biuro rachunkowe

Finanse, kredyty, księgowość, sposoby na inwestowanie.
Awatar użytkownika
daria kowalik
Posty: 28
Rejestracja: 04 sie 2020, 14:22

biuro rachunkowe

Post autor: daria kowalik »

Cześć,
Dopiero co zaczęłam prowadzić swoją działalność gospodarczą i potrzebuję porady. Koleżanka poleca mi biuro rachunkowe białołęka. Czy możecie ich polecić? Serio są tacy rzetelni? Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Sara »

Jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego i wartego zaufania biura rachunkowego w Tarnowie lub w okolicach, to polecam firmę https://europim.pl/biuro-rachunkowe/. Jak widać oferuje ona nie tylko prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ale również sporządzanie zeznań podatkowych, wysyłkę pliku JPK, prowadzenie ewidencji wyposażenia i wiele innych usług, które mogą się Waszej firmie przydać.
Nusolka

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Nusolka »

Słyszałam o tym biurze rachunkowym dobre opinie. Myślę że warto sprawdzić. Sama korzystam z programu do faktur, którym dostarczam dokumenty do księgowej. Może to też rozwiązanie dla Ciebie? Szukam jakieś programu? Myślę że pomoże ci w wyborze ten artykuł: https://www.mega-tech.com.pl/jaki-program-do-faktur/
Gość

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Gość »

Biur rachunkowych jest akurat dużo, więc najlepiej byłoby w pierwszej kolejności sprawdzić w swojej najbliższej okolicy, a potem poszukać o nich opinii, by wiedzieć czy są one czegoś w ogóle warte.
Moniczka12

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Moniczka12 »

Koleżanka super wypowiadała się o aforti ac, wiem że zajmowali się bieżącymi usługami administracyjnymi, sprawami kadrowo-płacowymi. Jeżeli szukasz kogoś takiego to nie zastanawiaj się:)
bariooo

Re: biuro rachunkowe

Post autor: bariooo »

Firma, w której mam pracować, to sposób na moje działania. I jeśli już, to uczę się, ile mogę. bo wiem, że to mi się przyda. Ja mam problem z szukaniem tego, co ważne, dlatego wiem, że taka https://formanway.pl/ agencja rekrutacyjna mi pomoże. Nie tylko w zatrudnianiu pracowników, ale także i pod kątem szkoleń.
lolkas

Re: biuro rachunkowe

Post autor: lolkas »

Jeśli masz własną firmę i zastanawiasz się, co będzie potrzebne do normalnego funkcjonowania, zdecydowanie zainteresuj się niszczarką. Możesz ją zakupić np. tutaj https://niszczeniedokumentow.eu/utyliza ... ow-danych/ . Oprócz tego oferują usługi niszczenia dokumentacji zgodnie z przepisami RODO. Dzięki nim pozbędziesz się masy niepotrzebnych papierów, a dodatkowo będziesz pewien, że zniszczono je jak należy.
ODPOWIEDZ