Stawianie magazynu

Praca, rozwój, finanse. Dyskusje o karierze, szkoleniach i biznesie.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Stawianie magazynu

Post autor: Zorda »

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-prz ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Stawianie magazynu

Post autor: betinka »

Jak już wybierzesz czy będzie to standardowa hala czy też namiot to pamiętaj o zakupie regałów magazynowych https://www.e-regaly.pl/ Sklep ma w ofercie porządne produkty w atrakcyjnych cenach więc zainteresuj się ich ofertą.
Awatar użytkownika
majais80
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:03

Re: Stawianie magazynu

Post autor: majais80 »

Wydaje mi się, że w sieci nie brakuje tego typu ofert. Warto poświęcić trochę czasu i poszukać.
-Kochał nie.
-Bzdura. Strach przed samotnością zaprowadził go do twojej pochwy.
Awatar użytkownika
drapak
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:02

Re: Stawianie magazynu

Post autor: drapak »

To jest chyba zadanie dla specjalisty. Znajdź odpowiedniego do tego.
Każde życie ma dwie historie: tę, którą człowiek przeżywa, i tę, którą opowiadają inni.
Awatar użytkownika
menilia
Posty: 125
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:34

Re: Stawianie magazynu

Post autor: menilia »

Taki magazyn powinien być przede wszystkim dobrze oświetlony bo przecież często praca w takim miejscu trwa 24 godz na dobe. Tu polecam produkty marki GTV https://www.gtv.com.pl/lighting/pl/produkty. Sporo ciekawych a przy tym energooszczędnych rozwiązań, mają wszystko i oprawy techniczne i przemyslowe tradycyjne jak i te ledowe.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Sara »

Kiedy już postawicie taki magazyn, warto pomyśleć o tym, czym oddzielić od siebie poszczególne pomieszczenia. My na przykład zamówiliśmy specjalne kurtyny pasowe z tworzyw sztucznych od Plexikordu. Jesteśmy z tego rozwiązania bardzo zadowoleni, bo z jednej strony zabezpiecza pomieszczenia przed wahaniami temperatur i przedostawaniem się zanieczyszczeń, a z drugiej umożliwia ruch wózków widłowych, co na takim magazynie jest bardzo istotne.
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Stawianie magazynu

Post autor: renia »

Na pewno należy udać się do profesjonalistów. Nie warto się brać za coś, na czym się nie znamy. Trzeba stawiać na jakość. Taki magazyn musi być dopasowany dopasowany do konkretnych potrzeb. Tutaj http://www.plytbud.pl jest firma, która zajmuje się obiektami wielkopowierzchniowymi. Macie tam sporo info.
Awatar użytkownika
ConradA
Posty: 95
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:02

Re: Stawianie magazynu

Post autor: ConradA »

Stawianie magazynu jest niezwykle prostą sprawą. Wystarczy zdecydować się na usługi najlepszych specjalistów. Wówczas za niewielkie pieniądze możecie mieć dużo powierzchni magazynowej, wystawowej albo reklamowej. Gdybym ja miał korzystać to zdecydowałbym się na http://www.ekodynamic.com.pl/pl/ . Wydaje mi się, że to najlepsza oferta.
Jest jedna rzecz gorsza od absolutnej drętwoty: czuć wszystko.
Awatar użytkownika
nancy
Posty: 157
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:37

Re: Stawianie magazynu

Post autor: nancy »

Posiadając taki magazyn z pewnością przyda się odpowiednie oprogramowanie, które ma na celu usprawnienie funkcjonowania takiego miejsca, jak również jego kontrolę. Takie tworzenie oprogramowania najlepiej oddać specjalistom, którzy do czynienia mają z tym każdego dnia. Oni zapoznaniu się ze specyfika danej branży jak i potrzebami konkretnego przedsiębiorstwa dopasuje optymalne rozwiązania. My w tym czasie możemy zając się tym, na czym znajmy się najlepiej czyli na podstawowej działalności swojego przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
sarka
Posty: 139
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:07

Re: Stawianie magazynu

Post autor: sarka »

