Kurs instruktora pływania

Praca, rozwój, finanse. Dyskusje o karierze, szkoleniach i biznesie.
Awatar użytkownika
mamuska
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:18

Kurs instruktora pływania

Post autor: mamuska »

Cześć! Bardzo chciałabym zostać właśnie instruktorem pływania i szukam kursu! Ktoś coś?
Awatar użytkownika
ostrowa
Posty: 86
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:55

Re: Kurs instruktora pływania

Post autor: ostrowa »

Fajnie że akurat na siebie trafiłyśmy. :D Także robiłam taki kurs instruktora pływania w Poznaniu. Szkoła AMS organizuje takie kursy chyba co miesiąc, sprawdź sobie. :D
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Kurs instruktora pływania

Post autor: Sara »

Bardzo ciekawe szkolenia instruktorskie, w tym również dla instruktorów pływania, przeprowadza również firma szkoleniowa Kar Group. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie http://szkolenia-kargroup.elk.pl/szkole ... uktorskie/. Polecam, tym bardziej, że po każdym takim kursie otrzymuje się od firmy specjalny certyfikat ;)
basiaa02

Re: Kurs instruktora pływania

Post autor: basiaa02 »

Ja właśnie niedawno zostałam instruktorem, także mogę się podzielić opinią i polecić kurs. :) Zacznę od tego, że ja od dziecka kochałam pływać, ale nigdy nie sądziłam, że uda mi się połączyć miłość do pływania z pracą. Lata mijały, a ja wylądowałam w pracy, która nie przynosiła mi satysfakcji, męczyło mnie to, że nie byłam w ruchu, bo uwielbiam sport. Prawda jest taka, że z pływania nie zrezygnowałam nigdy i z dzieciakami przynajmniej raz w tygodniu na basenie jesteśmy. Siostra podrzuciła mi któregoś dnia, że na naszym miejskim basenie szukają instruktora, no i mnie olśniło! Musiałam tylko zdobyć odpowiednie kwalifikacje - tylko jak? Mąż w pracy, dziadkowie na drugim końcu Polski, a ja przecież jeszcze na etat pracowałam. Poszperałam trochę w internecie i trafiłam na informacje, że można zrobić kurs na instruktora pływania online, no dla mnie hit! :) Przejrzałam jedno, drugie forum i trafiłam na Polską Akademię Kultury i Sportu. Zapisałam się i zaczęłam naukę. Wszystko było online, więc siadałam do nauki, gdy miałam czas, czyli gdy dzieci poszły spać, albo weekendami, gdy mąż się trochę nimi zajął. Muszę przyznać, że taki tryb nauki mi podpasował, bo czas mnie nie gonił, uczyłam się tak długo, aż opanowałam materiał do perfekcji. :D Gdy już uzyskałam certyfikat, zaczęłam rozglądać się za pracą i któregoś dnia trafiłam na ogłoszenie na fb. Ostatecznie zmieniłam pasję do pływania na pracę i uważam, że to wspaniałe, że mogę przekazać swoje doświadczenia dzieciakom. Także mogę Ci PAKIS z czystym sercem polecić.
ODPOWIEDZ