firma

Post autor: tormund93 »

W firmach takie rzeczy są bardzo potrzebne, w szczególności w większych firmach. Zobaczcie sobie tu także program od : https://goidea.pl/filemaker.php W tym miejscu będziecie mogli liczyć na świetne rozwiązanie, jeżeli chodzi o tworzenie aplikacji. Sprawdza się to świetnie w biznesie i ludzie chętnie korzystają z takich rozwiązań.
Awatar użytkownika
wakacka
Posty: 119
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:51

Re: Własna firma

Post autor: wakacka »

O własną firmę należy w odpowiedni sposób także dbać, mam na myśli tutaj renomę jak i dobrą opinię wśród swoich klientów. Nieważne czy to są nowi,obecni czy których już obsłużyliśmy. Sama wiem, że czasem jedna zła opinia w internecie może nam bardzo zaszkodzić. Mnie w odbudowaniu wizerunku pomogła agencja http://erzecznik.com.pl/ , która szybko zajęła się problemem i go rozwiązała
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: Własna firma

Post autor: Issa7 »

Na pewno wiele działań można w swojej firmie też usprawnić. W końcu są firmy logistyczne, które wykonają dla nas szereg działań. A nawet mogą całkowicie zaopiekować się naszym towarem. Tak jest w przypadku firmy Ejko http://ejko.com.pl/. Oni nawet oferują tworzenie zestawów towarowych dla sieci handlowych. W dodatku możecie też liczyć na transport, czy skorzystania z ich przestrzeni magazynowych.
Awatar użytkownika
smil
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: smil »

Dla mnie własna firma to jednak jeszcze przyjemność :). Oboje z mężem mamy własne działalności, on obraca się raczej w sferze VR i już niejednokrotnie pracował z firmą LAB6 https://www.lab6.biz/, która jest mega. Idzie się do nich z pomysłem, a oni go realizują w postaci gier VR i aplikacji, naprawdę potrafią stworzyć cuda, polecam.
Awatar użytkownika
marcin32123212
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 14:19

Re: Własna firma

Post autor: marcin32123212 »

Ja założyłem własną firmę http://www.milex.net.pl/ było to dość ryzykowne, ale teraz jestem bardzo zadowolony z efektów.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 91
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:24

Re: Własna firma

Post autor: kasiunia »

Jeśli prowadzisz własną firmę, musisz być osobą zorganizowaną. Musisz tez wiedzieć ,że szczególnie w początkowej fazie rozwoju Twojej firmy jej promowanie i reklama są wręcz konieczne.Na początek warto zaopatrzyć się chociaż w ulotki i wizytówki by później w miarę rozwoju firmy pomyśleć o bardziej wyrafinowanych sposobach reklamy. Szczytem według mnie jest udział w targach wystawienniczych bo tam spotkasz najwięcej potencjalnych klientów. Wyposaż się też w niezbędne akcesoria - lady trybunki wystawiennicze a wszystko to można dostać w firmie https://www.retio.pl/ .Bez reklamy nie da się rozwinąć biznesu. pzdr
Awatar użytkownika
maia
Posty: 129
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:39

Re: Własna firma

Post autor: maia »

Własnej firmie potrzebna jest jednak promocja. My w firmie rozdajemy zwykle specjalne breloczki, które zamawiamy u WISTPLAST https://wisplast.pl/, ale stamtąd mamy także, np numerki do kluczy. Sa super, można się z nimi bez problemu dogadać co do szczegółów, wszystko jest na czas i dobrze wykonane, polecam.
Awatar użytkownika
tęcza
Posty: 82
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:19

Re: Własna firma

Post autor: tęcza »

W tym roku chcemy ruszyć z własną firmą a bardziej z hodowlą, gdyż postanowiliśmy stworzyć własną pasiekę. A że mamy ku temu teren i kilka uli to chcemy to rozszerzyć. Tylko z pewnością będziemy musieli wyposażyć stare ule w bardziej nowoczesne. I w tym celu już teraz rozglądamy się za firmą która ma taki asortyment. Sąsiad podał nam namiary na firmę w której on się zaopatrywał https://slusarstwo-pietrzak.pl/ Nie powiem mają bardzo dobre opinie no i znają się na swojej pracy
Awatar użytkownika
smil
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: smil »

Mój szwagier ma własną firmę - laboratorium i to ze sprzętem miał dużo problemu, bo jednak musi być dobrej jakości i musi służyć latami, w końcu kupił z A-BioTech https://www.a-biotech.pl/ i dobrze, bo oni mają świetne sprzęty, dobrej jakości, które działają bez zarzutu. Mówił, ze spektrometry to śmigają, no i ceny mają super, poleca.
Awatar użytkownika
chilli
Posty: 30
Rejestracja: 10 sty 2020, 10:41

Re: Własna firma

Post autor: chilli »

Ja właśnie jestem na etapie zakładania własnej firmy
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Własna firma

Post autor: tormund93 »

Jeśli chcesz, aby twój ładunek dotarł na miejsce, nie zlecaj tego amatorom, którzy nie mają pojęcia o pracy. Sprawdź co oferuje Symlog https://symlog.eu/ Transport to obecnie duża konkurencja zwłaszcza dumping cenowy a to nie przekłada się na jakość usług. Nie chcesz mieć problemów to zlecaj poważnym firmom.
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 28
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:02

Re: Własna firma

Post autor: wiki01 »

Firma transportowa to podstawa. Warto jednak poczytać opinię, żeby wybrać jak najlepiej. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę http://astonpartner.pl U mnie się sprawdziła a miałam wcześniej do czynienia z innymi i żadna nie zrobiła na mnie tak dobrego wrażenia. Polecam :)
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Własna firma

Post autor: betinka »

Posiadanie własnej firmy wiążę się z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest ochrona danych które obecnie są obecnie pod kontrolą. Nie mogą wypłynąć do byle kogo więc zadbaj o ich bezpieczeństwo i skorzystaj z oferty https://www.isecure.pl/ która zajmuje się ochroną danych i wdrażaniem RODO w firmie. Nie lekceważ tematu bo kary są bardzo wysokie.
Awatar użytkownika
ostrowa
Posty: 86
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:55

Re: Własna firma

Post autor: ostrowa »

Jak już założyliście własną firmę to co z waszym miejscem? To znaczy chodzi mi o biuro, czy salon, gabinet, nie wiem co tam macie. ;D Gdzie kupiliście meble? Bo właśnie szukam jakiegoś sklepu. Jak na razie w https://meblohurt.eu/ widziałam całkiem fajne, ale nie jestem zdecydowana jeszcze. ;)
Awatar użytkownika
merlina
Posty: 109
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:57

Re: Własna firma

Post autor: merlina »

Zakładając swoją firmę warto rozejrzeć się za biurem w odpowiedniej lokalizacji. Jeśli interesuje Was biuro w Gliwicach, to warto zajrzeć sobie na stronę https://proximus-biura.pl/  . Biura znajdują się w centrum miasta, gdzie jest dogodne połączenie z dworcami oraz autostradami, więc nie ma problemu z dojazdem czy to samochodem, czy komunikacją miejską. Biurowiec posiada całodobową ochronę, miejsca parkingowe, salę konferencyjną, co również ma znaczenie. Co ważne opłata za wszystkie media są już wliczone w cenę.
Awatar użytkownika
bernadett
Posty: 194
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:25

Re: Własna firma

Post autor: bernadett »

pamietajcie tez o tym jak dbacie o wasze pliki na komputerach, dla mnie kopia zapasowa to podstawa, dlatego tez wykupilam sobie https://www.nazwa.pl/backup/
Awatar użytkownika
Marinka19
Posty: 8
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:48

Re: Własna firma

Post autor: Marinka19 »

Ja na samym początku zakładania firmy już zakładałam, że będziemy korzystać z najlepszych programów, które pomogą usprawnić nam pracę. W poprzedniej firmie miałam bardzo duży problem z archiwum i kiedy założyłam własną firmę to od razu pomyślałam o wprowadzeniu takiego rozwiązaniu bo im wcześniej tym lepiej. Z tego co się dowiadywałam to bezkonkurencyjna w takich sprawach jest firma http://e-volution.pl/#onas.
Awatar użytkownika
blogerka
Posty: 67
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:27

Re: Własna firma

Post autor: blogerka »

Nie zapominajmy też o różnych kwestiach technicznych związanych z prowadzeniem własnej firmy. To między innymi profesjonalne pomiary elektryczne w Szczecinie - PomiarTech: http://pomiary-szczecin.pl/. Poczytajcie o pomiarach okresowych i odbiorczych.
Awatar użytkownika
wiśka
Posty: 54
Rejestracja: 25 lis 2019, 12:47

Re: Własna firma

Post autor: wiśka »

a jak dbacie o swoich ludzi, których zatrudniacie? Bo u nas szef ostatnio postanowił zakupić dla nas pakiety medyczne w medicover. Nie ukrywam, że bardzo się z tego ucieszyłam, bo już miałam dosyć tych długich kolejek i oczekiwania na wizytę po miesiąc czy jeszcze dłużej.
Awatar użytkownika
wakacka
Posty: 119
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:51

Re: Własna firma

Post autor: wakacka »

a jak z reklamą?
Awatar użytkownika
wiśka
Posty: 54
Rejestracja: 25 lis 2019, 12:47

Re: Własna firma

Post autor: wiśka »

Sama prowadzę firmę już ładnych kilka lat i wiem na co zwracać uwagę a na co tak mniej. Na pewno jedną z podstawowych rzeczy to jest tutaj reklama. Dlatego ja współpracuję z agencją http://bellatorgroup.pl/ która doskonale wie jak i co ma robić żeby moja marka była rozpoznawalna na rynku.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 91
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:24

Re: Własna firma

Post autor: kasiunia »