Jeżeli chodzi o stawianie magazynu to będzie Ci na pewno potrzebna dobrej klasy armatura przemysłowa http://www.saga.info.pl/grundfos-dme-dms/ Na tej stronie znajdziesz każdy element tego systemu w bardzo dobrych cenach. Ponad to materiał wykonania jest naprawdę pierwszorzędny co warto będzie wykorzystać.
Awatar użytkownika
uan
Posty: 112
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:27

Re: Stawianie magazynu

Post autor: uan »

Budując magazyn nie zapomnij wyposażyć go w system wentylacyjny. Takie rozwiązanie zadba o jakość powietrza w miejscu pracy, co z całą pewnością zostanie docenione przez Twoich pracowników. Oczywiście aby wentylacja służyła nam latami warto o nią dbać poprzez jej regularne czyszczenie. Z resztą warto zapoznać się z następującym artykułem: https://dong.net.pl/biznes/czyszczenie- ... -pamietac/, który mówi jak robić to dobrze i o czym należy pamiętać.
Awatar użytkownika
duna
Posty: 57
Rejestracja: 20 lip 2020, 9:46

Re: Stawianie magazynu

Post autor: duna »

Obecnie mamy już dwa magazyny i w każdym z nich montażem regałów zajęła się firma Orson z Warszawy https://orson.waw.pl/montaz-regalow-magazynowych/. Znaleźliśmy ich w necie i wybór własnie ich był dobrą decyzją. Mają bardzo dobre ceny i są kompetentni, bez problemu poradzili sonie z montażem, są szybcy i skuteczni. Bardzo serdecznie ich polecam, są rzetelni, ceny mają korzystne.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 80
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:46

Re: Stawianie magazynu

Post autor: eapl »

U nas budową naszej hali zajęła się firma Stalkon z Legionowa http://stalkon.waw.pl/oferta/. To jest firma rzetelna, która zna się na tym co robi. Pracowali bardzo porządnie, budowę wykonali w terminie i korzystnej cenie. Mają u siebie doskonałych fachowców, dlatego nie mieliśmy problem z zaufaniem im. Hala już stoi i jest przez nas eksploatowana, firma spisała się doskonale, nie mamy im nic do zarzucenia, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 77
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:57

Re: Stawianie magazynu

Post autor: elwwi »

A jeżeli chodzi o automatykę przemysłową w firmie, to u nas zajęła się tym działem firma Pia-Zap z Puław http://piazap.com.pl/oferta/automatyka-przemyslowa. Oni mają bardzo kompleksową ofertę. Mają korzystne ceny, doskonałych fachowców, którzy są rzetelni i znają się na tym co robią. Zdecydowanie warto im zaufać i skorzystać z ich usług, są naprawdę niezawodni, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:31

Re: Stawianie magazynu

Post autor: mojrra »

Jak stawiacie magazyn to trzeba zadbać jeszcze o jego ochronę przeciwpożarową. Tutaj przydadzą się wam namiary na rzetelna firmę, która zajmuje się zabezpieczaniem tego typu konstrukcji. Od siebie bardzo serdecznie polecam firmę STRAŻAK w Warszawie http://www.strazak.waw.pl/montaz-konser ... acji-ppoz/. Oni mają korzystnie cenową ofertę, są profesjonalni, znają się na tym co robią i jestem pewna, że się na nich nie zawiedziecie.
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Issa7 »

Magazyn nie wiąże się tak na prawdę tylko z przechowywanie towaru, często wymagane są inne jeszcze działania do przeprowadzania. Chociażby etykietowanie, czy metkowanie. Tym, wszystkim może zająć się firma http://ejko.com.pl/ , która precyzyjnie, sumiennie i sprawnie przeprowadzania wszelkie działania logistyczne.
Awatar użytkownika
karren
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2020, 15:05

Re: Stawianie magazynu

Post autor: karren »

My mieliśmy kilka opcji co do firmy, która miała postawić nasz magazyn i nasz wybór padł na firmę budowlaną Wroński Spółka jawna z Leszna http://wronskipb.pl/wronskipb.pl/genera ... onski.html. To rzetelna firma, posiadają bardzo dobrych fachowców, są w pełni profesjonalni i do tego mają atrakcyjne ceny. Kompleksowo zajęli się budową, skończyli zgodnie z ustalonym wcześniej terminem, zdecydowanie ich polecam.
Awatar użytkownika
jakla
Posty: 33
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:15

