samochód zastępczy

Rozmaitości - czyli wszystko to, czego nie znalazłeś w pozostałych wątkach.
Awatar użytkownika
fabiola1975
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2022, 14:42

samochód zastępczy

Post autor: fabiola1975 »

Czy samochód zastępczy trzeba oddać z pełnym bakiem, czy to zależy od umowy z ubezpieczycielem lub mechanikiem, który pojazd udostępnił? Nie wiem czy zatankować go do pełna, czy nie. Dostałem z płową baku, ale nie wiem jakie są zwyczaje tak naprawdę. Pierwszy raz korzystam z tego rodzaju usługi. Możecie mi coś podpowiedzieć, jak powinienem się zachować?
giermek

Re: samochód zastępczy

Post autor: giermek »

Ja teraz mam samochód zastępczy bo miałam stłuczkę i mój musiał iść na serwis. Jak też macie takie sytuacje to tutaj https://beesafe.pl/porady/stluczka-na-parkingu/ poczytajcie o tym więcej, mają tam fajne przydatne porady.
pomostaa

Re: samochód zastępczy

Post autor: pomostaa »

U mnie sporo powiedzieć można o naprawach samochodu, ale jak już sobie co nieco w tym względzie będziemy omawiać, to już jest nasza sprawa. Na razie zerkam na coś takiego https://forum-mechaniczne.pl/portal/atc ... e-control/ , bo jak dostanę odpowiedni samochód, to na pewno nie będzie tego łatwo sprawdzić. I ja chcę wiedzieć, co mnie czeka w nowym aucie.
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: samochód zastępczy

Post autor: ivona »

Nie wiem czy wiesz ale jeśli Twoje auto ulegnie wypadkowi i potrzebujesz samochodu na czas naprawy to możesz się ubiegać o samochód zastępczy z OC sprawcy. Uważam że warto z tego korzystać więc sprawdź czy takie auto Ci przysługuje, wynajmij je a ubezpieczyciel pokryje koszty wynajmu tego samochodu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i masz jakieś pytania to znajdziesz na nie odpowiedzi na tej stronie https://samochod-zastepczy.info
ODPOWIEDZ