Posiadanie własnej firmy to olbrzymia odpowiedzialność za wiele spraw związanych z firmą. Na prawdę wiele może zdziałać odpowiednio prowadzona promocja firmy... już od pierwszych dni istnienia firmy,Potrzebne na początek będą wizytówki, ulotki, na pewno pieczątki. Później jak firma będzie się rozwijać z pewnością zauważycie ,że są jeszcze inne gadżety reklamowe, jak naklejki, kalendarze czy notesy.Wszystko to można zamówić w świetnej drukarni internetowej - https://www.diamond-druk.pl/, gdzie możesz liczyć na szybką realizację zamówienia i darmową dostawę pod wskazany adres.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Własna firma

Post autor: betinka »

Jeśli masz własną firmę to na pewno warto zainwestować w profesjonalną prezentację którą przygotują tutaj https://tworzenieprezentacji.pl/ Nie tylko potencjalni klienci będą mogli poznać nasze produkty ale także poznają naszą firmę. Na pewno się opłaci i ułatwi zapoznanie z nowymi dostawcami i odbiorcami.
Awatar użytkownika
Renatka
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2020, 15:33

Re: Własna firma

Post autor: Renatka »

Jeśli prowadzicie własną firmę, musicie pamiętać o dobrej reklamie. Moim zdaniem świetnie sprawdzają się praktyczne gadżety reklamowe, jak np. piłeczki antystresowe z nadrukiem. To mały gadżet, ale bardzo przydatny, a dzięki niewielkim rozmiarom można mieć go zawsze w torebce :)
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: Własna firma

Post autor: abenda »

Widziałem ostatnio artykuł o tym: https://www.artykulysponsorowane.eu
Awatar użytkownika
hhbbab
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2020, 15:26

Re: Własna firma

Post autor: hhbbab »

własna firma to ogromna odpowiedzialność zwłaszcza jeśli to nie jest spółka i odpowiada się całym swom majątkiem. w obcenym kryzysie to szczególna walka, gdzie istnieje spora groźba ogłoszenia upadłości
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 83
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:15

Re: Własna firma

Post autor: foxi »

Masz firmę - musisz być odpowiedzialną osobą i zorganizowaną. Cały czas trzeba tez zabiegać o klientów - nie ma co ukrywać żyjemy z klientów. Firmę trzeba więc ciągle promować wśród potencjalnych klientów a moim zdaniem najlepsza forma promocji jest udział w targach wystawienniczych. Do udziału w takiej imprezie trzeba się odpowiednio przygotować np. zaopatrzyć sie w kompletne stoiska wystawiennicze oraz inne gadżety a także materiały reklamowe.Wszystko to możemy dostać w tej firmie https://www.retio.pl , gdzie o jakość i darmową dostawę możemy byc spokojni.
Awatar użytkownika
mieciaa
Posty: 95
Rejestracja: 27 sty 2020, 20:08

Re: Własna firma

Post autor: mieciaa »

U nas raz do roku przeprowadzana jest inwentaryzacja. Wcześniej robiliśmy to co pół roku, ale wiem, że to
mocno pracowników obciąża, a nam samym nie przynosi aż takich korzyści, także w ogóle nie praktykujemy tak
częstego przeliczania produktów. No, ale może do tego wrócimy, bo w firmie Ejko dostępna jest
inwentaryzacja stanów http://ejko.com.pl/ . Mogłabym ich wynajmować, nie męczyć pracowników i
dodatkowo zbierać faktury kosztowe.
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 133
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:41

Re: Własna firma

Post autor: sroka »

Na każdym przedsiębiorcy ciążą konkretne obowiązki. Warto więc zainteresować się bliżej także taką kwestią jak profesjonalne pomiary elektryczne w Szczecinie PomiarTech: http://pomiary-szczecin.pl/ . Pomiary tego typu dzielą się na odbiorcze i okresowe.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:11

Re: Własna firma

Post autor: bate »

Tez mam własną firmę i ciesze się, że w końcu pracuję na siebie. Jestem producentem elementów dekoracyjnych i mogę polecić też innego producenta - Scaffo http://scaffo.com/ u którego zamawiałam i kupiłam wzorniki kolorów. One są nieocenione przy właściwej identyfikacji koloru przy zakupach. Ten producent jest bardzo rzetelny i polecam go serdecznie.
Awatar użytkownika
Amroza
Posty: 101
Rejestracja: 14 maja 2019, 20:44

Re: Własna firma

Post autor: Amroza »

Gdy prowadzimy własny biznes dobrze mieć prawnika ,który nam pomoże w prowadzeniu działalności, niejednokrotnie mozemy sobie nie poradzić choćby ze sprawami podatkowymi.Sama korzystam z usług Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Są specjalistami w sprawach podatkowych, w sprawach spółek i firm.
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Własna firma

Post autor: pomelo »

Gdybyście w waszych firmach potrzebowali namiaru na sprawdzoną firmą spedycyjną to zdecydowanie polecam lotniczy przewóz towarów od https://www.znajdzkuriera.pl/aktualnosc ... paczek,292 . Znajomy ma z nimi nawiązaną współpracę od dłuższego czasu i jest bardzo zadowolony z usług
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 220
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:01

Re: Własna firma

Post autor: mczay »

Ja właśnie czytam ten http://pracaelastyczna.pl/pakiet-medycz ... acownikow/ artykuł i rozważam teraz dla moich pracowników wykupienie takiego ubezpieczenia prywatnego. Jest to też dodatkowa zachęta dla nowych pracowników o których ostatnio nie było łatwo.
Awatar użytkownika
NikolaZa
Posty: 64
Rejestracja: 17 lut 2020, 16:21

Re: Własna firma

Post autor: NikolaZa »

Własna firma potrzebuje szafy na akta wiem bo sama kupowałam na stronie https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/sz ... e-klasa-a/. Jest to meble bardzo potrzebny w codziennym funkcjonowaniu. Dokumenty są bardzo ważne także warto aby były w bezpiecznym miejscu
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 234
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:15

Re: Własna firma

Post autor: Bodzio12 »

Z jakich programów korzystacie?? Ja ostatnio zakupiła program https://sellintegro.pl/31-enova365 który jest teraz mi bardzo potrzebny. Dużo łatwiej mi się teraz pracuje. Bardzo duży wybór i fajne ceny macie na tej stronie. Koniecznie zajrzyjcie i zapoznajcie się dokładnie z informacjami i całą ofertą.
Awatar użytkownika
paula3212
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2020, 11:49

Re: Własna firma

Post autor: paula3212 »

Ja wraz z moim mężem założyliśmy firmę http://www.proeko.biz/. Ważne jest, aby znaleźć dobrą księgową, która poprowadzi całą firmę w zakresie biurokracji.
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Własna firma

Post autor: renia »

A tutaj https://fordata.pl/data-room-vs-dropbox/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto zapoznać się z informacjami zawartymi w tym artykule. Jest tam bowiem wiele cennych wskazówek, które mogą się przydać właścicielom firm. Macie tam bowiem wskazaną bezpieczną alternatywę dla Dropboxa do Due Diligence. Poczytajcie sobie. Być może zainteresuje was taka opcja.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:56

Re: Własna firma

Post autor: grann »

Warto również wziąć pod uwagę to, żeby budynek waszej firmy (u nas hala) spełniała wymogi ppoż. U nas tym własnie zajęła się firma STRAŻAK z Warszawy http://www.strazak.waw.pl/. Wykonali ekspertyzy, zamontowali instalacje ppoż, no i przyznaję szczerze, że są świetni w tym co robią. Naprawdę warto skorzystać z ich usług, polecam.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Własna firma

Post autor: betinka »

Jeśli masz własną firmę to nie zapomnij przeszkolić pracowników z zakresu ochrony danych oraz wdrożyć RODO w firmie bo kary są olbrzymie. Polecam skorzystać z oferty tej firmy https://www.isecure.pl/ bo to specjaliści z tego zakresu i mają świetną ofertę która należycie przeszkoli twoich ludzi. Dzięki nim masz pewność że dane będą bezpieczne.
Awatar użytkownika
sarka
Posty: 139
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:07

Re: Własna firma

Post autor: sarka »

Każda firma potrzebuje masę rzeczy aby dobrze funkcjonować i tu z pomocą przychodzi oferta firmy https://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje się niszczeniem dokumentacji oraz dostawą sprzętu w postaci niszczarek czy pojemników na dokumenty. Wszystko to w dobrej cenie i wysokiej jakości no i pozbywasz się masy niepotrzebnych papierów.
Awatar użytkownika
Tatiana7
Posty: 83
Rejestracja: 20 lis 2019, 18:36

Re: Własna firma

Post autor: Tatiana7 »

Ja miałam problem z moim logo na wizytówce i nie bardzo wiedziałam jak ogarnąć, żeby logo i informację o mojej firmie były ładnie wyeksponowane. Byłam w kilku zakładach poligraficznych i nie byłam zadowolona z projektów. Mój znajomy polecił mi, żebym odwiedziła ten punkt w newstyleweb.pl drukowanie wizytówek kłobuck. Naprawdę zrobili dobra robotę i mam teraz chyba najładniejsze wizytówki jakie miałam w życiu.
Awatar użytkownika
milgama
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:07

Re: Własna firma

Post autor: milgama »

Każdemu, kto chce rozpocząć własny biznes polecam skanowanie wszystkich dokumentów i przechowywanie ich w formie cyfrowej. Jest to bardzo przydatne, np. przy przesyłaniu danych do większej ilości osób lub wykonywaniu zrzutów ekranu i przekształcaniu ich na postać edytowalną. Szczególnie sprawdziły się u nas narzędzia zamówione ze strony finereader.pl i była to bardzo trafna decyzja, która usprawniła naszą pracę w znacznym stopniu.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Własna firma

Post autor: Kamilla36 »