Re: Stawianie magazynu

Post autor: jakla »

U nas od razu myśleliśmy także o wadze samochodowej, którą wiedzieliśmy, ze musimy mieć ze względu na branżę w jakiej pracujemy, Udało nam się ją kupić od producenta Jerzy Bajkowski FHU Sensotech z Krakowa http://www.waga.net.pl/pl,wagi-samochodowe. Oni mają kompleksową ofertę, znaleźliśmy w niej bez problemu interesujące nas produkty. Ceny mają atrakcyjne, a waga faktycznie jest najwyższej jakości, jest niezawodna i sprawdza nam się doskonale, polecam.
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 28
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:02

Re: Stawianie magazynu

Post autor: wiki01 »

Moim zdaniem przy stawianiu magazynu najważniejsze jest dobrze go zaprojektować a potem dobrze wyposażyć. Tym wszystkim zajmuje się firma https://futurelogistics.pl/oferta Polecam spojrzeć :)
Awatar użytkownika
theway
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2019, 14:48

Re: Stawianie magazynu

Post autor: theway »

Czasem firmy nie są w stanie ponosić kosztów magazynu i jego stawiania, dlatego też blokują się pod kątem rozwoju. To jest niepotrzebne, bo można przede wszystkim takie https://halenamiotowe.org/ hale wynajmować. Co prawda to też koszt co miesiąc, ale nie jest to tak odczuwalne, jak za jednym zarazem. Myślę, że wiecie, o co chodzi.
Awatar użytkownika
milgama
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:07

Re: Stawianie magazynu

Post autor: milgama »

Z własnych doświadczeń polecam już na tym etapie przemyśleć kwestię organizacji magazynu. Pomyśl, jak oznaczysz, np. krawędzie regałów lub rampy przeładunkowe. Podpowiem, że potrzebna jest to tego modna i trwała taśma, która nie zedrze się przez niekorzystne warunki, np. zmienna temperatura lub wilgoć. U mnie super sprawdza się ta https://dla-przemyslu.pl/tasmy-i-znaczn ... skowa.html.
Awatar użytkownika
rina
Posty: 79
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:01

Re: Stawianie magazynu

Post autor: rina »

No właśnie my też mamy doświadczenie w tym zakresie i mogę śmiało powiedzieć, że w magazynie niezmiernie ważna jest automatyka przemysłowa. W naszym przypadku wszystkim, w tym paletyzacją robotem i budową maszyn zajęła się firma Centrum Projekt https://centrumprojekt.pl/automatyka-przemyslowa/ z Wrocławia. To rzetelna firma, mają świetnych specjalistów, którzy bez problemu poradzili sobie ze zleceniem, dotrzymali wszelkich terminów. Cenowo również się opłaca, polecam.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:56

Re: Stawianie magazynu

Post autor: grann »

Warto w takich przypadkach postawić na sprawdzona i rzetelną firmę. W naszym przypadku budową zajęła się firma ESINVEST z Opoczna https://www.esinvest.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe i mogę ich śmiało polecić. Posiadaj kompleksową ofertę, korzystne ceny i są specjalistami w swojej dziedzinie. To profesjonaliści, którzy pracują w oparciu o przemyślane i optymalne rozwiązania. Warto skorzystać z ich usług.
Bożga

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Bożga »

A może lepszym rozwiązaniem niż budowanie własnej hali byłoby wynajęcie?:) Moim zdaniem bardziej to opłacalne finansowo. Zwłaszcza, że na rynku jest masa firm, które specjalizują się w całkowitej obsłudze powierzchni magazynowej. Ja np. wiem, że jedną z najlepszych jest firma 7R o czym mogą świadczyć liczne nagrody (https://www.7rsa.pl/o-nas/nagrody) warto poznać ich ofertę pod tym kątem. Wiem, że kompleksowo obsługują klientów - dostarczają najnowocześniejsze magazyny, a pracownicy sprawnie wykonują rozwiązania do potrzeb indywidualnego klienta.
Ogniś

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Ogniś »

