Spawanie robotem

Rozmaitości - czyli wszystko to, czego nie znalazłeś w pozostałych wątkach.
Awatar użytkownika
Raszyda-97
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2022, 7:00

Spawanie robotem

Post autor: Raszyda-97 »

Spawanie robotem ma wiele zalet w porównaniu ze spawaniem ręcznym, w tym większą precyzję i powtarzalność, większe bezpieczeństwo, większą prędkość produkcji, niższe koszty pracy i lepszą kontrolę jakości. Czy to oznacza, że ludzie niedługo nie będą potrzebni do wykonywanie tego rodzaju prac? Jak Wam się wydaje? Czy niedługo zastąpią nas roboty we wszystkim?
muzykaa

Re: Spawanie robotem

Post autor: muzykaa »

Jeśli chodzi o kosztorysy robót budowlanych, to w zależności od tego, jakie macie zalecenia, wydaje mi się, że można rozwiązywanie problemów zlecić odpowiedniej placówce, ale i z odpowiednim oprogramowaniem, możecie sobie sami poradzić. Mam takie wrażenie, ale ciekawi mnie też, jakie wy macie myśli na ten temat.
fooor

Re: Spawanie robotem

Post autor: fooor »

Czasem nawet nie wiemy, że można sobie życie ułatwić. Jeśli wylewka jest zbyt kleista, leista, to piasek na zagęszczenie może nam się sprawdzić. Sporo osób ma problemy, ale jeśli nie jesteśmy w tym względzie pewni, to warto będzie do odpowiedniego fachowca po prostu pójść.
malek

Re: Spawanie robotem

Post autor: malek »

akcesoria spawalnicze warszawa - dla osób, które szukają wysokiej jakości sprzętu spawalniczego na pewno warto zwrócić uwagę na firmę TelGas. Z tego co wiem, oferują szeroki wybór akcesoriów spawalniczych, od palników po elektrody, dostosowanych do różnego rodzaju projektów. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą, jeśli chce się mieć pewność, że otrzyma się najlepszy sprzęt do prac spawalniczych.
ODPOWIEDZ