Pediatra

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:11

Pediatra

Post autor: bate »

Macie swojego sprawdzonego pediatrę? Ja z moimi dziećmi chodziłam do rożnych, ale teraz znalazłam naprawdę najlepszego i już od ponad roku chodzimy własnie do pediatry dr Artura Luty ze Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w Lublinie https://pediatralublin.com.pl/. On jest bardzo dobrym lekarzem, ma doświadczenie i podejście do maluchów, stawia bardzo trafne diagnozy. Czasami chodzę tam też po porady, które są trafne, polecam.
Awatar użytkownika
krajevvka
Posty: 48
Rejestracja: 19 gru 2019, 11:21

Re: Pediatra

Post autor: krajevvka »

Tak, my regularnie chodzimy na kontrole do doktor Prątnickiej z https://www.pediatrapratnicka.pl/ gdzie oprócz leczenia możemy liczyć również na rady żywieniowe czy konsultacje dotyczące szczepień. W Inowrocławiu póki co nie znam lepszej praktyki lekarskiej dla dziecka.
żaneta932

Re: Pediatra

Post autor: żaneta932 »

Trzeba przyznać, że pediatrzy są różni i można ich przede wszystkim spotkać w każdej przychodni. Moim zdaniem taki lekarz powinien mieć odpowiednie podejście do dziecka, aby przeprowadzone badanie było skuteczne i w pełni wykonane. My na szczęście trafiliśmy na fajnego pediatrę, do którego synek chodzi cały czas.
oliś45

Re: Pediatra

Post autor: oliś45 »

Do pediatry musisz mieć zaufanie. Dlatego warto szukać odpowiedniego. Tu jest super https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/pediatra/ i do tego nawet teraz przyjmują bez problemów. Także, jak tylko się coś dzieje dzwoń.
kariśka

Re: Pediatra

Post autor: kariśka »

Przy swoim pierwszym dziecku bardzo polegałam na informacjach i poradach z praktyki pani Karoliny Prątnickiej która ustaliła plan żywienia dla mojego maluszka, a do tego skonsultowaliśmy się w zakresie najbliższych szczepień jakie będzie trzeba zrobić. W Inowrocławiu to jedyne miejsce gdzie czuję zaufanie.
Jołla

Re: Pediatra

Post autor: Jołla »

Jeżeli chodzi o super ofertę dla najmniejszych pacjentów to ja mogę tu zdecydowanie polecić nowoczesną klinikę pediatryczną https://www.klinikazdrowedziecko.pl/. Fajnie tak się udać, bo mamy gwarancję, że dziecko będzie super diagnozowane, nie będzie kłopotów z terminem, dla rodziców myślę to naprawdę super ważne informacje
MałgorzataSmilewicz

Re: Pediatra

Post autor: MałgorzataSmilewicz »

bate pisze: ↑19 cze 2020, 11:08 Macie swojego sprawdzonego pediatrę? Ja z moimi dziećmi chodziłam do rożnych, ale teraz znalazłam naprawdę najlepszego i już od ponad roku chodzimy własnie do pediatry dr Artura Luty ze Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w Lublinie
Ja nie jestem z Lublina, ale też mam swojego ulubionego pediatrę, a przynajmniej miałam, bo okazało sie dosłownie tydzień temu, że wyjechał z kraju bo dostał pracę w Niemczech, w szoku byłam, no ale co zrobisz.
Na razie korzystałam na szybko z konsultacji online u pediatry z innego miasta, tu sobie znalazłam taką opcję https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra i jestem bardzo zadowolona, bo dziecku wypisał leki, rozmowa video była bardzo w porządku, no i w międzyczasie czekam na nowego pediatrę u nas, bo jeszcze nikogo nie zatrudnili, wiec taka zagwozdka.
ODPOWIEDZ