Jak stawiasz magazyn to polecam Ci od razu zainteresować się stroną jaką jest https://fedrecht.pl/mirkopale-kotwy-gwozdzie-gruntowe/ która w swojej ofercie posiada mikropale wykorzystywane do kotwienia w fundamentach, dobrze będzie zabezpieczyć porządnie konstrukcję z racji tego że będzie stać na otwartym terenie przemysłowym.
Bóbu

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Bóbu »

Projektując halę koniecznie trzeba dobrze przemyśleć kwestię instalacji elektrycznej. My skorzystaliśmy z kompleksowej usługi https://www.egsystem.pl/ . Firma ogarnęła nam wszystko - od projektu, przez realizację, aż do ustaleń z zakładem energetycznym co i jak. Dla nas to było mega ułatwienie, bo inaczej musielibyśmy zatrudnić kilku fachowców, a tak wszystko było w jednym miejscu i oczywiście dzięki temu było taniej.
pexiń

Re: Stawianie magazynu

Post autor: pexiń »

W warsztacie oczywiście musi być porządek, trzeba mieć też miejsce do przechowywania tych wszystkich rzeczy czy narzędzi. Najlepiej w takim wypadku sprawdzą się tego typu regały metalowe https://www.e-https://www.e-regaly.pl/. Są bardzo solidne przez co można kłaść na nie naprawdę duże ciężary i nie zajmują wiele miejsca
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 77
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:57

Re: Stawianie magazynu

Post autor: elwwi »

Też stawialiśmy magazyn, wiadomo, że w takich obiektach ważne są również elementy stalowe, takie jak balustrady, schody, czy np. odbojnice. U nas nimi zajął się Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET z Kłodzka http://www.rapmet.pl/pl-konstrukcje-stalowe-42 i wykonali przy tym kawał dobrej roboty. Spisali się naprawdę świetnie, mają kompleksową ofertę i korzystne ceny, są terminowi i rzetelni. Zdecydowanie ich polecam.
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 133
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:41

Re: Stawianie magazynu

Post autor: sroka »

Jeśli posiadacie własny magazyn to myślę, że może Wam się przydać także malowanie hal Szczecin Drogmal: http://drogmal.pl/malowanie-hal/ . Warto pamiętać o przepisach BHP, które wymagają odpowiedniego malowania. Koniecznie o tym poczytajcie.
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 136
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:32

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Mary Jane »

Nie można zapominać również o kwestiach BHP. Pojemniki medyczne i inny asortyment tego typu z pewnością przyda się prędzej czy później.
przemysłowca

Re: Stawianie magazynu

Post autor: przemysłowca »

sarka pisze: ↑07 wrz 2019, 19:03 Jeżeli chodzi o stawianie magazynu to będzie Ci na pewno potrzebna dobrej klasy armatura przemysłowa.
Z tym się zgadzam, ale mam nieco inną rekomendację. Jak już będziesz podłączać do hali niezbędne media i instalacje, to zawczasu zajrzyj na https://www.midatech.pl/ - mają tam sporo armatury wysokiej klasy, w tym do specjalistycznych zastosowań. Myślę że tu nie ma co oszczędzać na jakości. Bo jakby cała firma miała stanąć z powodu jednego, pękniętego wężyka, to wiesz... Lepiej się upewnić, że ryzyko takich zdarzeń będzie jak najmniejsze.
Wikuś

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Wikuś »

Podczas stawiania magazynu ważnym elementem jest projekt. Aby dobrze zaprojektować swój magazyn warto zwrócić się do fachowców. Polecam Ci np. firmę Future Logistics. W ich ofercie na https://futurelogistics.pl/oferta znajdziecie również całe wyposażenie do magazynów.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Stawianie magazynu

Post autor: babeczka90 »

Może warto zainwestować również w baterie trakcyjne, w szczególności używane do wózków widłowych? Jest to opcja która zwraca na siebie uwagę, a także wpływa na wykonanie. Warto zatem wykorzystać te od firmy http://www.bater.pl/baterie-trakcyjne/ bo dzięki nim masz zwiększoną pewność i jakość danego urządzenia, a także danej baterii.
łan

Re: Stawianie magazynu

Post autor: łan »