Prowadzenie własnej firmy to powód do domy. Nie raz nie będziesz mogła przez nią spać, nie raz będziesz zastanawiać się nad zamknięciem jej, będziesz wykończona i zestresowana, ale ostatecznie nie zdecydujesz się na ten krok, bo kochasz to co robisz, a w dodatku przynosi Ci to zyski. Oczywiście własny biznes to nie tylko negatywne rzeczy, bo tych pozytywnych też jest całkiem sporo :) Warto pamiętać, że w każdej sytuacji jest jakieś rozwiązanie. Jeśli nie stać Cię na upatrzone auto, warto rozważyć leasing. Na stronie: https://www.scmultirent.pl/leasing/leasing-operacyjny jest oferta, która jest bardzo korzystna, więc skorzystanie z niej jest dla mnie oczywiste. Niesie ze sobą mnóstwo pozytywów, o czym można dowiedzieć się po zapoznaniu się z ofertą. W leasing mogą być wciągnięte zarówno auta nowe jak i używane. Te do 5 lat można rozłożyć nawet na 60 rat, po których spłaceniu, bez konsekwencji możesz oddać auto - nie musisz go wykupować. Według mnie to najlepsza oferta tego typu, więc polecam
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Własna firma

Post autor: betinka »

Ja własnie zastanawiam się nad spółką Z O.O. ze względu na brak konieczności płacenia ZUS co jest dla mnie naprawdę swietnym rozwiązaniem. Jednak rejestracja to kupa papierów i chyba skorzystam z oferty na zakup spółki https://sprzedajspolke.pl/ Tutaj. Z tego co czytałam to mogę tutaj kupić gotową spółkę czystą z notarialnym przepisaniem wszystkiego razem z kontem bankowym. Nie powiem jest to naprawdę swietne rozwiazanie.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 56
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:26

Re: Własna firma

Post autor: firt »

U nas magazyn jest zlokalizowany w hali stalowej, który wykonała dla nas na zamówienie firma Stalkon z Legionowa http://stalkon.waw.pl/oferta/hale/. Od nich mamy również stolarkę drzwiowa. To rzetelna firma i świetni fachowcy, mają dobrze skonstruowana ofertę i bardzo atrakcyjne ceny. Hala jest wykonana stabilnie, polecam.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 152
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Własna firma

Post autor: kozi44 »

Własna firma to dużo pracy..
Ja zdecydowałam się dalej prowadzić własny biznes po porodzie. Szybko zdecydowałam się posłać dziecko do żłobka, niestety nikt z rodziny nie mógł zaopiekować się dzieckiem.. Wybrałam żłobek http://kolorowebaloniki.com/ i to był strzał w dziesiątkę. Nigdy bym nie pomyślała że dziecko będzie z taką chęcią chodzić do żłobka. Bez mamy tyle czasu :) :) a ja mogę na spokojnie prowadzić własny biznes.
Awatar użytkownika
sarka
Posty: 139
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:07

Re: Własna firma

Post autor: sarka »

Jak masz własną firmę zwłaszcza produkcyjną lub zajmującą się przerobem blachy to zapoznaj się z ofertą lidera http://inte.com.pl/ Znajdziesz tam najlepsze prasy krawędziowe, gilotyny czy też walcarki. Ten dział zawsze potrzebuje najlepszej jakości więc i maszyn a te dostaniesz u nich.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Własna firma

Post autor: lila87 »

Jak mamy własną firmę związaną z wysyłkami to warto też zainwestować w fajne opakowania. Widziałam ciekawe propozycje na https://e-hurtownia-opakowan.pl/folia-babelkowa.html . Moim zdaniem warto zainwestować, aby wysyłka była pewniejsza.
Awatar użytkownika
urszulkaja
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2019, 15:00

Re: Własna firma

Post autor: urszulkaja »

Prowadząc własną firmę trzeba znać sporo rozmaitych przepisów prawnych, min. dotyczących ochrony danych. Warto więc sprawdzić ofertę tej firmy tu https://www.isecure.pl/ Przeprowadzą min szkolenia dla pracowników. Posiadają ekspercką wiedzę praktyczną oraz merytoryczną w zakresie ochrony danych osobowych. Ich oferta jest szeroka, sprawdźcie sami.
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Własna firma

Post autor: pomelo »

cześć wszystkim! szukam namiaru na dobrą firmę transportową. na https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem czytam jak nadać palete kurierem i wydaje mi się, że jest to idealne rozwiazanie dla transportu towaru do kontrahentów krajowych. co o tym pomyśle sądzicie?
Awatar użytkownika
Tatiana7
Posty: 83
Rejestracja: 20 lis 2019, 18:36

Re: Własna firma

Post autor: Tatiana7 »

Jeżeli masz własną firmę to polecam podjąć współpracę z dobrym biurem księgowym i ja własnie taką współpracę podjęłam z tym biurem plus.katowice.pl. Biuro PLUS z Katowic oferuję kompleksowe usługi za bardzo przyzwoitą cenę.
Awatar użytkownika
iga546
Posty: 23
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:17

Re: Własna firma

Post autor: iga546 »

My teraz mieliśmy straszny kryzys przez korone. Te wszystkie wytyczne przyznam, że nie jest łatwo momentami. Nie wszyscy klienci chcą sie stosować. Dobrze ze w naszej hurtowni medycznej gdzie zamawiamy nici chirurgicznych https://lines.com.pl/oferta/dzial-medyc ... rurgiczne/ cały czas były dostępne środki ochrony i do dezynfekcji.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Własna firma

Post autor: betinka »

Jeśli chodzi o własną firmę to warto zwłaszcza taką która generuje duży obrót gotówkowy to polecam ofertę https://www.chlholding.pl/ Specjalizują się w przewozie gotówki oraz rzeczy wartościowych i mają w tym zakresie dużą wiedzę i kompetencje. Na pewno warto zwrócić uwagę na ich ofertę jeśli zależy nam na bezpieczeństwie naszych pieniędzy.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:11

Re: Własna firma

Post autor: bate »

We własną firmę trzeba inwestować, modernizować się i dążyć do optymalizacji procesów. U nas wielkim krokiem naprzód było zainwestowanie w technologię sieciową, czyli okablowanie strukturalne. Tym własnie działaniem zajęła się firma S-Cabling z Leszna https://s-cabling.pl/oferta/cobinet. Oni mają bardzo korzystną ofertę, pod względem cenowym, ale też ze względu na jakość i kompleksowość usług. Są rzetelni, polecam.
Awatar użytkownika
NikolaZa
Posty: 64
Rejestracja: 17 lut 2020, 16:21

Re: Własna firma

Post autor: NikolaZa »

Ja prowadzę mały biznes gastronomiczny teraz też zaczęłam wypiekać pączki i inne słodkości. Większość produktów zamawiam tutaj http://jabex.com.pl mają świetne kremy dla cukierników ii inne dodatki
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Własna firma

Post autor: renia »

A tutaj https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad- ... kulometry/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie przejrzeć sobie ofertę tej firmy. Są tam bowiem między innymi dostępne titratory do analiz niskiej zawartości wody. Poczytajcie sobie na temat tego typu rozwiązań.
Awatar użytkownika
sisi_96
Posty: 12
Rejestracja: 05 sie 2020, 12:11

Re: Własna firma

Post autor: sisi_96 »

Własna firma to mnóstwo kruczków prawnych, zawiłości księgowych i niuansów, które mogą sporo kosztować... bez dobrej księgowości się nie obejdzie, ale znalazłam sporo dobrych porad na http://www.amcomputers.com.pl/ i artykułów o prowadzeniu firmy i powiązanych. Zobaczcie :)
Awatar użytkownika
oleszko90
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:23

Re: Własna firma

Post autor: oleszko90 »

Własna firma wiąże się z umiejętnością sprzeedazy zeby móc jakoś się rozwijac. Warto szkolić się u najlepszych https://integritysolutionspoland.pl/szk ... e-wroclaw/
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Własna firma

Post autor: tormund93 »

Każda firma na początku działalności musi zaopatrzyć się w kasy fiskalne oraz terminale do kart płatniczych bo bez tego nie będziesz mógł funkcjonować. Osobiście polecam sprawdzoną firmę https://www.centrumkas.pl/ która specjalizuje się w tej tematyce i nie tylko sprzeda ci potrzebne urządzenia ale prowadzi ich serwis w razie potrzeby.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Własna firma

Post autor: babeczka90 »

Zastanawiasz się czasem a co gdyby moja firma nie poszła dobrze? Niestety, takie sytuacje się zdarzają i niekiedy nie mamy nad nimi żadnej kontroli. To ważna kwestia, która zdecydowanie zaburza całe życie i funkcjonowanie. Warto więc zadbać o komfort w takiej sytuacji i mieć jakiekolwiek wyjście. Dzięki https://sprzedajspolke.pl/ masz szansę na to, aby spółka została odkupiona i problem rozwiąże się samoistnie.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Własna firma

Post autor: betinka »

Jak masz własną firmę to wiesz jak ważne jest bezpieczeństwo w miejscu pracy. Na pewno przydaje się solidny dostawca akcesoriów i produktów z tego zakresu a takim jest firma https://blog-glovex.pl/ Nie tylko prowadzą sklep z tym zakresem produktów ale także blog z poradami więc jest to świetne miejsce dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
sarka
Posty: 139
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:07

Re: Własna firma

Post autor: sarka »

Jeśli masz własną firmę to musisz zadbać o wiele aspektów jej działalności w tym zabezpieczenie gotówki. Takie sprawy najlepiej powierzyć profesjonalistom jak ta firma https://www.chlholding.pl/ która od lat zabezpiecza transport gotówki i drogocennych rzeczy. Na pewno spełnią twoje oczekiwania i będziesz się czuć bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Mariola_19r
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2020, 19:02

Re: Własna firma

Post autor: Mariola_19r »

