Umalucha.pl opinie

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
sunia
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:24

Umalucha.pl opinie

Post autor: sunia »

Kochani chcę zamówić wózek na umalucha.pl - polecacie? jaki wózek najlepiej wybrać? jakiś 3 w 1 czy najlepiej na początek gondolę, a potem kupić osobno spacerówkę?
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Umalucha.pl opinie

Post autor: betinka »

Oj ile ludzi tyle opinii bo nie wiadomo jak szybko dziecko będzie rosło i jak duże się urodzi. Ja miałam gondolę. I dość długo mój maluch jeździł. A siostry syn szybko wyrósł. I przesiadł się na spacerówkę. Ja bym chyba jeszcze raz wybrała gondole bo też jest zima. Kiedy rodzisz? W każdym razie sam sklep fajny wybrałaś.
Awatar użytkownika
sarka
Posty: 139
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:07

Re: Umalucha.pl opinie

Post autor: sarka »

Bardzo dobry sklep z fajnym asortymentem. Paczka doszła do mnie mega szybko aż byłam w szoku. Szczególnie że teraz gorący okres przedświąteczny.
Awatar użytkownika
izka
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2019, 18:24

Re: Umalucha.pl opinie

Post autor: izka »

Wybierz taki wózek jaki Tobie się najbardziej podoba. Weź pod uwagę czy dużo jeździsz autem i żeby wygodnie się składał. Możesz zadzwonić do sklepu. Oni Ci też fajnie doradzą. Znają się na tym co sprzedają.
Awatar użytkownika
lolka
Posty: 14
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:31

Re: Umalucha.pl opinie

Post autor: lolka »

Sklep polecam. Fajny kontakt. Ja wysyłałam pod inny adres niż jestem zameldowana i też nie było problemów. Kontakt szybki. Wszystko bez problemów.
Awatar użytkownika
inulka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:58

Re: Umalucha.pl opinie

Post autor: inulka »

Ja lubię wózki 3w1. Spacerówki są duże i wygodne a ja sobie takie bardzo cenię. Też chcę zamówic wózek właśnie z tego sklepu. Wcześniej miałam od nich wózki i byłam bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
magdallena
Posty: 54
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:06

Re: Umalucha.pl opinie

Post autor: magdallena »

Bardzo fajne, wygodne wózki. Zamawiałam dwa razy i byłam bardzo zadowolona. Dostawę mają błyskawiczną, ceny bardzo przystępne a obsługa zawsze chętnie służy pomocną.
Awatar użytkownika
lilla
Posty: 125
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:11

Re: Umalucha.pl opinie

Post autor: lilla »

Asortyment sklepu jest bardzo ciekawy i szeroki, więc na pewno bez problemu wybierzecie jakiś wózek. My będziemy zamawiac po nowym roku :) Na pewno chcemy wózek 3in1 a za jakiś czas kupimy spacerówkę.
Awatar użytkownika
bella91
Posty: 148
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:07

Re: Umalucha.pl opinie

Post autor: bella91 »

Najlepiej zamówi taki wózek jaki Ci się podoba. Tobie ma się go dobrze prowadzić i Tobie ma się podobać :) Ja nikogo nie pytałam o zdanie przy wyborze wózka.
Awatar użytkownika
olga
Posty: 26
Rejestracja: 27 gru 2019, 9:39

Re: Umalucha.pl opinie

Post autor: olga »

Ja lubię mieć wszystko w jednym ale to Tobie ma się podobać. Zastanów się co najbardziej potrzebujesz. Sam sklep fajny. Kupowałam w nim pare rzeczy.
ODPOWIEDZ