Stawianie magazynu to naprawdę niełatwa sprawa i z całą pewnością nie tania. To wymaga naprawdę wielkich nakładów. Na szczęście są inne możliwości i wcale nie mówię tutaj o wynajęciu powierzchni magazynowej. Mam sklep internetowy i szukałem innego rozwiązania. Jak się okazuje temat magazynowania i jego obsługi można obecnie zlecić firmie zewnętrznej. Ciekawe informacje na ten temat przeczytać można tutaj https://packfully.pl/fulfilment-dla-mal ... ego-warto/ .
Awatar użytkownika
Helcia
Posty: 152
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:21

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Helcia »

Gdybyście szukali solidnie wykonanych namiotów halowych wystawowych czy magazynowych, polecam zgłosić się do firmy www.namiotyhalowe.pl. Proponują ciekawe rozwiązania i możliwość wynajmu, dzięki czemu można najpierw przetestować, czy taki rodzaj nam odpowiada. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy fachowo doradzą w odpowiednim wyborze.
Fałtynowicz

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Fałtynowicz »

Na nowym magazynie zdecydowaliśmy się na szynoprzewody oświetleniowe, ponieważ potrzebowaliśmy elastycznego rozwiązania umożliwiającego łatwe dostosowanie do ewentualnych zmian. Dodatkowo stosując szynoprzewody mamy gwarancję niższej straty mocy, co oznacza niższe koszta eksploatacji w porównaniu do tradycyjnej instalacji elektrycznej. Skorzystaliśmy z doradztwa i wykonania szynoprzewodów przez firmę EG System https://www.egsystem.pl/szynoprzewody.php. To fachowcy w każdym calu.
Awatar użytkownika
adienka9
Posty: 240
Rejestracja: 02 paź 2019, 8:49

Re: Stawianie magazynu

Post autor: adienka9 »

ja aktualnie szukam taśm transportowych, cóz znalażłam całkiem dobre na https://www.chiorino.com.pl/ Ja zawsze szukam porad na takie tematy w Internecie. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie najlepsze możliwe rozwiązanie.
Jeży

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Jeży »

Nie jest to na pewno łatwa sprawa. U mnie okazało się konieczne wypożyczenie na cały okres budowy mini żurawia Koszalin. Dzięki niemu prace poszły sprawnie i bez przeszkód. Jednak był to spory koszt. Zaletą jest to, że maszyna była nowa i nie było z nią żadnych kłopotów.
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 140
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Szyszyka »

Najtrudniej może być znaleźć grunt w dobrej lokalizacji. Te schodzą dosyć szybko, a też wiadomo, że nie są to tanie rzeczy. No ale też można pomyśleć i o wynajmie takich obiektów. Ja wynajmuje magazyn i sprawdza się to bardzo dobrze, zawsze mogę zrezygnować z tego i znaleźć inny magazyn, mniejszy, większy i w winnej lokalizacji. Super sprawdziła się u mnie firma Gizo i ich wózki widłowe. Pracownicy bardzo sobie je chwalą.
narzędzia

Re: Stawianie magazynu

Post autor: narzędzia »

Przy stawianiu magazynu przydatne mogą się okazać różne kraty ze stali. Mają wiele zastosowań i są bardzo wytrzymałem. Polecam firmę Staco która nie tylko w Polsce trzyma wysoki poziom.
aśka

Re: Stawianie magazynu

Post autor: aśka »

Taśmy transportujące sa również potrzebne... tak naprawdę bardzo dobra jakość i konkretna cena jest takich tasm na https://www.chiorino.com.pl/ Serio :)
jaś

Re: Stawianie magazynu

Post autor: jaś »

ja mam dośc pokaźne stoki magazynowe agd.
Ostatnio podjąłem decyzję o sprzedaży hurtowej do firmy, która zajmuje się skupem takich produktów. Chce wymienić totalnie sprzęty na takie "bardziej modne" a miejsce w magazynie ograniczone.
Zobaczymy jak mi się to uda.
Michał

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Michał »

A macie w swoich magazynach filtry węglowe http://www.zdpwa.com.pl/systemy-filtrac ... y-weglowe/ ? U nas nie ma, ale właśnie namawiam mojego szefa żeby przy kolejnym magazynie, który właśnie stawia zrobił. Według mnie warto nie tylko na halach produkcyjnych je stosować, a Wy jak myślicie?
magaę

Re: Stawianie magazynu

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Stawianie magazynu

Post autor: kasiakowa06 »