Ja myślę czy nie założyć firmy, która będzie zajmować się inwentaryzacjami. Powiem Wam, że w miastach obok już takie firmy istnieją i chyba dobrze prosperują. Kupię czytniki kodów kreskowych co ułatwi wszystkim pracę i na pewno przyspieszy cały proces.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 234
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:15

Re: Własna firma

Post autor: Bodzio12 »

Obecnie spółki akcyjne oraz spółki akcyjno-komandytowe mogą mieć formę dokumentu, co zmienia sie od 30 września. Wchodzi obowiązek rejestru spółki w rejetrze akcyjnym, w czym mogą Wam pomóc https://qsecurities.pl/uslugi-rejestr-akcjonariuszy .
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Własna firma

Post autor: renia »

Ciekawym i przede wszystkim dochodowym biznesem może być uprawa pieczarek. Jeśli macie odpowiednia sumę pieniędzy na taki biznes, to warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Tutaj http://luckygrower.com/regal-do-uprawy- ... h-klienta/ kupicie regały, maszyny oraz narzędzia. Taka inwestycja szybko się zwróci.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Własna firma

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli prowadzisz własną firmę z sektora obróbki metali metodami cnc, to na pewno warto byś wiedział, że istnieje sklep https://technikcnc.pl/188-lancuchy-kola-lancuchowe, w którym znajdziesz praktycznie wszystkie części, narzędzia i akcesoria do maszyn cnc, dzięki czemu będziesz mógł zawsze zapewnić swoim klientom najlepsze produkty.
Księgowy Mocarz

Re: Własna firma

Post autor: Księgowy Mocarz »

Jak masz własną firmę i sam prowadzisz księgowość to dowiedz się jak najwięcej o zmianach w składaniu deklaracji JPK VAT. Idą zmiany i trzeba zaktualizować obecny system lub załatwić program do wysyłania JPK bo za błędy będą srogie kary i skarbówka nie odpuści. Dopilnuj tego bo czasu jest coraz mniej.
Maśka

Re: Własna firma

Post autor: Maśka »

A nie wygodniej zatrudnić firmę zewnętrzną: https://www.ben-sol.pl/ ? Taką, która ma opracowane wszelkie procedury, posiada ogromne doświadczenie w tego typu działaniach, ale dopasowuje się elastycznie do potrzeb klienta, jeśli chodzi o zakres czy sposób działania? Po co tracić własne zasoby i energię, kiedy mogą to zrobić profesjonaliści? Oszczędzenie sobie całego stresu związanego z tym obowiązkiem jest bezcenne!
Dzięcioł

Re: Własna firma

Post autor: Dzięcioł »

Jak masz własną firmę zwłaszcza produkcyjną to polecam skorzystać z oferty https://stmech.eu/ Mają w ofercie nie tylko maszyny ale także szereg akcesoriów jak tarcze, piły czy szczotki do maszyn. Z takim dostawcą wiesz że twoja maszyna będzie działać nieprzerwanie bo ma zapewnione ich wsparcie.
miguś

Re: Własna firma

Post autor: miguś »

Ostatnio założyłam własną firmę która zajmuję się handlem . Do przechowywania towarów na magazynie zamówiłam solidne i wytrzymałe regały . Zamówiłam takie z tego sklepu tutaj https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html . Regały te są wykonane w całości z blachy co jest atutem tego towaru.
Wlaśek

Re: Własna firma

Post autor: Wlaśek »

Świetne oprzyrządowanie oferuje firma HAK m.in - Przyrządy spawalnicze, Urządzenia wspomagające produkcję i Przyrządy korygujące oraz kontrolono-pomiarowe - https://www.hakspawanie.com.pl/ Jak ktoś szuka firmy która wykona na zamówienie urządzenia to firma HAK jest idealna.
falet
Posty: 139
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:06

Re: Własna firma

Post autor: falet »

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego Gdynia https://q-hse.pl/ jest bardzo ważna, jeśli macie możliwość pójść na takie szkolenie, to nie rezygnujcie. Jeśli chodzi o mnie to często chodzę na różne szkolenia i jestem bardzo z nich zadowolony.
Paulina_Żabnicka

Re: Własna firma

Post autor: Paulina_Żabnicka »

Ja mam pytanie do osób, które prowadzą sklep. Co ile robicie inwentaryzację? Przydaje Wam się taki https://www.aska.com.pl/index.php/start ... tniki.html czytnik kodów kreskowych? Bo właśnie zastanawiam się czy kupić, wydaje mi się, że znacznie ułatwiłby pracę.
żabka

Re: Własna firma

Post autor: żabka »

Jak poszukujecie dobrego źródła związanego z wiedzą na temat sprzętu komputerowego to bardzo mogę wam polecić tą stronę: http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... w-biznesie gdzie znajdziecie naprawdę mnóstwo merytorycznej wiedzy. Polecam.
luśinka

Re: Własna firma

Post autor: luśinka »

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, ze na otwarcie własnej firm zdecydować się warto. Nie musimy jednak decydować się na jednoosobową działalność gospodarczą. Ciekawym rozwiązaniem jest otwarcie spółki kapitałowej bądź osobowej. Chcąc otworzyć spółkę z o.o. warto rozważyć zakup już gotowej. W swojej ofercie posiada je https://mylegalstore.com/pl/
mamałkaroliny88

Re: Własna firma

Post autor: mamałkaroliny88 »

Prowadzenie własnej firmy w czasach pandemii nie jest niczym prostym. Po pierwsze cieżej z pozyskaniem klientem, a po drugie wiele wymagań i obostrzeń, które skutecznie podnoszą koszty prowadzenia działalnosci. Aczkolwiek, uwazam, ze są potrzebne. W mojej firmie postanowiłam zainwesować w lampę bakteriobójczą https://exterya.com/sklep/lampy-bakteri ... 7d173b068d Sterylizacja przy pomocy światła UV-C jest wysoce skuteczną metodą zapobiegania i eliminowania rozprzestrzeniania się wirusów, bakterii, grzybów. Promieniowanie o określonej długości fali niszczy kwasy nukleinowe oraz DNA mikroorganizmów.
grącki392

Re: Własna firma

Post autor: grącki392 »

Budowa firmy to trudna zadanie. Oprócz tego, że trzeba dbać o marketing, budowę wizerunku i obsługe klientów to trzeba znaleźć odpowiednich kontrahentów. Przekonał się o tym każdy kto działa w branży przemysłowej lub podobnej. Odpowiedni dostawca części i półproduktów to podstawa. Np. w przemyśle potrzebny jest dostawca dysz przemysłowych takich jak te https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-d ... egu-k-high
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:33

Re: Własna firma

Post autor: dorszek »

atrybutem każdej firmy jest dobrze wyrobiona pieczątka. Stempel nie tylko ułatwia szybkie wypełnianie dokumentów, ale także jest świetną reklamą. Ja pieczątki kupiłem https://www.maxonline.pl/sklep/pieczatki-firmowe.
miś

Re: Własna firma

Post autor: miś »

Jak ktoś z was poszukuje naprawdę bardzo profesjonalnej ale przede wszystkim rzetelnej firmy, która jest w stanie zrealizować aplikację dla waszej działalności, która ułatwi wam pracę, to polecam wam sprawdzić tą stronkę: https://goidea.pl/filemaker.php gdzie znajdziecie naprawdę świetne rozwiązania tej firmy, polecam wam wszystkim sprawdzić.
Awatar użytkownika
stanka
Posty: 77
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:27

Re: Własna firma

Post autor: stanka »

W naszej firmie produkujemy i sprzedajemy różnego rodzaju meble. Jako, że klient może sam sobie wybrać, np. obicia, skomponować własne połączenia, to bardzo potrzebne nam są wzorniki. Je wykonuje nam na zamówienie producent Scaffo https://scaffo.com/oferta/wzorniki/. To rzetelna firma, mają korzystne ceny, ich wzorniki w pełni oddają kolory i wzory jakie oferujemy, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
sempiria
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Własna firma

Post autor: sempiria »

Słyszeliście o outsourcingu magazynowym? Prowadzę od ponad dwóch lat sklep internetowy i dzięki tej usłudze od firmy https://packfully.pl/oferta/fulfilment/#magazynowanie mam odpowiedni rozmiarowo magazyn. Jeżeli ktoś z Was prowadzi również sklep internetowy to zachęcam do skorzystania z tej usługi. Szkoda marnować pieniądze na budowę magazynu, a usługa jest tania i magazyny są dostosowane do naszych wymogów.
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: Własna firma

Post autor: abenda »

Artykuł sponsorowane możesz zamówić tutaj https://presscontent.pl/
Bożena

Re: Własna firma

Post autor: Bożena »

Moim zdaniem bardzo opłacalnym biznesem jest założenie własnego gospodarstwa. Jest coraz większy popyt na warzywa i owoce bio. Jak wiadomo rolnictwo to dość wymagający biznes, szczególnie że wymaga codziennej pracy i zaangażowania. Czasami zdarzają się też usterki, które trzeba natychmiast usunąć, dlatego warto mieć namiary na dobry internetowy sklep rolniczy.
tośka44

Re: Własna firma

Post autor: tośka44 »

Nie ma złotej recepty na biznes ale zawsze warto się wspomóc nowinkami jak tu https://kolumna24.pl/blog/news-jak.zarz ... -37135.htm. Może coś pomoże.
Zdzisław

Re: Własna firma

Post autor: Zdzisław »

Ja bym chciała otworzyć swoją firmę , która by oferowała usługę wykrywanie nieszczelnosci. Firma https://www.uni-export.com.pl/wykrywani ... czelnosci/ oferuje odpowiedni sprzęt, więc połowa formalności byłaby już za mną. Czy jeśli jestem gazownikiem to muszę mieć dodatkowe uprawniania? Wiadomo, że różne nieszczelności będą badane.
Łania29

Re: Własna firma

Post autor: Łania29 »

Jeśli macie firmę handlową albo produkcyjną doskonale wiecie jak ważną sprawa i często potrzebną są powierzchnie magazynowe. Dzięki technologiom jakie weszły do budownictwa ,postawienie takiej hali jest procesem stosunkowo prostym i szybkim. Hale najczęściej zamawia się w elementach ,które sa na miejscu składane w całość. Najlepiej też wynająć dźwig budowlany https://www.dzwigi-kotlicki.pl/ , by zapewnić sobie bezpieczeństwo, szybkość i dokładność.
Kaśka

Re: Własna firma

Post autor: Kaśka »

Ja zastanawiam się jak wygląda zmiana formy prawnej spółki i jednocześnie szukam dobrego adwokata, który pomoże mi załatwić wszystkie dokumentu i formalności, a także doradzi co najlepiej w takiej sytuacji robić, oraz czy jest to niezbędne.
memeś

Re: Własna firma

Post autor: memeś »

Co do prowadzenia własnej firmy to na pewno warto zainteresowac się ofertami na hale produkcyjne. Ja prowadzę taką halę i zastanawiam się nad ofertami na lampy ledowe przemysłowe Takie lampy są bakteriobójcze co w dobie pandemii bardzo poprawiłoby poziom bezpieczeństwa w moim zakładzie. Na pewno warto będzie to przemyślec
liśka

Re: Własna firma

Post autor: liśka »

Przyjechałam do tego kraju z zagranicy, nie znam się zupełnie na polskim prawie ani potrzebach rynku jednak chciałabym otworzyć swój biznes, do czego potrzebuje, a właściwie potrzebowałam odpowiedniej analizy rynku i potrzeb klientów. Pomogła mi w tym firma https://summ-it.pl/, teraz już wiem, na czym stoję i od czego zaczynać, bo znam potrzeby rynku. I mam nadzieje, że to wszytko mi wyjdzie, ponieważ bardzo mi się tutaj spodobało i bym chciała zostać na dłużej, a kto wie, czy nie na stałe.
Mikuś

Re: Własna firma

Post autor: Mikuś »

Prowadzę firmę i potrzebuje zwiększyć swoja powieszenie magazynowa, jednak nie bardzo mam już budynki, myślałem o czymś takim jak hale magazynowe metalowe https://www.pol-plan.com.pl/hale-magazynowe. Właściwie bez roboty i najszybciej, bo tylko trzeba zrobić odpowiednie podłoże, przyjeżdża firma, buduje konstrukcje i jest hala. Tylko jak to się sprawdza w praktyce, ma ktoś już taki magazyn i mógłby powiedzieć na ile to jest wytrzymałe.
Awatar użytkownika
uan
Posty: 112
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:27

Re: Własna firma

Post autor: uan »

Mikuś, według mnie to zbyt czasochłonne i przede wszystkim kosztowne. Teraz wiele firm oferuje możliwość wynajęcia powierzchni magazynowej z pełnym wyposażeniem. Tutaj https://packfully.pl/zalety-outsourcingu-magazynowego/ masz szczegółowo opisaną usługę outsourcingu magazynowego. Takich firm, które oferują wsparcie w takiej postaci jest bardzo mało.
Mośka

Re: Własna firma

Post autor: Mośka »

Jak mamy własną firmę to warto tutaj pomyśleć też o dokumentacji , bo powinna być dobrze przechowywana. Zerknij na przechowywanie akt osobowych , która na pewno sprawdzi się przy dużej ilości, aby był ład i porządek.
Jemioł

Re: Własna firma

Post autor: Jemioł »

Prowadzę własną firmę od wielu lat i dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie, bo o wszystkim mogę decydować sam. W ubiegłym roku postanowiłem postawić nową halę, teren miałem, pomysł na projekt też, nie przewidziałem tylko, że będę potrzebował stacji transformatorowej na zewnątrz. I to nawet nie sama stacja była problemem, ale odległość jaką musiałem zachować od głównego budynku, żeby było bezpiecznie. Poczytałem i znalazłem rozwiązanie - transformator suchy żywiczny. Dzięki temu miałem dużo większe możliwości w stawianiu stacji trafo.
soniaś

Re: Własna firma

Post autor: soniaś »

Dla mnie kwestią, na która kładłam największy nacisk była rekrutacja. Zależało mi na szybkim procesie, który wyłoniłby najlepszych kandydatów, z największą motywacją do pracy. Z góry wiedziałam, że chcę skorzystać z firmy, która pomoże mi w analizie rynku, ale niełatwo było znaleźć specjalistów, którzy działają szybko, na wyłączność oraz są w pełni dyskretni. Dopiero https://cter.pl/executive-recruitment/executive-search/ i zaproponowana usługa executive search spełniły wszystkie moje oczekiwania. Świetna, rzetelna współpraca.
miałk

Re: Własna firma

Post autor: miałk »

Cześć wszystkim, teraz wszystko dzieje się w świecie Internetu, dlatego warto jest inwestować w solidną stronę internetową. Ta firma: https://prestashow.pl/ oferuje wsparcie przy obsłudze i rozwoju strony opartej o np. system CMS Prestashop. Ja korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i nie wyobrażam sobie z tego rezygnować.
BrzozaaŁ

Re: Własna firma

Post autor: BrzozaaŁ »

Witam, jako samodzielna i pełna energii kobieta planuję otworzyć parę butików na terenie województwa opolskiego . W sklepach będzie bielizna damska, ale nie taka jak w znanych sieciówkach. Chcę, by kobiety poczuły w końcu pięknie, niezależnie od rozmiaru. Szukam wiarygodnych influencerek, feministek, które chciałyby reklamować moją markę. Będę wdzięczna za polecenia, grupa wiekowa jest nieograniczona. Ważne, by były to bardziej niszowe influencerki, nie takie z milionem kradzionych followersów.
Kłaczek

Re: Własna firma

Post autor: Kłaczek »

Jeśli masz własną firmę która działa w branży SPA lub jako dom spokojnej starości to na pewno spodoba ci się oferta tego producenta sprzętu medycznego https://www.inmed.pl/ Nie tylko mają atrakcyjne ceny ale przede wszystkim bogatą ofertę która zapewni bezproblemowe działanie każdej firmy z tej branży. Zapoznaj się i przekonaj że warto z nimi współpracować.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:05

Re: Własna firma

Post autor: deborah »

Zorda pisze: ↑11 mar 2019, 17:31 Niestety, ale własna firma to nie tylko przyjemnosci iliczenie zysków ale też ciężka praca i załatwianie wiele spraw prawnych. Samemu ciezko poradzić sobie z wieloma sprawami,dlatego też lepiej postawić na pomoc specjalistów z http://erzecznikpatentowy.pl/ . Przynajmniej mamy pewność , że wszystko bedzie odpowiednio i zgodnie z prawem załatwione.
Ja współpracuję z agencją Heronart.pl i jestem mega zadowolona. Oferują tworzenie blogów i stron internetowych, a jest na bardzo ważny aspekt przy prowadzeniu firmy ;) Możesz tak przyciągnąć nowych klientów. Najlepiej się oddać w ręce specjalistów.
ibumką

Re: Własna firma

Post autor: ibumką »

o własna firma to czasami też ogromne problemy, ale też czasami uciecha. Sama zakładam firmę i zastanawiam się teraz nad wykonaniem takich https://instytut-nadzoru.pl/ , atestów jak i certyfikatów. Chciałabym rozwinąć się na zagraniczny rynek, a wiem, że Europa przyjmuje z otwartymi rękami, jednak w tym ręku musi się również znaleźć certyfikat.
magaę

Re: Własna firma

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
ewuś

Re: Własna firma

Post autor: ewuś »

Na tej stronie https://dailyfruits.pl/oferta/skrzynki-abonamentowe/ znajdziecie naprawdę ciekawą ofertę dla firm. Można tam bowiem wykupić abonament na dostawę owoców do biura. Myślę, że takie rozwiązani się sprawdzi. W ten sposób nie tylko można sprawić pracownikom przyjemność, ale również zadbać o ich zdrowie. Pomyślcie koniecznie nad taką opcją.
Awatar użytkownika
renulqa
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:10

Re: Własna firma

Post autor: renulqa »

Poza podstawowym wyposażeniem dla firmy, warto pomyśleć o powietrzu którym oddychają pracownicy, zwłaszcza w czasach, kiedy tyle się mówi o zanieczyszczeniu powietrza, smogu. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wentylacja, która jest gwarancją jakości i odpowiedniej cyrkulacji powietrza na terenie całego biura. Aby mogła służyć latami, należy ją regularnie czyścić. Jak to zrobić? Szczerze, za pierwszym razem też nie wiedziałam, ale sprawę ułatwił mi ten artykuł: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylac ... kutecznie/. Przyznaje, że kiedy umówiłam ekipę wiedziałam co do mnie mówią :)
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Własna firma

Post autor: melka92 »

Ja się ostatnio zdecydowałam na wirtualne biuro i jestem bardzo z niego zadowolona. Na stronie http://wirtualne-biuro.com.pl/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Mam adres biura zlokalizowany w świetnej siedzibie i szereg różnych udogodnień. Naprawdę warto wziąć tę opcję pod uwagę.
rafał

Re: Własna firma

Post autor: rafał »

Jak to jest z tym kontem posiadajac firmę? W sumie to nie ma obowiązku, aby zakładac osobne konto firmowe i prywatne, jednak mysle ze bedzie to dla nas duzo bardziej wygodne posiadając dwa osobne rachunki. Co więcej podczas kontroli, po co mają nam zaglądać na konto prywatne? Jeżeli jestescie zainteresowani tym tematem, to polecam artykuł https://wbiznesie.info.pl/aktualnosci/c ... aniu-firmy
Błażej

Re: Własna firma

Post autor: Błażej »