Ogniś pisze: ↑26 paź 2020, 18:30 Jak stawiasz magazyn to polecam Ci od razu zainteresować się stroną jaką jest fedrecht.pl/mirkopale-kotwy-gwozdzie-gruntowe/ która w swojej ofercie posiada mikropale wykorzystywane do kotwienia w fundamentach, dobrze będzie zabezpieczyć porządnie konstrukcję z racji tego że będzie stać na otwartym terenie przemysłowym.
Hale stalowe mega sprawdzają się na magazyny. Nam taką stawiał Norvik https://norvik-group.com/

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Stawianie magazynu

Post autor: kasiakowa06 »

Zorda pisze: ↑23 mar 2019, 11:25 Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj pronamiot.pl/index.php/kiedy-przyda-sie-namiot-magazynowy, znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie
Zdecydowanie najlepiej się sprawdzą hale namiotowe i to te od https://www.nowhal.pl/hale-namiotowe-ku ... pomorskie/

Obrazek
rafał

Re: Stawianie magazynu

Post autor: rafał »

My zdecydowaliśmy się na współpracę z https://commercecon.pl/obiekty-przemysl ... agazynowe/ . Budowę hali magazynowej wykonali po prostu perfekcyjnie. Wszystko było dokładnie przemyślane i opracowane, a efekt okazał się naprawdę świetny, także jesteśmy bardzo zadowoleni, że postawiliśmy na tą firmę
Zosia9

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Zosia9 »

Witajcie! Poszukuję rolki jezdnej, która pasuje na kątownik https://kamar-kola.pl/rolki-metalowe-do ... -katownik/ . Czy ktoś wie, gdzie można znaleźć odpowiednią rolkę?
fuska

Re: Stawianie magazynu

Post autor: fuska »

instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest niezbędna w halach produkcyjnych i magazynowych. Ważne jest, aby upewnić się, że wszyscy pracownicy znają plany ewakuacji i protokoły bezpieczeństwa na wypadek sytuacji awaryjnej. Ważne jest również zapewnienie regularnych szkoleń przeciwpożarowych dla pracowników, aby upewnić się, że wiedzą oni, jak prawidłowo obchodzić się z materiałami niebezpiecznymi i jak reagować w przypadku pożaru.
galek

Re: Stawianie magazynu

Post autor: galek »

Magazyny muszą być bezpieczne i zorganizowane. barierki ochronne bhp są ważnym krokiem w zabezpieczaniu magazynu. Zapewniają wsparcie strukturalne, pomagają zdefiniować przestrzeń, a nawet mogą pomóc w zapobieganiu wypadkom. Inwestycja w barierki BHP gwarantuje, że magazyn będzie bezpieczny i wydajny.
PAndorka

Re: Stawianie magazynu

Post autor: PAndorka »

Hala stalowa jest doskonałym rozwiązaniem. Inwestorzy mogą budować je jako centra logistyczne i przestrzenie biznesowe przeznaczone pod wynajem. W ten sposób tworzą atrakcyjne warunki dla innych firm i przedsiębiorców, którzy potrzebują miejsca na prowadzenie swojej działalności. Polecam sprawdzić producenta hal stalowych https://www.borga.pl/hale-stalowe-katowice/ .
mistrzynigwiazd

Re: Stawianie magazynu

Post autor: mistrzynigwiazd »

Jestem ciekawa, co to takiego biznes nowoczesny i co powinnam w tym temacie wprowadzić? Dlaczego sądzicie, że warto w tym kontekście się rozwijać? To dla mnie ważne, dlatego czekam na podpowiedzi. Na pewno muszę się dowiedzieć co to jest ddos , dla mojego własnego szczęścia.
Gość

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Gość »

Stawianie magazynu to ważny krok w prowadzeniu biznesu. Namioty magazynowe mogą być świetnym rozwiązaniem w wielu przypadkach, zwłaszcza gdy potrzebujesz elastyczności i szybkiego wdrożenia. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie zbadać swoje potrzeby i możliwości. Warto również rozważyć, czy firma https://sur.pl/ nie może być pomocna w efektywnym zarządzaniu magazynem. Ich program CMMS może być cennym narzędziem w organizacji procesów magazynowych.
ODPOWIEDZ