Jeśli chcesz przyspieszyć wykonywanie procesów na swojej linii produkcyjnej, to na pewno warto byś zagłębił się w robotykę i automatyzację przemysłu, dlatego polecałbym Ci zajrzeć na stronę https://corobotics.pl/akademia-hcr-online/, gdzie możesz wziąć udział w szkoleniu z programowania robotów przemysłowych.
Awatar użytkownika
marta910
Posty: 39
Rejestracja: 19 wrz 2019, 20:47

Re: Własna firma

Post autor: marta910 »

Niezależnie od pomysłu na biznes trzeba liczyć się z tym, że trzeba mocno postawić na marketing, bo w każdym biznesie jest spora konkurencja. Jeżeli biznes opiera się na handlu to towar trzeba zapakować. Są od tego firmy. Może taka? https://pakowarka.pl/produkty/zaklejani ... -kartonow/
jest w necie wiele poradników na temat własnej działalności. Polecam zajrzeć tu
https://www.mala-firma.pl/dla-poczatkuj ... k-po-kroku
mrąk

Re: Własna firma

Post autor: mrąk »

Dzisiaj oszczędności w firmie trzeba szukać wszędzie. Warto też szukać sposobów na optymalizację pracy, wydajność pracowników i tutaj można podejść do problemu na wiele sposobów. Jedną z opcji jest zatrudnienie pracowników z innych krajów - głównie wschodnik. Tamtejsza ludność jest bardzo zmotywowana do pracy, mają trudną sytuacje ekonomiczną i praca w Polsce jest dla nich szansą. Taka motywacja z ich strony wpływa na wydajnosć pracy co pozwala osiągnąć przedsiębiorstwą lepsze wyniki finansowe przy podobnych lub nieco niższych kosztach. Sprawdź ofertę tutaj - https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-u ... chowa.html
Żaneta

Re: Własna firma

Post autor: Żaneta »

Zniwelowanie prawdopodobieństwa wystąpienia problemu z płynnością finansową jest jednym z priorytetów dla większości firm. Coraz więcej przedsiębiorst jest zainteresowanych usługą faktoringu https://www.kurierzamojski.pl/2021/04/0 ... owa-firmy/ Takie rozwiązania mogą okazać się przwdziwym ratunkiem dla wielu przedsiębiorstw.
Łucjja

Re: Własna firma

Post autor: Łucjja »

W prowadzeniu firmy na pewno pomoże nam agencja marketingowa, ja korzystam na stałe z usług http://amplifying.pl/ To bardzo sprawnie działająca agencja. Ma w swoich szeregach młode doświadczone osoby, które już dosyć długo pracują w marketingu. Dzięki ich pracy, moja firma pozyskała nowych klientów, co automatycznie przełożyło się na zyski. Zaczęłam z nimi współpracę już przed pandemią i dzięki ich zabiegom w tym trudnym czasie, moja firma była ciągle aktywna zawodowo.
Kręcioł

Re: Własna firma

Post autor: Kręcioł »

Prowadzę własną firmę i nieraz jestem zmuszony skorzystać z usług kancelarii prawnych ale tradycyjny sposób swoje kosztuje. Od jakiegoś czasu korzystam z rozwiązania online czyli ekancelaria.tv bo jest nie tylko taniej ale i szybciej. Wszystko załatwiam online bez opuszczania firmy. Kancelaria pomaga mi zarówno w doradztwie podatkowym jak i wszelkich sprawach sądowych.
ardzią903

Re: Własna firma

Post autor: ardzią903 »

tormund93 pisze: ↑16 sty 2020, 17:52 Jeśli chcesz, aby twój ładunek dotarł na miejsce, nie zlecaj tego amatorom, którzy nie mają pojęcia o pracy. Sprawdź co oferuje Symlog https://symlog.eu/ Transport to obecnie duża konkurencja zwłaszcza dumping cenowy a to nie przekłada się na jakość usług. Nie chcesz mieć problemów to zlecaj poważnym firmom.
https://miropak.pl/
żabka

Re: Własna firma

Post autor: żabka »

Rozumiem, że zależy ci na niezależności? W tym celu nie trzeba wcale zakładać firmy. Jest też opcja rozpoczęcia pracy jako osoby zajmującej się sprzedażą kosmetyków i wystarczy się tylko tu www.konsultantka.pl/praca-w-avon/ zarejestrować. Znam parę osób, które w ten sposób pracują i bardzo cieszą się ze sporych zarobków
Oleńka22

Re: Własna firma

Post autor: Oleńka22 »

Jak masz własną firmę to wiesz że z dnia na dzień przybywa dokumentów i z czasem trzeba ich się pozbyć. Najlepiej wtedy skontaktować się z firmą https://niszczeniedokumentow.eu/ a ta rozwiąże ten problem. Dzięki nim w biurze będzie ład i porządek a tym samym spokój w razie kontroli.
Sławomir

Re: Własna firma

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich prowadzących własne firmy. Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie rozbudowaną oferte najróżniejszych pieczątek, stempel z logo oraz wielu innych dodaktów do biura. Ich oferta jest bardzo rozbudowana, dlatego każdy zainteresowany na pewno wybierze coś dla siebie.
leśka

Re: Własna firma

Post autor: leśka »

Myślę, że warto na spokojnie się tutaj rozejrzeć https://hrk.pl/pl/dla-klienta/payroll-consulting . Ta firma oferuje ciekawe i przede wszystkim kompleksowe usługi, jeśli chodzi o prowadzenia kadr i naliczanie wynagrodzeń. Warto się rozejrzeć na ich stronie i pomyśleć o takim rozwiązaniu. Nie da się ukryć, że koszty są niewielkie, a korzyści sporo.
Kręciołek22

Re: Własna firma

Post autor: Kręciołek22 »

Jeśli prowadzisz własną firmę i nadejdzie moment że trzeba będzie stworzyć własny magazyn to rozważ skorzystanie z oferty https://toplogistic.pl/ Nie tylko zajmą się magazynowaniem, pakowaniem czy wysyłką ale także pomogą w wysyłkach reklamowych i mailowych. Jednym słowa wszystko zrzucisz na nich a ty skupisz się na sprzedaży i szukaniu odbiorców.
Krzyś

Re: Własna firma

Post autor: Krzyś »

Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości w zakładaniu firmy, czy to przy wypełnianiu wniosku czy przy zakładaniu konta firmowego polecam przeczytać https://wspieramyfirmy.pl/zakladanie-fi ... spodarcza/ Mega jasno i rzetelnie opisane wszystko, a no i przede wszystkim aktualne informacje, bo krąży w necie milion takich artykułów, a każdy sprzed paru lat..
oleśka

Re: Własna firma

Post autor: oleśka »

Prowadzenie własnej firmy to bardzo ciekawe wyzwanie, niezależnie od branży. W każdej większej firmie bardzo znaczącą częścią jest np transport wewnętrzy, który warto jest dobrze rozplanować i zoptymalizować. Na szczęście są takie firmy które mogą nam pomóc w tym, by firma działała jak najlepiej. Bardzo dobrą ofertę można znaleźć tutaj - https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... ewnetrzny/ dzięki niej możemy dużo zyskać :)
oliś95543

Re: Własna firma

Post autor: oliś95543 »

Niewątpliwie we własnej firmie bardzo ważne jest to, aby w odpowiedni sposób zadbać o różnego rodzaju gadżety dla klientów. Bardzo fajnym sposobem jest druk naklejek i przyznam szczerze, że u mnie w firmie jak najbardziej się to sprawdza. Ważne tylko jest to, aby stawiać na gadżety wysokiej jakości.
Maruś

Re: Własna firma

Post autor: Maruś »

Ja myślałem żeby stworzyć takie stoisko sprzedażowe http://prodekor.com.pl/oferta/wyspy-handlowe/ w jakiejś dużej galerii. Chciałbym sprzedawać tam ręcznie robione słodycze. Myślicie, że mój pomysł ma szansę odnieść sukces? Chciałbym rzucić robotę i być szefem sam dla siebie.
Ryś

Re: Własna firma

Post autor: Ryś »

Ja mam zamiar przyjąć do firmy pracownika IT. Osoby dla której tematy komuterowe nie mają tajemnic. Szukając ofert w internecie trafiłem tu https://teamquest.pl/ To firma z długoletnim doświadczeniem. Zajmuje się rekrutacją pracowników IT. Trzeba im tylko przedstawić swoje wymagania, a oni zajmują się resztą. Mam zamiar nawiązać z nimi współpracę.
Ktoś

Re: Własna firma

Post autor: Ktoś »

Jestem właścicielką "kobiecej" firmy. I uważam że fundamentem są pracownicy. Trzeba dbać o nich. Lojalny pracownik to złoto. Ja od czasu do czasu by zapewnić super atmosferę funduję oprócz premii prezent okazjonalny. Np. Dzieci moich pracowników dostaną na rozpoczęcie szkoły czekoladowe smartphony. Atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Taki mały gest a zaufajcie że czasem robi więcej dobrego niż nie jedna pochwała. Te słodyczne można kupić od Chocolissimo - fajnie że są na rynku.
owiś

Re: Własna firma

Post autor: owiś »

Tutaj https://hrk.pl/pl/oddzial-katowice macie namiar na firmę, która zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników. Myślę, że warto się tam spokojnie rozejrzeć. Jeśli poszukujecie pracowników o określonych kwalifikacjach, to myślę, że warto się do nich zgłosić po pomoc. Nie da się ukryć, że bardzo profesjonalnie pochodzą do tematu.
Królik44

Re: Własna firma

Post autor: Królik44 »

Każdy kto prowadzi firmę wie że spokój jest najważniejszy w biznesie więc dobrze jest mieć doradców i księgowość która zadba o dokumentację oraz pomoże zoptymalizować legalnie daniny na rzecz państwa. Jedno i drugie dostaniesz w tej firmie https://bttp.pl/ bo mają odpowiednich ludzi i znają się na swojej pracy. Dzięki nim będziesz spać spokojnie jeśli chodzi o finanse firmy.
Awatar użytkownika
merlina
Posty: 109
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:57

Re: Własna firma

Post autor: merlina »

Mam własną restaurację od trzech lat i najważniejsze w tej branży jest regularne wysyłanie swoich pracowników na szkolenia z zakresu ich obowiązków. Prawda jest taka, że jeżeli będziemy inwestować w ich rozwój to pozytywnie wpłynie to na nasze dochody. Dobrym przykładem są testy kompetencji na stanowisko menedżera - dzięki nim dowiemy się czy menedżer nadaje się na te stanowisko, a jeżeli nie to zostanie przeszkolony by mógł pełnić tę funkcję. Ta usługa przydaje się świetnie również podczas rekrutacji.
dań

Re: Własna firma

Post autor: dań »

Koniecznie pamiętaj o tym by zadbać o pracowników. Ja polecam Ci https://chocolissimo.pl/ pyszne czekoladki, które mogą służyć jako premia, jako gest docenienia. Może akurat jesteście po jakimiś sporym projekcie, który was wiele kosztował? To idealny czas na słodkie podziękowanie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Własna firma

Post autor: kasiakowa06 »

Zorda pisze: ↑11 mar 2019, 17:31 Niestety, ale własna firma to nie tylko przyjemnosci iliczenie zysków ale też ciężka praca i załatwianie wiele spraw prawnych. Samemu ciezko poradzić sobie z wieloma sprawami,dlatego też lepiej postawić na pomoc specjalistów z erzecznikpatentowy.pl . Przynajmniej mamy pewność , że wszystko bedzie odpowiednio i zgodnie z prawem załatwione.

A może by tak stawiać place zabaw? Według mnie super temat, robi to np. https://www.play-park.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Własna firma

Post autor: Zdzisiek78 »

Z pewnością ten artykuł https://fordata.pl/czy-microsoft-one-dr ... tapic-vdr/ może okazać się niezwykle przydatny. Macie tam bowiem mnóstwo ciekawych i praktycznych informacji na temat. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Przede wszystkim można się tam dowiedzieć czy Microsoft One Drive lub Dysk Google mogą zastąpić VDR. Poczytajcie sobie koniecznie.
Baśka

Re: Własna firma

Post autor: Baśka »

Aby firma mogła działać poprawnie i sprawnie realizować postawione cele, musi być odpowiednio zarządzana oraz pracować w niej muszą stosownie dobrani pracownicy, posiadający wiedzę lub umiejętności niezbędne do wykonywania danych działań. Często źle dobrani pracownicy nie tylko nie wywiązują się ze swoich obowiązków, ale także opóźniają procesy produkcyjne czy też pracę administracyjną. By uniknąć takich błędów warto postawić na współpracę z https://hrk.pl/pl/dla-klienta/ocena-i-r ... tplacement
Igła

Re: Własna firma

Post autor: Igła »

Jeśli chodzi o pieczątki i grawerowanie laserowe gdańsk, to z tego co wiem, to firma royalskey.pl ma w tym spore doświadczenie. Warto się do niej zgłosić, ponieważ to profesjonaliści w każdym calu. Wykonają swoją pracę z należytym szacunkiem i dokładnością co do milimetra
nikuś

Re: Własna firma

Post autor: nikuś »

Własny biznes to także możliwość wyboru możliwości płatniczych. Firma https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online pomoże Ci, dając możliwość wszystkich płatności online. Wszystko to zostaje zamknięte w jednej bardzo prostej umowie, która nie wymusza czy nie stwarza presji.
Sękowska

Re: Własna firma

Post autor: Sękowska »

Ludzie coraz częciej w wolnym czasie chcą ćwiczyć. Dlatego własna działaność typu siłowni to super pomysł. Każda chce poczuci się ze soba bardzo dobrze. Każda siłownia powinna posiadać profesjonalny sprzęt ze sklepu https://sportsartfitness.pl/ który pomoże w schudnięciu i w dobrym samopoczuciu
budowlaniecK

Re: Własna firma

Post autor: budowlaniecK »

W firmie budowlanej najtrudniej o obrych fachowców. Gdy jestem zmuszony ich szukać to korzystam z tej oferty tu https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace
Tu bez ograniczeń można zamieszczać ogłoszenia o poszukiwanych do firmy pracownikach. Ogłoszenia są bezplatne.A też mogłem skorzystać z propozycji z kodu rabatowego na pakiet Kadry i płace i darmowego dostęypu do wfirmy.
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Własna firma

Post autor: pomelo »

A myślicie o rozwoju własnych firm? Naprawdę warto, nie ma co osiąść na laurach. Jeśli prowadzicie biznesy lokalne i posiadacie lokal to całkiem fajnym pomysłem jest franczyza kuriera ponieważ nie wymaga ona żadnych dodatkowych nakładów pienieżnych .
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Własna firma

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam.
Jeżeli będziecie szukać odpowiednich pracowników do waszej firmy to polecam wam zajrzeć na tą stronę: https://antal.pl/wiedza/raport/raport-p ... antal-2021 , gdzie możecie zamieścić ogłoszenie i znaleźć odpowiednie osoby na odpowiednie stanowiska. Gorąco polecam, ja tak od dawna znajduję swoich pracowników :).
Pozdrawiam.
łucja

Re: Własna firma

Post autor: łucja »

Prowadzę swój salon komatyczny od kilku lat i jestem zadowolona z tego co udało się osiągnąć. Myślę, że każdy, kto prowadzi swój biznes wie o czym mówcie. Jeśli interesuje was szkolenie z kosmetologii, to jak najbardziej zachęcam do kontaktu z firmą https://www.monduniq.pl/pl to u nich co róż chodzę na różne kursy.
Awatar użytkownika
fringilavigo
Posty: 200
Rejestracja: 19 sty 2020, 14:20

Re: Własna firma

Post autor: fringilavigo »

Moim zdaniem faktoring niesie bardzo wiele korzyści dla firm, szczególnie, że zapewnia on finansowanie i poprawia płynność firmy, dlatego też w tym celu warto wybrać jednak firmę Coface . Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych firm
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Własna firma

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam.
Zorganizowanie odpowiedniego szkolenia może być najlepszą z podjętych decyzji. Jedno z żelaznych praw biznesu mówi, że więcej błędów tkwi w tym, jaki problem rozwiązujemy, niż jak go rozwiązujemy. Propozycja wartości to szalenie przydatne narzędzie, które przy właściwym zastosowaniu pomaga naszemu zespołowi odkryć i zdefiniować produkt, zanim ruszymy z projektowaniem i produkcją. Tak więc warto postawić na szkolenie https://ux-pm.pl/poziom-2.
Pozdrawiam.
Zdzisiek78ś

Re: Własna firma

Post autor: Zdzisiek78ś »

Dla mnie bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze, dla tego każdemu pracownikowi zapewniam odzież ochronna oraz organizuję szkolenia BHP, ale czy wiedzieliście, że za brak takiego szkolenia z winy pracownika można go zwolnic dyscyplinarnie? Szukając informacji, co mogę zrobić z pracownikiem, który notorycznie unika odbycia takiego szkolenia, znalazłem artykuł: https://lexsecure.pl/zwolnienie-dyscypl ... c-podstawa , z którego wynika, że faktycznie mam prawo go zwolnić. Myślicie, że to jest dobre posunięcie czy mam spróbować czegoś innego, aby nakłonić go do odbycia szkolenia. Teoretycznie bez niego, nie mogę go dopuścić do wykonywania pracy.
Torin

Re: Własna firma

Post autor: Torin »

Bardzo ważne dla rozwoju firmy są szkolenia i kursy różnego typu. Dzięki podnoszeniu kwalifikacji pracowników, motywuje się ich, a także firma zyskuje specjalistów w danym zakresie. jeśli szukacie kursów przygotowujący do egzaminów udt to zobaczcie ofertę Centrum Szkoleń Zawodowych w Gdańsku https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/kursy-przygotowawcze-do-egzaminow-udt/. Centrum od lat prowadzi szkolenia dla branży budowlanej, po zakończeniu szkoleń uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu wydawane na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej, a przede wszystkim zdobywają konkretną wiedzę.
RIPOSTE.PL

ODZIEŻ SKROJONA SPECJALNIE DLA CIEBIE !

Post autor: RIPOSTE.PL »

Pragniesz ubrać się stylowo i modnie? Możemy poszerzyć twoją garderobe o odzież, która powinna znaleść się w szafie każdego mężczyzny. Modne ubrania, klasyczne kroje ubrań i wiele fasonów - te wszystkie produkty mamy dla ciebie w jednym miejscu: https://riposte.pl
makuszyn

Re: Własna firma

Post autor: makuszyn »

W mojej opinii szukając przede wszystkim konkretnych podpowiedzi dla zarządzania firmą, warto czyta artykuy w sieci na ten temat. Mnie ostatnio zainteresował ten artykuł https://innoship.com/pl/jakie-sa-rozne- ... -zdobywac/ , w którym wspomniano jakie są różne rodzaje lojalności klienta i które grupy klientów warto zdobywać.
Awatar użytkownika
Bebina
Posty: 99
Rejestracja: 30 lip 2019, 21:59

Re: Własna firma

Post autor: Bebina »

Zawsze można załozyć własna firme, trzeba tylko dobrze sie rozegnać na co jest zapotrzebowanie. można otworzyć sklep na platformie Shopgold. To dobra alternatywa, warto tez zdecydować sie w system ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ to z kolei ułatwi zakupy klientom.
Zbychu

Re: Własna firma

Post autor: Zbychu »

Jeżeli rozważasz założenie własnej firmy warto pomyśleć o konkretnych specjalistach do księgowości, od znajomej słyszałam, że aforti ac zajmuje się bardzo dokładnie sprawami księgowymi jak i bieżącą administracją.
syśkaa

Re: Własna firma

Post autor: syśkaa »

Sama myślę by zdecydować się na usługi prawne . Mam kilka spraw do omówienia i bardzo mi zależy na tym by znaleźć firmę z naprawdę dużym doświadczeniem. Póki co to natrafiłam na JP Weber i z tego co widzę to mogłoby być dobre rozwiązanie
Ksawery 54

Re: Własna firma

Post autor: Ksawery 54 »

Wiem, że wiele osób na tym forum jest z Bielska, więc chciałbym zapytać, czy możecie polecić jakąś renomowaną firmę zajmującą się budową studni w okolicach Bielska https://hydroodwiert.pl ? Chciałbym znaleźć profesjonalistów, którzy mogą pomóc mi z projektem budowy studni. Czy macie jakieś doświadczenia lub sugestie?
Ela123

Re: Własna firma

Post autor: Ela123 »

Prowadząc własną firmę, warto pamiętać o tym, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze usługi. A jeśli będziesz wysyłać im swoje produkty, trzeba zadbać o sprawne przesyłki. Dzięki ofercie: https://www.sendit.pl/firmy-kurierskie można być o to spokojnym.
gelek

Re: Własna firma

Post autor: gelek »

Z tego co wiem, profesjonaliści z https://yanko.com.pl/ zajmują się dostarczaniem najlepszej jakości rozwiązań opakowaniowych dla firm. Uważam, że warto wziąć pod uwagę ich wiedzę i doświadczenie podczas poszukiwania odpowiedniego rozwiązania opakowaniowego. Bez wątpienia jest to ważna decyzja i na pewno warto rozważyć taką opcję.
Robins

Re: Własna firma

Post autor: Robins »

W firmie można posiadać wiele służbowych aut i trzeba zorganizować także sposób ich tankowania. Pomocne mogą się okazać karty flotowe https://www.flotex.pl/ Wiem, że dzięki takiemu rozwiązaniu można bardzo szybko i wygodnie umożliwić pracownikom tankowanie aut. To też ułatwia kontrolowanie wydatków na paliwo.
radekW

Re: Własna firma

Post autor: radekW »

Warto na pewno inwestować w rozwój, ponieważ bez niego ciężko jest uzyskać jakiekolwiek lepsze funkcjonowanie w firmie. Dlatego rozwiązywanie incydentów it to świetny pomysł na zmiany biznesowe. Polecam zatem zadbać o ten aspekt i wybrać https://itsf.com.pl/oferta/zdalne-wsparcie-it/ gdzie znajdziesz konkretne i pomocne wskazówki, a także adekwatne metody i działania.
Awatar użytkownika
Kotwica
Posty: 114
Rejestracja: 09 lip 2020, 13:04

Re: Własna firma

Post autor: Kotwica »

Prowadzę własną firmę i muszę przyznać, że sporo czytam na różnorakie tematy związane z biznesem. Moim ulubionym portalem jest: https://itwiz.pl/blisko-miliard-zlotych ... 2022-roku/. To witryna internetowa, gdzie znajdziecie sporo informacji na tego typu tematy. W moim mniemaniu warto przyjrzeć się ich wpisom w wolnej chwili. Na pewno nie będziecie żałować.
Uberek

Re: Własna firma

Post autor: Uberek »

W sprzedaży online konkurencyjność coraz bardziej rośnie. Tutaj https://www.extra-plonsk.pl/na-czym-pol ... e-commerce poczytajcie sobie o różnych strategiach w e-commerce. Model omnichannel daje klientowi możliwość dostosowania zakupów do swoich indywidualnych preferencji. Złożenie zamówienia online i odbiór w sklepie stacjonarnym, czy też korzystanie z aplikacji mobilnej podczas zakupów w punkcie stacjonarnym – to tylko niektóre przykłady elastyczności, jaką oferuje omnichannel. Sprzedawcy, dostarczając różne kanały, umożliwiają klientom wybór najwygodniejszej opcji zakupów.
Sobcczakk

Re: Własna firma

Post autor: Sobcczakk »

W dobie cyfrowej rewolucji marketing internetowy staje się kluczowym narzędziem budowania rozpoznawalności marki. Jednym z najefektywniejszych trendów w tej dziedzinie jest Influencer Marketing. Agencja reklamy https://tearsofjoy.pl/sklep doskonale rozumie potencjał współpracy z influencerami. Dzięki ich usługom w zakresie Influencer Marketingu, wspierają firmy w dotarciu do nowych grup docelowych, budowaniu autentycznego wizerunku marki oraz zwiększaniu zaufania konsumentów.
wikiii

Re: Własna firma

Post autor: wikiii »

Moje przemyślenia sugerują, że korzystanie z wirtualnego biura dostępnego na stronie https://www.groupeuroservice.pl/ może być korzystne, zwłaszcza ze względu na solidną reputację firmy. Pozytywne opinie klientów potwierdzają, że warto zwrócić uwagę na ich usługi.
fartek

Re: Własna firma

Post autor: fartek »

Jeśli chodzi o systemy komunikacji, nie ma wątpliwości, że https://ascs.pl/ jest liderem na rynku. Od prostych głośników SIP po zintegrowane systemy, mają rozwiązanie dla każdej potrzeby. Jako właściciel firmy wiem, jak ważna jest wydajna i niezawodna komunikacja, dlatego ufam, że dostarczają najlepsze produkty i usługi.
hapsik

Re: Własna firma

Post autor: hapsik »

Jako właściciel firmy wiem, jak ważna jest organizacja i wydajność. Dlatego uważam, że audyt organizacyjny przedsiębiorstwa to dobry pomysł. Może on pomóc zidentyfikować obszary wymagające poprawy i usprawnić procesy. Rozmowa na ten temat z profesjonalistą może przynieść cenne spostrzeżenia.
Marcel2991

Re: Własna firma

Post autor: Marcel2991 »

Psychologia biznesu w firmie odgrywa kluczową rolę w rozwoju umiejętności przywódczych i zarządzaniu zespołem. Zrozumienie psychologii motywacji, stylów przywództwa czy dynamiki grupy pozwala kierownikom na skuteczniejsze zarządzanie ludźmi. Skuteczni liderzy są świadomi psychologicznych aspektów motywacji, co wpływa na efektywność ich działań w kontekście osiągania celów biznesowych.
kijek

Re: Własna firma

Post autor: kijek »

Bogaty wybór produktów poliuretanowych w atrakcyjnych cenach znajdziesz na stronie https://produktypoliuretanowe.pl/. Nie zawiedź się - skontaktuj się z nimi i zobacz, co mogą Ci zaoferować!
Piotrowsky

Re: Własna firma

Post autor: Piotrowsky »

O przechowywaniu firmowych danych w chmurze można poczytać tutaj - https://thelondonmedia.co.uk/cloud-serv ... mentation/ .Jednym z najważniejszych aspektów przechowywania danych w chmurze jest zapewnienie bezpieczeństwa informacji. Dzięki zaawansowanym mechanizmom szyfrowania i regularnym aktualizacjom zabezpieczeń, firma może mieć pewność, że jej dane są chronione przed atakami hakerskimi i innymi zagrożeniami cybernetycznymi.
Kazik882

Re: Własna firma

Post autor: Kazik882 »

Outsourcing kadr i płac to nie tylko domena dużych korporacji - https://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadom ... -korzystac . Dzięki dostępności różnorodnych usług outsourcingowych, rozwiązanie to staje się coraz bardziej atrakcyjne także dla mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Outsourcing pozwala firmom z każdej wielkości na oszczędność czasu i zasobów, eliminując konieczność utrzymywania wewnętrznego działu kadr i płac. Ponadto, specjaliści zewnętrzni oferują wsparcie i doradztwo w kwestiach związanych z zarządzaniem personelem, co przekłada się na większą efektywność i konkurencyjność na rynku.
dareeek

Re: Własna firma

Post autor: dareeek »

Wydaje mi się, że świetną opcją może być skorzystanie z usług Coworking Wrocław, który znajduje się pod adresem https://stcoffice.pl/wynajem-biur/strefa-coworkingowa/ Oferta wynajmu biur jest bardzo atrakcyjna, a personel zapewnia wysoki standard obsługi klienta, co z pewnością jest istotnym atutem.
soso

Re: Własna firma

Post autor: soso »

Jeśli chcesz uatrakcyjnić swoją ofertę biznesową, warto skorzystać z usług renomowanej drukarni, takiej jak https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek . Firma posiada drukarnię wielkoformatową, więc są w stanie przygotować różnorakie wydruki. Od książek przez duże plakaty, aż po wizytówki.
rupert

Re: Własna firma

Post autor: rupert »

Jeśli potrzebujecie podzespołów do dźwigów, schodów i platform ruchomych (również dla osób niepełnosprawnych), to na pewno znajdziecie je tutaj na https://eliftmarket.pl/czesci-zamienne- ... a-dzwigow/ . Firma oferuje wysokiej jakości produkty, dostępne od ręki w magazynie. Posiadają części wszystkich dostępnych marek.
tenet

Re: Własna firma

Post autor: tenet »

Kiedyś szukałem firmy specjalizującej się w pomiarach emisji gazów i pyłów. Szybko ustaliłem, że firma dostępna pod tym adresem https://www.ekomeritum.pl/pomiary-emisji-gazow-i-pylow/ oferuje tego typu usługi. Teraz muszę sprawdzić, czy ich ceny są również korzystne.
mudi

Re: Własna firma

Post autor: mudi »

Idealne rozwiązanie dla osób prowadzących działalność zdalną lub podróżujących często służbowo, to firma http://wirtualnypunkt.pl/ . Dzięki usługom biura wirtualnego, można mieć dostęp do profesjonalnej obsługi biurowej bez konieczności posiadania własnej przestrzeni biurowej. Elastyczność i mobilność, jaką oferuje Wirtualny Punkt, sprawia, że prowadzenie działalności gospodarczej staje się łatwiejsze i bardziej efektywne.
ODPOWIEDZ